nasrettin hoca

gülderen

Üye
Hoca akşamleyin eve doğru yürürken, baklava seven bir kölüyle karşılaşır.

-Hoca,kısa bir süre önce bir adam büyük bir tepsi baklava götürüyordu...

-Beni ilgilendirmez!

-Fakat adam tepsiyi sizin eve götürüyordu .

-O zaman seni ilgilendirmez!

fıkra ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız .

XaberDar

Profesör
Arkadaşlar her kimin evine gelirse diğerlerinede haber versin! Paylaşım önemlidir nede olsa.:O​

yozgadi

Paylaşımcı
canım kızım canı baklava çekti galiba gidip biraz alayım akşam gelince yesin sword awareve yiğido nun yerine de ben yerim şimdiden afiyet olsun bana ama isteyen olursa izmir e gelsin beraber yiyelim

XaberDar

Profesör
canım kızım canı baklava çekti galiba gidip biraz alayım akşam gelince yesin sword awareve yiğido nun yerine de ben yerim şimdiden afiyet olsun bana ama isteyen olursa izmir e gelsin beraber yiyelim

İzmir' in neresindesin yozgadi abi! koordinatları verirsen geleyim. Şunun şurasında 1600km cik uzaktayım.:whistling[1]: Yakınız yani.:whistling[1]: Galiba herhalde sanırsam.(Coğrafya bilgim o kadar fazlaki hocam beni derse almazdı.:whistling[1]: )

EbRu

Paylaşımcı
Hoca bu hazır cevap :D

sword

flawless Victory

Double Estağfrullah

:ph34r:Yerin dibine girdim bu sefer!:ph34r:

Aware kardeşim bak senle hiç ayrı olmadık baklavayı bensiz yemezsin sen dimi(yiyemezsin zaten gözüm her daim üzerinde benden kaçmaz:O)
yani öyle double yeme şansın yok ben sizin oralardayım:O:O:O

XaberDar

Profesör
Aware kardeşim bak senle hiç ayrı olmadık baklavayı bensiz yemezsin sen dimi(yiyemezsin zaten gözüm her daim üzerinde benden kaçmaz:O)
yani öyle double yeme şansın yok ben sizin oralardayım:O:O:O

yaw sword kardeş paylaşım dedik! Korkuyorum şimdi adım açgözlüye çıkacak diye! Ama varya bi tepsi koy önüme yemezsem, yemezsem, yemezsem yarın yerim;):whistling[1]:

yenibeyin

Asistan
Web sitesi
www.yenibeyin.com
arkadaşlar bu forum niye var unuttunuz galiba PAYLAŞIM için değil mi. bak şimdi herkes hatırladi, iyi o halde beni unutmazsınız bi dilimde buraya gelir inşallah

sword

flawless Victory
yaw sword kardeş paylaşım dedik! Korkuyorum şimdi adım açgözlüye çıkacak diye! Ama varya bi tepsi koy önüme yemezsem, yemezsem, yemezsem yarın yerim;):whistling[1]:

tabi adın aç gözlüye çıkmasın. Sen paylaşımı seversin ama bizim tabaktakileri :O

nesil

Kedicik - Ummul Hureyre
Mübarekler, paylaşım paylaşım diye yemeyin birbirinizi. Ben çok sevmem baklavayı, benim hakkımı da yersiniz:)

XaberDar

Profesör
tabi adın aç gözlüye çıkmasın. Sen paylaşımı seversin ama bizim tabaktakileri :O

Sizin tabağı yersin yaw, oda şerbetli şerbetli güzel oluyomuş Cam yiyenler öyle diyo ben onların yalancısıyım.:O

arkadaşlar bu forum niye var unuttunuz galiba PAYLAŞIM için değil mi. bak şimdi herkes hatırladi, iyi o halde beni unutmazsınız bi dilimde buraya gelir inşallah

Aranızda baklavacii var mi? Baklavayı alıp hepinize vercem!

EbRu

Paylaşımcı
Yani olmayan baklavanın kavgasını yapıyoruz :D