Nihat Doğan attığı twet için özür diledi

elbiss

Ordinaryus
Hayatta her insan hata yapabilir ki kişi özür dilediyse kabahati büyük dahi olsa affedebilmek İnsanlar için önemli Fakat Yüreklerde açılan yaraları onarmak Çoğu kez zaman ister ....Yinede ALLAH biz insanları çok kez hatalarımızdan ötürü AFFEDİYOR...

Nihat Doğan arkadaşımız kardeşimiz ÖZRÜNÜN aslı için, AİLEYİ ziyaret etmesi bilhakis HAK doğuracağı için AİLENİN elini öperekte sarılması gerekiyor (Kendisine kalmış bir durum ta bi)...

Belki anlatmak istedikleri söylemek isteyeceklerinden farklı olmuş olabilir bilemem aslını ama bu konuyu bence hayatı boyunca açmamalı diye düşünüyorum..çünkü oldukça fazla tepki aldı ki bu tepki sanat hayatına da eksi dönüş verebilir..

Bir acılı ANANIN VE BABANIN elini öpmek ona sarılmak dünyadaki tüm okyanusları SERİNLETİRMİŞ....

Yazılarını ilk okudğumda şaşkına döndüm ama sonrasında dedim ki İNSAN hata yapabilir belki hatası büyük işte bu hatanın affı için ANNENİN eli öpülüp gönlü alınması gerekir diye düşünüyorum....

Dünyada bir söz o kadar hızlı yayılıyor ki...baak taa Suudi arabistan da olan İMAM ın Dünya Dönmüyor sözleri Kendisinin TERS çevirilip dönmesine vesile olmuş ....hayatta bir söz söylemek için hele ki bu zamanların dünyasında çok dikkatli olmak gerekiyor ...

Konuya daha fazla yazmak istemem ama hatanı ailenin yanında olarak düzeltebilir onarabilirsin diye düşünüyorum Fakat yinede tepkilerden kaçamayacağın oldukça açık sana kalmış bir durum...hayırlısı diyelim..

Böyle.

Mugalata

Kıdemli Üye
Özgecan'ların kırk yıl ayaklarını yıkasa anca temizler bu herif artık kendi yüzünün kirini.

spesifik

آزادی قید و بند
Nihat Doğan ın mesajında bi absürd durum göremedim ben.. genelleme yapmış. .yanlış zaman diyebiliriz.. Tesettür lü bayanlara oranla mini etekliler daha çok tacize uğruyor. ..

Zanlılar kisas haketti müebbet onlara ödül olur

İlim Talebesi

Yasaklı
Siz ne diyorsunuz?

Benim ne dediğim belli zaten.Allah c.c. ne diyorsa onu diyorum.Onun hükmü ne ise onu savunuyorum.

Kısasta sizin için hayat vardır ayeti doğrultusunda hüküm bellidir.

Ama toplumdaki ahlaki değerleri bozucu nitelikte olan (dizi,reklam,film,karikatür,resim) gibi kötü unsurları da kaldırmak farz olur.

Aksi takdirde -toplumu hem bozup - hemde öldürerek - onları birşeye zorlamış gibi yapmış olursunuz.

Mugalata

Kıdemli Üye
Benim ne dediğim belli zaten.Allah c.c. ne diyorsa onu diyorum.Onun hükmü ne ise onu savunuyorum.

Kısasta sizin için hayat vardır ayeti doğrultusunda hüküm bellidir.

Ama toplumdaki ahlaki değerleri bozucu nitelikte olan (dizi,reklam,film,karikatür,resim) gibi kötü unsurları da kaldırmak farz olur.

Aksi takdirde -toplumu hem bozup - hemde öldürerek - onları birşeye zorlamış gibi yapmış olursunuz.

Evet, dizi filmler, eğlence programları, reklamlar vb ile yapılanlar konusunda katılıyorum. Bunlara karşı önlem alınmalıdır. İlk işlerden biri de Nihat Doğan'ın o "taciz ederim"li şarkısının yasaklanması olmalıdır.

Ama ölüm kurtuluştur bu canilere.

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Evet, dizi filmler, eğlence programları, reklamlar vb ile yapılanlar konusunda katılıyorum. Bunlara karşı önlem alınmalıdır. İlk işlerden biri de Nihat Doğan'ın o "taciz ederim"li şarkısının yasaklanması olmalıdır.

Ama ölüm kurtuluştur bu canilere.

Nihat doğan orda, öldürülen kızcağıza bir şey demedi, vur abalıya gitti haspam....bunu geçte, sence, katile ne yapmak lazım...

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Sen de Nihat'ı geç... Katile cezevinde gerekeni yapacaklar zaten.

İdama karşıyım. İdam, suçlu için kurtuluştur.

hukuksuzluğa karşı başka hukuksuzluk,,, işte sizin renkli don medeniyetiniz... sen tabiki idama karşı olacaksın, başka tecavüzlerin borazanlığını başka nasıl yapacaksınız.... samimi ol.... dış işleri bakanı aslında delikanlı gibi en doğrusunu söyledi, benim kızım olsaydı, çeker vururdum, her insan aynısını yapar, ya sen....

Mugalata

Kıdemli Üye
hukuksuzluğa karşı başka hukuksuzluk,,, işte sizin renkli don medeniyetiniz... sen tabiki idama karşı olacaksın, başka tecavüzlerin borazanlığını başka nasıl yapacaksınız.... samimi ol.... dış işleri bakanı aslında delikanlı gibi en doğrusunu söyledi, benim kızım olsaydı, çeker vururdum, her insan aynısını yapar, ya sen....

ben de... ama biz insanî tepkilerden değil, hukuktan sözediyoruz. aradaki farkı bilirsin değil mi?