Neden sözlerinde ölemiyorum!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Palatino Linotype, serif][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Sessiz ve sakin bir köşede düşünüyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]İçimin titrediğine şahit oluyor ve başımın döndüğünü fark ediyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sualleri bir bir derliyorum, ruhumun yetisinde eliyorum ve kalbimle kokluyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bilemiyorum, nasıl söz edeceğimi kestiremiyorum, sükutun ıstırabına çekiliyorum[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]An, nefesinin kalanında hüzün bahşediyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Her yanım kalabalıktan bizar olsa da, hali melalimden habersiz kalınca çektiriyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne dil bu sancıyı anlatmaya kifayet ediyor, ne gözler hasretin esaretinde serinliyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yürek çilenin abadında yanarken, hakikat idrakime nazar ederken sinemi eritiyor[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne yüz sürdüğüm gülü lahzanın hicranı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne bahtımın yüreğimi burkan eşkali, kalmadı heveslerimden şakıyan umut harı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Şimdi hazan zamanı, gönlümün mahzunluğu içimin yanan ahı, hasretidir meramı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ayan ederim, edebi fakirliğimi aşikar eylerim, ancak yanan yüreğime ne söylerim[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Gözler bakıyor, umutla gönlüm aranıyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Her secdenin niyazında ve yüreğimin yalnızlığında hali melalini şikayet ediyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ruhumun hicranı dinmiyor, kalbim avareşiyor, akıl kar etmiyor, gönül dinlemiyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne kadar mahzunlum varsa yüreğime iltica ediyor, yalnızlık niye nefesime ilişiyor[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Niye gülemiyorum, ibreti nazarla imreniyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kalbimin suskun duvarlarına sesleniyorum, hikmeti hakikati aşkla dileniyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Artık yakınen biliyor ve hissediyorum, yavaş yavaş göçmenin iştiyakına eriyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne kadar sussam, boyun büküp sabrın sahnesinde sırılsıklam olsam aşk diyorum[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Akıl ilimsiz, idrak ahenksiz ve hissiz olursa[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Gayret olmadan, ceht ruhu sarmadan, azim kalbe inşirahı anlatmadan umut olsa[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Manasına erişmeden, ne derlerin dehlizinde nefesi aşka eriştirmeden can yaşasa[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Billahi ömür olmaz, niteliği bulunmayanın sözü bulunmaz, sevda dil ile yaşanmaz[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]​

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
:flw:flw:flw:flw:flw:flw:flw:flw:flw:flw:flw:flw:flw:flw
Akıl ilimsiz, idrak ahenksiz ve hissiz olursa
Gayret olmadan, ceht ruhu sarmadan, azim kalbe inşirahı anlatmadan umut olsa

[FONT=Palatino Linotype, serif]Manasına erişmeden, ne derlerin dehlizinde nefesi aşka eriştirmeden can yaşasa[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Billahi ömür olmaz, niteliği bulunmayanın sözü bulunmaz, sevda dil ile yaşanmaz[/FONT]

:flw:flw:flw:flw:flw:flw:flw:flw:flw:flw:flw:flw:flw:flw

:flw:)

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
Eyvallah efendim
smile.gif
Müteşekkirim...
Muhabbetle selam eğler ve niyaz ederim...

_Berceste_

bir tutam delilik...
Gözler bakıyor, umutla gönlüm aranıyor
Her secdenin niyazında ve yüreğimin yalnızlığında hali melalini şikayet ediyor
Ruhumun hicranı dinmiyor, kalbim avareşiyor, akıl kar etmiyor, gönül dinlemiyor
Ne kadar mahzunlum varsa yüreğime iltica ediyor, yalnızlık niye nefesime ilişiyor

yüreginize bereket :) harika bir siir

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
Eyvallah efendim...
En kalbi duygularımla niyaz eğlerim...
Hürmetlerimle yad eder ve selamla teşekkürlerimi beyan ederim...