Nokta Dergisi'nden Askere Şehide Bayrağa Cumhurbaşkanı'na Hakaret

Dua Nur

Kıdemli Üye
oZJP2k.jpg

Wake Up Attack @WUAttack 6 sa.6 saat önce

:: FLAŞ :: Emniyet güçleri TC Cumhurbaşkanını aşağılayan kapağından ötürü Nokta dergisi ofisine baskın düzenledi!

Gülenist intihalci Nokta dergisinin dağıtımı yasaklandı. Bu gece yola çıkanlar da toplatılacak!

Gülenist Nokta tek kapakta askere, şehide, bayrağa ve TC Cumhurbaşkanına hakaret etti! PKK'ya tek kelime yok!

Dua Nur

Kıdemli Üye
yakup tutum @yakuptutum 6 sa.6 saat önce

nokta dergisi türk asıllı fransız bir iş adamına aitmiş. taşeronluk yaptıkları hangi kurum yerli çok merak eder oldum!

"sana alçak diyemem, çünkü alçakta bir seviye belirtir. sen çukursun çukur." necip fazıl'ın ifade ettigi şey tamda bu

efonaltı

Kısıtlı Erişim
o kadar edebsiz ve ******** bir karalamaki,bunu yapanlar ihanetle yargılayacaksın:rtfm:.içimizde,batıya israile kul olmuş öyle munafıklar varki,her vukuuatta kimlikleri tek tek deşifre oluyor..Baksan ,alnı secdeden kalkmaz,lakin ciğeri beş para etmez..

Dua Nur

Kıdemli Üye
Hasibe Nisa @Muhtesib 3 sa.3 saat önce

PAÇAVRA nokta kapağı gösterdi; Sırtını PKK'ya yaslayan sade HDP değil. ALÇAKLAR!! Şehitler üzerinden VURMA diyorlar!

Sade noktadergisi değil, destekçisi olup şehit ruhu yaralayan Türkiye Gazeteciler Sendikası da KAPATILMALI!

Ey VATAN HAiNi nokta yı aklayan Gazeteciler Sendikası!! Tasını tarağını topla DEFOL Pensilvanya'ya kadar yolun var!

Dua Nur

Kıdemli Üye
Nokta’nın müdürü FETÖ imamı çıktı

Nokta Dergisi’nin alçak kapağından sonra derginin sorumlu yazı işleri müdürü Murat Çapan gözaltına alınmıştı. FETÖ, PKK ve Doğan medyası tarafından basın emekçisi olarak tanıtılan Murat Çapan’ın FETÖ’nün Nahçıvan imamı olduğu, FETÖ’nün tetikçisi olarak Nokta Dergisi’nin kurulması ile imam olarak dergiye atandığı, gazetecilikle uzaktan yakından ilişkisi olmadığı ortaya çıktı.

WZm29q.jpg

http://www.medyagundem.com/noktanin-muduru-feto-imami-cikti/