Nerde kusur ettim, naif gönlü bilmeden incittim!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Palatino Linotype, serif][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Yansın sinem, hissetsin hasretin şadını bin hüzün ile ziyadeleşen itminanla dirhem[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Gün geçmesin, gözlerim sururla kapanmasın, sancılar kalbime hucum etmesidir tüm gayem[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ruhumda hissetmeliyim, acı nedir hakkıyla nefeslenmeliyim, rahmetin içinde de erimeliyim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kimsenin kalbini kırmamayı birşekilde öğrenmeliyim, ehl-i hal olmak nasıl, talim etmeliyim[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne zaman bir mahzun nazarı görsem içim titrer, nahoşluk yüreğimde o vakit ne tüter[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hangi vaktin ilzamından sudur olacak ki o nasip, kalbin asudeleşecek zamanını ah ile bekler[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nasıl ki sabır, gönlü imtihan rahlesinde aşk için ruhun latifliğinden gelen esine refakat eder[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sevdanın suhuleti hasretin ve gayretin serencasmında ki niyetin asliyesinde kimi davet eder[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Neden dağlar sessizlik içinde zikreden feyzin nişanesidir, içinde gizlenen har kime ne der[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne vakit gönül aşkın lahzasında anlamlaşırsa ki, sırra vasıl olmuş mukadder bir ulvi nefer[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kalp kırmak, insanın melalini anlamadan nefesi bırakmak, hisseden için ne müşkil bir keder[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bahtın bekleyen umutları, niyetle müsavileşmeyen emel nutukları nefsi anbean mamur eder[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Buğday başağına bir bak neler anlatır, esrarında ki farkı sukutu içinde nasıl farklılaştırır[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hangi geçmişi ve geleceği kalbin için hatırlatır, işaret taşlarını neden susan meraka bırakır[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Akletmeyen ve fikretmeyen gönlün nasıl samimiyetle sudur edecek yaşları ibretle mi akıtır[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Olmayan ve subut bulmayan mefkureni idrakin için sessizce hatırlatır aşkın elinde şaatlaşır[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Gecenin bir yarısında ne olur üşünmeden bir kalk, azim ve inşirah için ruhunla aşka ak[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sessiz çığlıkların, mahzunlaşan kalplerin, yersiz yurtsuz solukların hicranıyla idrake bak[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne zaman kalbinde manalaşacaktır sabırla bekleyen aşkın lahzasında ki ibretli asude bir aşk[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Maşuk nedir, aşk hangi ilhamın farkını anlatan ve lisan-ı halinde yaşatan sanat-ı farktır bak[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]

cicek demeti

Sükut
Gecenin bir yarısında ne olur üşünmeden bir kalk, azim ve inşirah için ruhunla aşka ak
Sessiz çığlıkların, mahzunlaşan kalplerin, yersiz yurtsuz solukların hicranıyla idrake bak
Ne zaman kalbinde manalaşacaktır sabırla bekleyen aşkın lahzasında ki ibretli asude bir aşk
Maşuk nedir, aşk hangi ilhamın farkını anlatan ve lisan-ı halinde yaşatan sanat-ı farktır bak

emeginize yureginize saglik degerli buyugum...tesekkurler..

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
Eyvallah efendim...
Amin diyerek, sizler içinde diliyorum inşaallah...
Çok teşekkürler ediyor ve muhabbetimi izhar ediyorum can kardeşim...​