Nevzat Aydın 27 milyon doları çalışanlara dağıttı! | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!
Altın Burada

Nevzat Aydın 27 milyon doları çalışanlara dağıttı!

redyellow

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Nevzat Aydın 27 milyon doları çalışanlara dağıttı!

Türkiye'nin en büyük online yemek siparişi sitesi olan Yemeksepeti'ni geçtiğimiz aylarda 589 milyon dolara Almanlar'a satan Nevzat Aydın, payına düşen paranın 27 milyon dolarını çalışanlarına dağıttı.

2001 yılında kurduğu ve Türkiye'nin ilk garaj şirketlerinden biri olan Yemeksepeti'ni Delivery Hero'ya 589 milyon dolara (1 milyar 596 milyon TL) satan CEO Nevzat Aydın, bu satış ile Türkiye tarihinin en büyük internet satın alımına da imza attı.

Satış sonrası Hürriyet'ten Ayşe Arman'a konuşan Nevzat Aydın, "Bu paranın hepsi benim olsaydı!" sorusuna verdiği cevapla şaşırttı. ''Hayır. Tam tersi, kazandığımız paranın 27 milyon dolarını, 114 çalışanımızla paylaştık.''

Kaynak

Değerlendirmem:

Hep kriz, hep terör, hep ölüm, hep kan, hep gözyaşı.

Gündeme bi tane de şöyle güzel haber paylaşalım istedim.

Adam 27 milyon doları 114 çalışanına pay ediyor.

Ne denebilir ki?

Helal olsun.

Hakikaten canı gönülden tebrik ediyorum bu vatandaşı.

Ahmet

Çöl Aslanı
İhvan Üyesi
27000000$/114=236842$
236842$*2,73TL=648947 TL

Çalışan kişi başına ortalama 650 Bin TL dağıtmış adam. Nutkum tutuldu. Ne denebilir, Helal olsun.

garip70

Ordinaryus
İhvan Üyesi

Nevzat Aydın, "Bu paranın hepsi benim olsaydı!" .......................... ''Hayır. Tam tersi, .................................
Helal olsun... Bunu diyebilecek nefes alan insan var mıymış şu dünyada ya?

Helal olsun...

Verda

Gales
İhvan Üyesi
Karl Marx da görseydi keşke :D

spesifik

آزادی قید و بند
İhvan Üyesi
589 milyon dolarda 27 milyon dolar ne ki..
cömertliği bol olsun...

ihvanistanbul

AkhenAton
İhvan Üyesi
Yanlış yerde çalıştıysam zamanında :) :D Neyse...

Allah eksileni ziyadesiyle iade eder. Cömert olan ne zaman kaybetmiş bu adam kaybetsin.

elbiss

Ordinaryus
İhvan Üyesi
Yemek Sepeti Projesi gerçek manada oldukça güzel... bir Projenin kapsamlı olup ağdaki ve sunumdaki başarılarıda satışta kendini online portal anlamında gösterebilmesi ne kadar güzel...

Öncelikle Ben paradan ziyade yoktan oluşturulmuş var edilmiş bir online portalın gösterdiği başarıyı Ticari manada ki satışta gösterdiği üstün başarıyı gönülden kutlar başarılarının devamını dilerim....

Böyle Patronlar hep var kimisi görülür kimisi görülmez...bence görülmemeleri kendi hayır işleri adına daha iyi fakat gün yüzüne çıkmış ise PATRONUN kesesine bereket ALLAH daha fazla versin daim eylesin inş...

Umarım Böyle bir Patrona sahip olupta hakkını fazlasıyla alan değerli çalışanlarda Böyle bir Patronun kadri kıymeti ve değerini bilir çalışma hayatına ve iş yaşamına daha fazla sıkı sarılır daha yüksek PROJELERE imza atmak için daha ENERJİK seviyede olurlar....Hayat Brilikte Başarıya İnanmayla Daha üst ENERJİLERE çıkar böylelikle başarı daha yakın olur...

Lafın özü...

Bundan sonraki süreçteki Projelerinde Başarılar Dilerim...

Böyle.

Dut_agaci

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Web sitesi
www.Menzil.Net
İşçin olam sevindir bizi...

Helal olsun

beni benimlebir

Üye
İhvan Üyesi
Helal olsun bu adam, herkesin harcı değil bu şekilde davranmak.