Ne birgün dinlersin, ne de çektiklerime erişirsin!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Palatino Linotype, serif][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Bilemezsin, belki de bilmek istemezsin[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sen sadece kendi demindesin, heveslerinin derdindesin [/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kalbin hicranını söyle nasıl bileceksin[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bilmem ki niye böyle bir serkeşliğin içinde nefeslenirsin, halimi üzersin [/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Oysa en zarif ve hatip bir payesin[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nisa kimliğinde bahşedilen bir suhuletsin [/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kalbi manada en latif bir ülfet-i şahanesin [/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Edebi bakımdan ilham bahşeden bir şevksin, kalbim için süruru demsin[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Söyle ne oldu sana, sessizliğini korusan da [/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bir hesabın kadri yüreğinde hiç kalmadı mı durma söyle yoksa[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Dile gelen efkar alıp götürüyor sinemi, birnebze olsun anlasana [/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hicran kuşatıyor yüreğimi, sen hiç sormasan da, kendi halinde yaşasan da[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Çıktım şu dağların yamaçlarına [/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne kadar hıçkırıklar içinde derdimi ufuklara anlatsam da[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bir hal oluyor ruhuma, aşk yüreğime ilhamıyla anlaşmayınca [/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yaşamak bu kadar bedbin bıraktıran bir lütufsa, artık vazgeçiyorum anla[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Kabirler şimdi daha yakın, solgunlaşan umutlarıma [/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne kadar çaresizlik içinde durmadan çırpınsam da, vazgeçtim artık korkma[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Artık hiç takatim kalmadı, ruhum bizarlık içinda yıllarca sukutu yaşadı [/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Gözlerim sessizce arandı, bilemezsin hasretinle ne çileleri sürurla karşılamıştı [/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Söyle geriye şimdi ne kaldı [/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne şafaklar açtı, ne hülyalar bir haz yaşattı, mütemadiyen ağlattı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Gönül hicran içinde ve kaybolmuşluğun kadrinde avare kaldı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne bir soran oldu, ne derdimin haklılığı anşaşıldı, hazan şimdi ruhuma çok yakıştı[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]

su damlası

Asistan
Gönül hicran içinde ve kaybolmuşluğun kadrinde avare kaldı
Ne bir soran oldu, ne derdimin haklılığı anşaşıldı, hazan şimdi ruhuma çok yakıştı

yüreğinize sağlık.Allah kaleminize güç versin.