nefahtü'den selamun ala...

nefahtü

Kıdemli Üye
Bu zamana kadar iki defa buradan ayrıldım. Yani çoğunuzun yaşadığı nedenler ile.
Birinde vedalaşarak biraz da kızarak gitmiştim diğerin de hem yoğun işlerim olmasından hem de teknolojik nedenlerden ötürü idi.

Evet bu defa üçüncü ve son oluyor gidişim. Şifremi siliyorum ve değiştiriyorum istesem de giremem ve üyeliğimi böylece kendi imkanlarımla silmiş oluyorum : )
Kızarak küserek gitmek kadar çocukça bir şey olamaz bazılarının yaptığı gibi.
Yada birileri ile kavga ederek o hışımla gitmekte biraz komik duruyor.
Beklemeyi seçtim. Duygularımı tahlil ederek durmayı ve öyle karar vermeyi daha sağlıklı gördüm.
Hayatta neleri bırakıyorsak önemlidir bu sanal da olsa böyle önce kendime sonra sohbet ettiğimiz bazılarınıza saygımdan yazarak ayrılmak istedim.
Sessiz sedasız gitmek de bir seçim belki ama dediğim gibi önce kendime saygısızlık yapmak olacaktı. Aslına bakarsanız yazarak gitmekte bakın bakın gidiyorum der gibi oluyor belki ancak tercihim yazmaktan yana.

İlk gidişimde Ebu Computer demişti ki burada hiç yazmadan sessizce okuyarak izleyen üyelerde var demişti o zaman ne güzel demiştim ancak şimdi öyle görmüyorum her şeyden önce bir yerde paylaşarak bulunmak güzel ve ne yazık ki artık okunacak izlenecek bir şey kalmadı forumda.(tabi kendi adıma)
Yönetimin değişmesini bekledim olmadı.
Yönetime karşı kişisel hiç bir yazım olmamıştı okuyanlar bilirler sadece artık uzun sürdüğünü yeniliğin olmasının sağlıklı olacağını söylemiştim ancak görüyorum ki zaten çok az kişi var forumda ve kalanlarda zaten yönetimin bir parçası olmuşlar.
E bize de yol gözüktü.

Her şey için sohbet ettiğimiz güldüğümüz ayrı fikirlerde olduğumuz aynı görüşte olduğumuz herkese selamlar..

nefahtü:flw

kebîkec

İhvan Forum Üye
Edebiyatçı değilim. :) Senin kadar güzel yazamam. Aynı duyguları yakın cümlelerle ifade ederim. Yani katılıyorum sana ama gitmekle kalmak arasında çok da fark yok gibi. Ama yine de bir silüetin varlığını bilmek yokluğundan iyi sanki...

Kaçak

Yeni
Sevgili nefaktör ....
gitmeyin demem , kalın hiç demem ...
sizi tanıyamadık henüz :)
Mutluluk temenni ediyorum ...

cemaliii

Kıdemli Üye
Kaç defa gidip geri geldiğimi unuttum. Bende gitmek istiyorum ama yapamiyorum.

spesifik

آزادی قید و بند
Ne yaparsan yap her zaman pişman öleceksin
Ya yaptıklarından ya yapmadıklarından der Dostoyevski
Hayatın insana istediğini vermemesi kaidelerinden ne yazıkki
Yalnız bir şey isterken ifade etme şekli çok önemli
Giderken bile sitem etmek gibi -)
Misafir olarak takip edilebiliyor
Hasılı başka bir üyelik ile birleştirme de yapılır bunlar bahaneler
Hakkınızda Hayırlısı olsun
Selametle

Darul_Beka

Profesör
Bu zamana kadar iki defa buradan ayrıldım. Yani çoğunuzun yaşadığı nedenler ile.
Birinde vedalaşarak biraz da kızarak gitmiştim diğerin de hem yoğun işlerim olmasından hem de teknolojik nedenlerden ötürü idi.

Evet bu defa üçüncü ve son oluyor gidişim. Şifremi siliyorum ve değiştiriyorum istesem de giremem ve üyeliğimi böylece kendi imkanlarımla silmiş oluyorum : )
Kızarak küserek gitmek kadar çocukça bir şey olamaz bazılarının yaptığı gibi.
Yada birileri ile kavga ederek o hışımla gitmekte biraz komik duruyor.
Beklemeyi seçtim. Duygularımı tahlil ederek durmayı ve öyle karar vermeyi daha sağlıklı gördüm.
Hayatta neleri bırakıyorsak önemlidir bu sanal da olsa böyle önce kendime sonra sohbet ettiğimiz bazılarınıza saygımdan yazarak ayrılmak istedim.
Sessiz sedasız gitmek de bir seçim belki ama dediğim gibi önce kendime saygısızlık yapmak olacaktı. Aslına bakarsanız yazarak gitmekte bakın bakın gidiyorum der gibi oluyor belki ancak tercihim yazmaktan yana.

İlk gidişimde Ebu Computer demişti ki burada hiç yazmadan sessizce okuyarak izleyen üyelerde var demişti o zaman ne güzel demiştim ancak şimdi öyle görmüyorum her şeyden önce bir yerde paylaşarak bulunmak güzel ve ne yazık ki artık okunacak izlenecek bir şey kalmadı forumda.(tabi kendi adıma)
Yönetimin değişmesini bekledim olmadı.
Yönetime karşı kişisel hiç bir yazım olmamıştı okuyanlar bilirler sadece artık uzun sürdüğünü yeniliğin olmasının sağlıklı olacağını söylemiştim ancak görüyorum ki zaten çok az kişi var forumda ve kalanlarda zaten yönetimin bir parçası olmuşlar.
E bize de yol gözüktü.

Her şey için sohbet ettiğimiz güldüğümüz ayrı fikirlerde olduğumuz aynı görüşte olduğumuz herkese selamlar..

nefahtü:flw

kararınıza üzüldüm
sen yoksan bir kişi eksiğiz demektir
tekrar gözden geçirirsiniz inşh bu kararınızı

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
ya hayr söyle, ya sus

selametle...

hayr ile kalasın

salih amelin çoğalsın inşallah