Niye!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Palatino Linotype, serif][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Nefes nefese kalıyorsun[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hiddetini biran bile düşünmeden kusuyorsun[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Neyden korkuyorsun, neden kendinden kaçıyorsun[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sonra bir köşeye çekilip içli içli ağlıyorsun ve sessizce avunuyorsun[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Birgün olsun susmadın[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kaygı ve tasalarınla ruhumu gazapta bıraktın[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sükutumu hiç anlamadın, gönül sesimi pek umursamadın[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bilmem ki ne yapmalıydım, çere adına el mi açmalıydım, nasıl anlamalıydım[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Yıllar akıp gitti, yılgınlık sinemde bitti[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Umut artık solmaya yüz tutmuş bir gül-i nihal oldu gitti[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Neydi derdin, adavetin ve şerrin, insan kimliğimde ki esrarı halin[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Düşünmek bile külfet oldu, sürur kalbim için hasretiyle şad oldu, hicrandı[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Duymuyorsun, susmuyorsun[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Her anımı,yamaka için kalanımı, gönül nidamı kurutuyorsun[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hergün sineme bıtkınlık ve yılgınlığı kat kat yüklüyorsun, aldırmıyorsun[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sızım nefeir bilmiyorsun, derdimi bir insan gibi dinlemiyorsun, hep kaçıyorsun[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Yaşamak zor geliyor artık[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bir yer kalmadı saklanmak için, nefsinden korunmaktır elan derdim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bin hüzün ile ummanın vecdine ererim, bilmem ki artık kime ne söylerim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kuytu köşeme sinerim, secdeyle dirilir, hicranla halimi sahibime serdederim[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]