Nerdeeeeen Nereyeeee...!!!

KÖRDÜĞÜM

Profesör
TURKCE'MIZ NASIL ERIMIS VE NASIL DAHA DA ERIYECEK :(((

Yil: 1965
"Karsima âniden cikinca ziyâdesiyle sasakaldim.. Nasil bir edâ takinacagima hukûm veremedim, âdetâ vecde geldim. Buna mukâbil az bir muddet sonra kendime gelir gibi oldum, yuzunde beni fevkalâde rahatlatan bir tebessum vardi.. Ustumu basimi toparladim, kendinden emin bir sesle 'aksam-i serifleriniz hayrolsun' dedim.."

Yil: 1975
"Karsima birdenbire cikinca cok sasirdim.. Ne yapacagima karar veremedim, heyecandan ayaklarim titredi. Ama cok gecmeden kendime gelir gibi oldum,
yuzunde beni rahatlatan bir gulumseme vardi.. Ustume ceki duzen verdim, kendinden emin bir sesle 'iyi aksamlar' dedim.."

Yil: 1985
"Karsima âniden cikinca fevkalâde sasirdim.. Nitekim ne yapacagima hukûm veremedim, heyecandan ayaklarim titredi. Amma ve lâkin kisa bir sure sonra
kendime gelir gibi oldum, nitekim yuzunde beni ferahlatan bir tebessum vardi.. Ustume ceki duzen verdim, kendinden emin bir sesle 'hayirli aksamlar' dedim.."

Yil: 1995
"Karsima birdenbire cikinca cok sasirdim.. Fenâ hâlde kal geldi yâni.. Ama bu is bizi bozar dedim. Baktim o da bana bakiyor, bu is tamamdir dedim..
Manitayi tavlamak icin dogruldum, artistik bir sesle 'selâm' dedim.."

Yil: 2006
"Âbi onu karsimda oyle gorunce cus falan oldum yâni.. Oglum bu is bizi kasar dedim, fenâ goceriz dedim, enjoy durumlari yâni.. Ama concon muyum ki ben,
baktim ki o da bana kesIk.. Saril oglum dedim, bu manita senin.. 'Hav ar yu yavrum?'"

Yil: 2026
"Ven ay vaz si hor, ben cok yâni oyle iste birden.. Off, ay dont nov âbi yaa.. Ama o da bana oyle bakti, if so âsIk len bu manita.. 'Hay beybi..'" .

SeNoL

MUEYABYA
TURKCE'MIZ NASIL ERIMIS VE NASIL DAHA DA ERIYECEK :(((

Yil: 1965
"Karsima âniden cikinca ziyâdesiyle sasakaldim.. Nasil bir edâ takinacagima hukûm veremedim, âdetâ vecde geldim. Buna mukâbil az bir muddet sonra kendime gelir gibi oldum, yuzunde beni fevkalâde rahatlatan bir tebessum vardi.. Ustumu basimi toparladim, kendinden emin bir sesle 'aksam-i serifleriniz hayrolsun' dedim.."

Böyle konuşmayı isterdim :O :O

uykusuz

Kıdemli Üye
acaba şimdi ansıl bir hal almıştır bu paragraf:)

z£LaL

Börtecine
"Âbi onu karsimda
oyle gorunce cus falan oldum yâni.. Oglum bu is bizi kasar dedim, fenâ goceriz
dedim, enjoy durumlari yâni.. Ama concon muyum ki ben,
baktim ki o da bana
kesIk.. Saril oglum dedim, bu manita senin.. 'Hav ar yu yavrum?'"

hala bu kısımdayız sanırsam uykusuz :S

nur_eslem

münzevi...
biz arkadaşlarımla arada birinci pragraftaki gibi mesajlaşıyoruz,çok zevkli ve güzel oluyor.. :)