nasıl geçiyo ramazan

ilahiname

Üye
can dostlar benim gibi yaşı 30 larda olanlar hiç bu kadar uzun ve sıcak günlerde oruç tutmadık. çalışan arkadaşlara Allah sabır versin. bu ramazan susuzluğun nasıl bi şey olduğunu rabbimiz bize çoook güzel bir şekilde anlatıyoo. bendeniz fakiri sorarsanız karadenizliyiz fındık mevsimide bi yandan açlık okadar etkilemiyo ama susuzlu gerçekten beni etkiliyo sizin ramazanınz nasıl geçiyooooo.....

ilahiname

Üye
eve kapanarak geçiyor...
cami harici dışarı çıkmamaya gayret gösteriyoruz...

ahhh can kardeşim bi de bu sıcağa fındık toplayanları düşünsene 35 derece sıcakta bi o kadar da nem susuzluk insanı yakıyooo... rabbim sabırlar versinnn... onların eve kapanma şansıda yok... fındığı yerden toplaması bu coğrafyada zoor. sıcak insanın beynini deliyo... ama rabbbimin kahrı da hooş lütfu da.....

arifan yolcusu

Profesör
ahhh can kardeşim bi de bu sıcağa fındık toplayanları düşünsene 35 derece sıcakta bi o kadar da nem susuzluk insanı yakıyooo... rabbim sabırlar versinnn... onların eve kapanma şansıda yok... fındığı yerden toplaması bu coğrafyada zoor. sıcak insanın beynini deliyo... ama rabbbimin kahrı da hooş lütfu da.....

evde oturanla sıcakta kavrulanın ecri bir olayacaktır...
mahzun olmayalım ki sevaptan nasibimiz kaçmasın...
dua ve sabırla kapısına varalım inşaAllah.

sultan@hmet

Asistan
Şükürler olsun iyi geçiyor.Rabbim oruç tutan herkese sabır, güç ve kuvvet versin.

Ebu'l-Feth

Doçent
Çok şükür iyide daha iyi olmasını istiyorum inşaAllah...:frantic:

Maneviyat dolu....:good:

hopteq

Asistan
az yesem acıkıyorum, çok yesem mide fesadı geçiriyorum, ortasını bulamadım, açlığa dayanmak sorun değil de tansiyon düşüyor sonra
suyla bir derdim yok normal günlerde de su içmem pek