Nasrallah'ın Sözlerine Şarkı

ufuklar27

Paylaşımcı
Web sitesi
www.lotuskitap.com
Lübnanlı ünlü Hristiyan sanatçı Julia Boutros Hizbullah lideri Nasrallah'ın sözlerini şarkı yaptı. Sanatçı, albümünün gelirlerini de İsrail'in vurduğu hayatlara bağışladı.
Hizbullah lideri Hasan Nasrallah'ın konuşmaları şarkı oldu. Lübnanlı ünlü sanatçı Julia Boutros, Nasrallah'ın konuşmalarını besteleyerek albüm yaptı.

Albümün tüm gelirleri İsrail saldırılarında şehit olanların ailelerine bağışlanacak.

Hizbullah lideri Hasan Nasrallah İsrail saldırıları sırasındaki bir konuşmasında , İsrail'e karşı savaşan Hizbullah savaşçılarına seslenir.

Nasrallah, "canlarım" diye başladığı konuşmasında direnişçileri över.

Nasrallah'ın bu sözleri Lübnanlı hıristiyan sanatçı Julia Boutros'a, yeni albümü için ilham kaynağı oldu.

Lübnanlı bir şair de Nasrallah'ın sözlerini albüm için şiirleştirir.

Piyasaya çıkan kasetin tüm gelirleri israil saldırılarında hayatını kaybedenlerin ailelerine bağışlandı.

http://www.youtube.com/watch?v=zUYqNzN06YI&eurl=

Şarkının sözleri

Canlarım!
Mektuplarınızı dinledim..
İman ve onur dolu.

Siz!
Haykırdığınız gibi...
Meydanda Allah'ın erlerisiniz. .
Siz!
Gerçekleşen vaadsiniz!
Siz gelecekteki zafersiniz..

Güneş dağının yiğitleri!
Eşkıyaları alt eden!
Öperim ayaklarınızı!
Onuru bile onurlandıran!
Toprağımızın onuruna bulaşmış!
Gerilemez ve sarsılmaz!
Sizinle dünyayı değiştiririz!
Kadere baş eğenler!
Tatlı yarını sizinle kurarız!
Sizinle yürürüz Yarınlara ve zafere!

Haber7

Nasrallah ve askerlerinden Allah razı olsun... Ümmetin iftiharı oldular :good[1]:

Arkadaşlar, yorumlarsanız çok sevinirim... Teşekkürler

johncoffey07

Asistan
Güsel olmuş emeğine sağlıkk..israil'in kıyımlarını ne kadar bertaraf eder orası tartışılırr...Ama yaptığı çok güsel birşeyy..Bir adım atması bile alkışı hakediyoo..

Allah zalimleri sevmez...Zalimin zulmü de bi yere kadardır...Zalimin zulmü varsa mazlumun Allah'ı var...(neyse abarttım galipa..:D:D)