Ne kadar dertliyim bilsen haberin varmı!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Palatino Linotype, serif][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne gün geçiyor ve ne de umutlar tükeniyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Heran ufuklar bir bir ruhumu kuşatarak sineme şevki nihal ilave ediyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Düşlerim mecalsiz kalıyor, yıllar bir bir yalnızlığıma alay ederek gülüp geçiyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Arzularım soluyor, susuzluk ne büyük bir sızıymış nehrin kenarında aciz bırakıyor[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Hasretin şehrine muhtaç hali melalim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Umudun firkatine abad oldu şimdi sessiz ahvalim, kimsesizdir mecalim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Düşüncelerime pranga vuruyor fırakın şadı,yorgun bıraktı dalsız çınarı,umut hani[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Gün biter, geceler ruhumun çırpınışlarına neler söyler, kalmadı bak o hevesi ekber[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne müthiş sarsıldı, sanki bir can kalmadı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Verilen sözler birer nazarlık olarak anılarımda taçlandı, şimdi ne manası kaldı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Oysa farkı fark ettiren irfanı idrak ve inşirah bak kalbim için çok uzaklarda kaldı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hülyaları karanlıklar kuşattı, kanatsız kuşlar söyle nasıl bir umutla uçacaklardı[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Nerdesin, bilmem ki nasıl bir hal içinde nefeslenirsin[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Dil şad olunca kederlenirmisin, edebin sahnesinde seyreden bir manayı değermisin[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Name yazılmaz oldu, adres bilinmeyince yollar mahzun kaldı, yürek nasıl dayandı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Neyleyim ki bu dert benim, bahtım için tahsim edilmiş bir nimetim, kime ne deyim[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Sesizliğime çekilirim, boynumu bükerek o anı beklerim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bir sevda masalı olacakmış demek ki diyerek içlenir, bu elemimi ummana dökerim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bir hali fakir olarak sükut içinde kimi zikrederim, hicranın esininde hüzünlenirim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ey hak diyerek kalbimin sahibine yönelirim, nasibin taksimini ben nerden bilirim[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]

idrak

Yeni
derdin derman olmadımı daha ...?

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
Eyvallah efendim...
En kalbi duygularımla niyaz eğlerim...
Hürmetlerimle yad eder ve selamla teşekkürlerimi beyan ederim...