Ne birgün dinlersin, ne de çektiklerime erişirsin! | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Ne birgün dinlersin, ne de çektiklerime erişirsin!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Palatino Linotype, serif][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Bilemezsin, belki de bilmek istemezsin[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sen sadece kendi demindesin, heveslerinin derdindesin [/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kalbin hicranını söyle nasıl bileceksin[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bilmem ki niye böyle bir serkeşliğin içinde nefeslenirsin, halimi üzersin [/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Oysa en zarif ve hatip bir payesin[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nisa kimliğinde bahşedilen bir suhuletsin [/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kalbi manada en latif bir ülfet-i şahanesin [/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Edebi bakımdan ilham bahşeden bir şevksin, kalbim için süruru demsin[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Söyle ne oldu sana, sessizliğini korusan da [/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bir hesabın kadri yüreğinde hiç kalmadı mı durma söyle yoksa[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Dile gelen efkar alıp götürüyor sinemi, birnebze olsun anlasana [/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hicran kuşatıyor yüreğimi, sen hiç sormasan da, kendi halinde yaşasan da[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Çıktım şu dağların yamaçlarına [/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne kadar hıçkırıklar içinde derdimi ufuklara anlatsam da[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bir hal oluyor ruhuma, aşk yüreğime ilhamıyla anlaşmayınca [/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yaşamak bu kadar bedbin bıraktıran bir lütufsa, artık vazgeçiyorum anla[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Kabirler şimdi daha yakın, solgunlaşan umutlarıma [/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne kadar çaresizlik içinde durmadan çırpınsam da, vazgeçtim artık korkma[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Artık hiç takatim kalmadı, ruhum bizarlık içinda yıllarca sukutu yaşadı [/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Gözlerim sessizce arandı, bilemezsin hasretinle ne çileleri sürurla karşılamıştı [/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Söyle geriye şimdi ne kaldı [/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne şafaklar açtı, ne hülyalar bir haz yaşattı, mütemadiyen ağlattı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Gönül hicran içinde ve kaybolmuşluğun kadrinde avare kaldı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne bir soran oldu, ne derdimin haklılığı anşaşıldı, hazan şimdi ruhuma çok yakıştı[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]

su damlası

Asistan
İhvan Üyesi
Gönül hicran içinde ve kaybolmuşluğun kadrinde avare kaldı
Ne bir soran oldu, ne derdimin haklılığı anşaşıldı, hazan şimdi ruhuma çok yakıştı

yüreğinize sağlık.Allah kaleminize güç versin.

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Web sitesi
twitter.com
Amin efendim...
En kalbi duygularımla "umutlarınız "için amin derim...Müteşekkirim...