Nihat Hatipoğlu: Kıyamet Ortadoğu'dan başlayacak

Dua Nur

Kıdemli Üye
Kıyametin aslında ayak sesleri duyuluyor. Ama tarih vermek mümkün değildir. Düzen bozuluyor, taşlar yerinden oynuyor ve hiç beklenmeyen hadiselerle anlık karşılaşabiliyoruz. Zaten kıyamet de budur, olan dengenin bozulmasıdır.

PEYGAMBERİMİZ KIYAMETİN ORTADOĞU'DAN BAŞLAYACAĞINI SÖYLÜYOR

Hz. Peygamber kıyametin kopma alanının Ortadoğu olacağını söylüyor.

PEYGAMBERİMİZ SURİYE'NİN MISIR'IN VE IRAK'IN KAYBEDECEĞİNİ SÖYLÜYOR

Vatikan'ın ilgisi de Ortadoğu'ya, Amerika'nın ilgisi de Ortadoğu'ya. Çünkü Ortadoğu bütün dinlerin doğuş merkezi. Kıyamet buradan başlayacak

http://www.ihvanforum.org/newthread.php?do=newthread&f=10

abdullah birisi

Kıdemli Üye
böyle bir konu bu şekilde açılmaz.... nihat hatipoğlu öyle demiş böyle demiş,,,,, konu ile alakalı, yazı varsa, buraya aktarmanız lazım...

Yahayy

Kıdemli Üye
Bu ne saçmasapan bir bilgidir arkadaş, resmen akıllarından ne geçerse Resulullah'a söyletmiş adamlar. Kur'an kıyamet ile ilgili o kadar açık ve seçik iken, peygamber as böyle falcılık mı yapmış bu kat'i konu üzerinde

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Bu ne saçmasapan bir bilgidir arkadaş, resmen akıllarından ne geçerse Resulullah'a söyletmiş adamlar. Kur'an kıyamet ile ilgili o kadar açık ve seçik iken, peygamber as böyle falcılık mı yapmış bu kat'i konu üzerinde

Yahayy, bu ne biçin bir uslub,,, Efendimiz aleyhisselamın gelecek ilgili bir şeyi haber vermesi, falcılıkmı olur, haşa sümme haşa,,,

çelebiler

Kıdemli Üye
Resule iftira edenlere de lanet olsun.

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Nihat HATİBOĞLU, İslam'ın da bir hukuku, sistemi, devlet biçimi ve yönetimi olduğunu daha dillendirmedi, dillendiremedi,

Sanırım taktığı markalı kıravatla ceketinin sol üst cebine iliştirdiği kıravatla aynı desenli bez parçasına verdiği önemden sıra o konuları konuşmaya gelmedi...

çelebiler

Kıdemli Üye
Müslüman bu kadar da lanet okumaz.
Her mesajınız da lanet.

Discovery cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Sen ne konuşuyorsun.Senden mi öğreneceğiz ne diyeceğimizi?

İndirdiğimiz açık delilleri ve hidayeti, -biz kitapta halka açıkladıktan sonra- gizleyenleri hem ALLAH ve hem de tüm lanetleyenler lanetler. (Bakara 2:159)

çelebiler

Kıdemli Üye
çelebiler dua edelim , lanet iyi birşey değil
Ne dua edicem Allah'ın lanet ettiğine.Yerin dibine batsın tüm Allah'a ve Peygamberimize ve diğer peygamberler hakkında yalan uydurduran kafirler.

Bizler hep iyi niyetli davrandığımız için böyle oldu zaten.Bu iyi niyetlilik ve ertelemede iman zaafiyetini gösterir aslında.Allah'ın net ve kesin bir şekilde lanetlediği iftiracıları millet baş tacı yapmış.

Bu millete her türlü rezillik ve aşşağılanma müstehak değil midir?

Allah da bu dünyadaki rezillikle cezalandırılıyor aklını kullanmayanlara pislik yağdırıyor.

menzil5453

Doçent
Sen ne konuşuyorsun.Senden mi öğreneceğiz ne diyeceğimizi?

Şu dünyada müslümanım diye geçinen ne kadar pislik insan var. Zamanla bunu daha iyi anlıyorum. Allah bildiği gibi yapsın. Allah seni istediğin şeyle tez zamanda buluştursun inşaAllah.

Discovery cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

garip70

Ordinaryus
Bu millete her türlü rezillik ve aşşağılanma müstehak değil midir?
Siz bu milletten değil misiniz? Yoksa, rezillik ve aşağılanma derken kendinizi muaf mı tuttunuz? Ya da kendi kendinize lanet ettiğinizin farkında değil misiniz?

çelebiler

Kıdemli Üye
Abdullah silme yazdıklarımı çok mu seviyorsun Allah ve Resulüne iftira eden pislikleri.Efendin mi ediniyorsun iftiracı pislikleri ?

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Abdullah silme yazdıklarımı çok mu seviyorsun Allah ve Resulüne iftira eden pislikleri.Efendin mi ediniyorsun iftiracı pislikleri ?

konu ile alakalı olmayan alakasız ve tahrik edici cümleni sildim... diğerlerine gördüğün gibi dokunmadım... bundan böyle, seveyim veya sevmeyeyim, toplumun önde gelen şahsiyetlerinin, kendilerine hakaret ettirmeme, artı, senin rahatsız olacağın bir cümleye müsaade etmeyeceğim gibi, bizimde rahatsız olacağımız cümlelere müsaade ettirmeme düşüncesindeyim...

çelebiler

Kıdemli Üye
konu ile alakalı olmayan alakasız ve tahrik edici cümleni sildim... diğerlerine gördüğün gibi dokunmadım... bundan böyle, seveyim veya sevmeyeyim, toplumun önde gelen şahsiyetlerinin, kendilerine hakaret ettirmeme, artı, senin rahatsız olacağın bir cümleye müsaade etmeyeceğim gibi, bizimde rahatsız olacağımız cümlelere müsaade ettirmeme düşüncesindeyim...
Pek bi kibar gördüm seni.

Sen de hemen sisteme uymuşsun.

Bu sen değilsin benliğini ve özgürlüğünü kaybetmişsin.

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Pek bi kibar gördüm seni.

Sen de hemen sisteme uymuşsun.

Bu sen değilsin benliğini ve özgürlüğünü kaybetmişsin.

haksızlık etme bana, ben her zaman kibar değilmiyim...tabiki bu ben değilim, forum yalnız bana ait değil, ben kendi değerlerime küfrettirmemek için, diğerlerininde değer verdiklerine küfrettirmemek gerekiyor... bir gün forumu satın alırsam, alayınızı o zaman göndereceğim..:)

çelebiler

Kıdemli Üye
haksızlık etme bana, ben her zaman kibar değilmiyim...tabiki bu ben değilim, forum yalnız bana ait değil, ben kendi değerlerime küfrettirmemek için, diğerlerininde değer verdiklerine küfrettirmemek gerekiyor... bir gün forumu satın alırsam, alayınızı o zaman göndereceğim..:)

Tabi çok kibarsın "kafir" demekten korkar "iman etmemişsiniz" dersin.Bilirim senin kibarlığını.

Bir gün bizler göndersen de Allah bizi karşılaştıracak.O güne hazır ol.