Ne tutacak bir dalım, ne de muradım kaldı!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Palatino Linotype, serif][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Bırakmadın...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bir an olsun anlamak için hal-i lal olmadın[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yılardır sabrın kadrine bıraktın, bir kalbim olduğunu hiç anlamadın[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Gözlerinde arandım, sükutu sinemde yaşattın,ne şevk koydun, umudu yaşatmadın[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Sormalıydım...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kime ve hangi manada hali açmalıydım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sanki yaşayan çaresiz bir kabirdim, nefesin müddetine taliptim, kaçmalıydım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yorgun solgun bir halin mahkumuydum, edebi nasıl ihmal ederdim, yaşamalıydım[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Ömür denen örs...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nefes bin bir hüzünle nasibin kadrinde bir ders[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kalbim anladıkça, farkı fark eden oldukça, nar bir aşksa, söyle niye nefsime ters[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nizam haksa, adil olmak şartsa, hukuk kul ve insan için mutlaksa ar halime lades[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Açık denizler anlatır...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ah bir anlasan bu bedbin ruhuma neleri yaşatır[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kalbim başkalaşır, umudtlarım harlanır, gözlerim sessizliğin kadrinde yaşarır[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Zülmetmek nasıl bir kula yaraşır, edebi talan etmek kul için nasıl hakla manalaşır[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Sanki firardayım...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kapalı bir oda içinde, suallarin peşinde adeta hancıyım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne kadar nefesim vardı, umutlarım susuz kaldı, hayat kim için farktı duacıyım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Beni benden alan, gönlüme bezginlik yaşatan, firkati kurutan ne varsa davacıyım[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]