Noldu bu foruma...???

Uzak Yollar

Doçent
Selamün aleyküm,herkese iyi geceler.
Arkadaşlar noldu forma kimsecikler yok,önceden acaip kalabalıktı.
Ben banlıydım uzun zamandır giremiyordum.Bugün bi bakayım dedim
banlarım kaldırılmış.Sevindim,bir okadarda üzüldüm.
Yönetici arkadaşlar neden böyle oldu forum,önünüze geleni banlamaktanmı oldu yoksa?
Eskilerden kimse kalmamış.Nerde o günler...
Allah kolaylık versin,uzak yollardan gelmiştim,umarım eski haline döner bir an evvel.Allaha emanetsiniz selametle kalın inşaallah.

|SEÇKiN|

Profesör
evvelen hoşgeldin, sefalar getirdin güzel kardeşim.
bakıyorum da herkes yöneticileri suçluyor, banlanmaktan müşteki oluyor. ama birilerine giydirirken kullandığı ifadeleri hiç aklına getirmiyor.
bir arkadaşa şaka yollu bir laf etmiştim. ne hayvanlığım kaldı, ne maymunluğum!
sonra da sadece üç gün yasak yedi. hepsi bu kadar...
eğer bu gibi caydırıcı tedbirler olmasaydı merak ediyorum da, ne olurdu buranın hali diye...
şeytanın aleyhillane bazen öyle kışkırtıyor ki, bazı kardeşlerimiz nerdeyse ana-avrat giydirmesi eksik kalıyor bir!
yahu burası islami bir forum nihayetinde...
müslümanda biraz da nezahet, zerafet, edep, terbiye olmamalı mı yani...
duygu ve düşüncelerimizi küfretmeden, hakaret etmeden, incitmeden, darıtmadan, gücendirmeden yazamaz mıyız?
peygamberani ahlâk nerede kaldı?
yönetici kardeşlerime yağcılık yapmak gibi bir derdim yok ama, biraz da insanların kendi kendilerini sorgulaması gerektiğini salık vermek istedim...
sevgi ve muhabbetle...

ummuhan

Kıdemli Üye
Bi şey olduğu yok duruyor işte :)

Ama kaybolan yani küsen kırılıp giden bazılarını çok arıyoruz evet... kaliteli yazarlardı :)

hasret

Asistan
walla buralardayız...forumu bırakmadık bırakmayada niyetimiz yok...seyyahın dediği gibi islami bir forum olduğuna göre nezaket kuralları içerisinde görüşler yazılmalı....

Dergaz

Profesör
Hergun onlarca forum aciliyor, belki durgunluk bu nedenledir ve benim sahsi tespitim son zamanlarda forum sitelerine ilgi azaldi.

Uzak Yollar

Doçent
Hayırlısı inşaallah.Ben bu formu çok seviyordum,halada seviyorum gerçekten güzel bir forum.
Ama geçmiş yönetimin hatalarından dolayı olsa gerek eski aktivitesini yitirmiş sanırım.
En kısa zamanda ayın hali alacağına eminim.
Kimse kimseye hakaret etmemeli,karşılıklı nezaket çerçevesinde kardeşlik hukuna riayetle yola devam etmelidir.
Banım açıldığına göre inşaallah gelemye çalışacağım kardeşlerim.

ummuhan

Kıdemli Üye
Hayırlısı inşaallah.Ben bu formu çok seviyordum,halada seviyorum gerçekten güzel bir forum.
Ama geçmiş yönetimin hatalarından dolayı olsa gerek eski aktivitesini yitirmiş sanırım.
En kısa zamanda ayın hali alacağına eminim.
Kimse kimseye hakaret etmemeli,karşılıklı nezaket çerçevesinde kardeşlik hukuna riayetle yola devam etmelidir.
Banım açıldığına göre inşaallah gelemye çalışacağım kardeşlerim.

Yönetim şeklinde pek değişiklik yok gene cezalara dayalı otorite (!) kardeş :)