Niye sürgündür bu ruhum!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Palatino Linotype, serif][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Bir hicran esini var, ta yüreğimin derinliğinde[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]İçtiğim her bir badede, terennüm eylediğim müddeti nefeste ve atimi düşündükçe[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yıllar ne çabuk geçti, vicdanımı tefekkür ettikçe nasıl silkeledi, içimi çok titretti[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Boynumu büktürüyor, umutlarım aman vermiyor, nazarlarım niye kimden kaçıyor[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Ölüm düşüncesinin halimi kuşattığı bu anda[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Her ne kadar ruhumu ihya eden umutlarım, nefesimi kesen bir badire olmasada[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Gün kararınca, gece başlıyor sessiz ve sakin melalin kuytu odalarında, ağlasamda[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Merhamet bekliyorum, rahmetini diliyorum, mağfireti bekliyorum, çok korksamda[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Evet, yüreğim suskun kanatlarında bir garibim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne kadar etrafımı kuşatan olsa, maişet için dur durak bilmeden heveslenen olunca[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sadır olan bu hali mecalsizliğim,yorgun ve bizarlaşan hissizliğim karşıma çıkınca[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Garip birşekilde duygulanıyorum, hıçkırıklarla medet bekliyor ve ümitleniyorum[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Neden böyleyim, kalbi latiflikten nasipsizim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]İnşirah için bir bak ne haldeyim, ihsan perdeleri görünmüyor sinemde kepazeyim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ölüm döşeğinde bekleyen biçare bir nefes gibi yitmiş duygularımın mı peşindeyim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ah çekmek geliyor bu anda içimden kimsenin duymasını istemiyorum acizliğimden[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Kabir, ne büyük bir ibretsin zahirim için[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Üçbeş görünen kemiklerin ahı ahvalime soruyorum niçin, gam içimdedir için için[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne kadar ağlasam, sukutun çığlığını ruhun derinliğine sessizce bıraksam kim için[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Lutfun bol, inayet kalbimde sanki depreşen bir kor, haydi durma artık izanına sor[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]​

DİLEM

Asistan
O kadr güzel bir yazıkı ne soylesem bılemedım yuregınıze ve kalemınıze sağlık:)

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
Eyvallah efendim...
Sinen-i sürurunuzda demlenen umutlarınız için amin diyorum...
Sağlık ve afiyet dileklerimle gönlünüzün inşiraha gark olmasını niyaz ediyorum...

DİLEM

Asistan
Çok tesekkur ederım