noktai kübra

Arifane

Profesör
evet dostlar noktai kübra hem nokta hem kübra biz mi ondayız omu bizde önce nokta oluşacak sonra kübra tabi biz yoksak o var biz varsak o yok mekkede şöyle bir ayet söylenmiş malınız evladınız fitnedir medineye geçince malınız evladınız zinnet demişler. acaba niçin böyle soylenmiş kafam karıştı canlar.

AşK_€r

arabeskçi
arifane abi ben fazla anlamam bu işlerden...
ama anladığım kadarıyla cevap yazayım...henüz kimse cevap yazmamış...yanlış yazarsak düzeltirler...
nokta oluşuncaya kadar malımız evladımız fitne...
noktadan sonra sizinde dediğiniz gibi kübra....buradan itibarende evladımız,malımız zinnet olmalı:confused1[1]:

dedim ya pek bilmiyorum..sadece fikir yürüttüm...senden kopya çektim...

evet dostlar noktai kübra hem nokta hem kübra biz mi ondayız omu bizde önce nokta oluşacak sonra kübra tabi biz yoksak o var biz varsak o yok mekkede şöyle bir ayet söylenmiş malınız evladınız fitnedir medineye geçince malınız evladınız zinnet demişler. acaba niçin böyle soylenmiş kafam karıştı canlar.
saliye verilen nefahilsur bir noktadır..
noktai kübra nekadar küçük görünsede oysa öyle büyüktürki kayınatı kaplar ve bu kaplama insan özerindedir huuu

gönül kuşu

Asistan
merhaba arifane abi noktayı kübra bizde desek olmaz çünki ikilik çıkıyor..
diyeceksiniz size verilmedimi evet verildi o noktaya kendimizi teslim edilmesi lazım edildiğinde o noktayı kübra kişideki 18bin alemini kaplar ihata eder
huuu