N. Genç'ten Gülen eleştirisi- VİDEO

Zeynep Özmen

Kevok_84
Nihat Genç skyturk'teki 28 temmuz 2006 tarihli konuşmasında yorumladı: Reha Muhtar, Fethullah Gülen, Abant toplantıları, aydınlar, İstanbullu olmanın anlamı...
İşte, Genç'in konuşmasından çarpıcı bölümler....
http://www.8sutun.com/node/17896

tebeyyün

Doçent
bende ünüme ün katmak istesem bunun en kolay yolu bellidir .... hocaefendiye laf atmak ..... kimse yok öyle birşey demesin ..... hocaefendiye laf atmasa bu adamın hiç bu videoysu yayınlanırmıydı yada ben bu adamı dinlermiydim ..... istanbul çocuğunun ne olduğunu o hala anlayamamış .... istanbul çocuğu delikanlıdır ...... istanbul çocuğu reklam derdinde değildir .... istanbul çocuğunun karalama gibi bir derdi yoktur ..... istanbul çocuğu herzaman ilk önce kendine hesap sorar ...... istanbul çocuğu kendini beğenmiş değildir ....

S

SaLtan

Guest
bilirkişi. özellikle tasvirleri ve tanımları harika.kelime seçimleri, vurguları, laf bindirmeleri yerinde tarihin ve şimdiki zamanın farkında bi adam...galiba hakli da..

S

SaLtan

Guest
sanırım fethullah gulen elestirisi degil bu.aydınları elestiriyor.

powerful

Üye
kardeşim öyle bir yazmışsınki Nurullah GENÇ gibi anlaşılıyor. Nihat kelimesi çok mu uzunki kısaltma yaptınız.
Hem Nihat GENÇ kim oluyor ki? Eleştirmediği adam var mı ki? Önce kendine baksın... Eleştirmeden başka bir halt bilmez...

islamveinsan

Doçent
Sa.

Ben Nihat Genç in söylemlelrinde iftira yada karalama göremedim.
Hangisi yalan ?

Selametle.....

powerful

Üye
hayır iftira yada yalan söyledi demedim. O size göre iltifat olabilir bir başkasına göre de hakaret olur. Ben onu kasdetmiyorum. Benim dediğim şu; Nihat GENÇ sadece eleştiren ve hiç üretmeyen birisidir. Onunla ilgili diğer verilere de bakın. Hepsi insafsizca eleştirilerle dolu... Aydınlık bu mu peki? Karanlığa kurşun sıkmak.. Öyle mi?

MEHMET EFE

Doçent
Web sitesi
www.serzenisler.com
NİHAT GENÇ.. harika bir adam.. ve çok müthiş konuşuyor.. bu adama laf söyliyemezsiniz.. SKY TURK teki proğramlarını takip etmelisiniz en azından.. cesur. sözünü esirgemez.. ve öğreneceğimiz çok şey var ondan...

Erhan

Profesör
Web sitesi
www.softajans.com
nihat genç in programını dayımın tavsiyesi üzerine takip etmeye çalışıyorum evimde oldıgım zamanlarda kelimeleri çok güzel seçiyor ama bazı fikirleri hoş kabul etmiyorum bazen fikirlerimiz ayrı düşebiliyor önceki programlarında m.f.g hakkında bazı suçlamalar yapıyor.şu gerçek konuşmaları çok güzel ve insanıda etkiliyor dünkü programındada Orhan Pamuk hakkında olumsuz şeyler ifade ediyordu takip edilmesi yararlı olur inşAllah...

MEHMET EFE

Doçent
Web sitesi
www.serzenisler.com
ORHAN PAMUK hakkında ne kadar güzel konuştu di mi?? bunları aylar öncesindende söylüyordu o.. gerçek bir yazar NİHAT GENÇ.. kimseye EYVALLAHI YOK... hırsıza HIRSIZ DİYEBİLEN ADAM.. şerefsize ŞEREFSİZ diyebilen bir adam... O ekranlardan AMERİKA ve İSRAİLE neler neler dedi.. dedim ya gerçek bir YAZAR...

Erhan

Profesör
Web sitesi
www.softajans.com
evet dün o kişiyi hakkıyla takdir ettim çok güzel fikirlere sahip birisi şuan dayımın bilgisine binaen kitaplarını almayı düşünüyorum o kişi çok açık sözlü içindekini iletebiliyor kimsedende korkusu yok ve dün bazı kişilerede gönderme yaptı mesela : bir kişinin ismi geçti o yanlış yapsın onada burdan kötü şeyler söylerim cinsinden şeyler söyledi sadece Nihat Genç e helal olsun diyorum ....

Beyzade

Üye
Nihat genç'in eleştirmediği insan var mı ? bilmiyorum. O kim oluyor ? tek düzgün dünyada kendisi herhalde

ikh

Üye
gerçeği çekinmeden söyleyebilen azınlıktan biri, bakıpta görebilen biri. müthiş bi insan bence:clap2:

Erhan

Profesör
Web sitesi
www.softajans.com
biz burada tek düzgün o kişi demiyoruz ki sadece bazı fikirlerini mülahaza ediyoruz.....

HATASIZ KUL OLMAZ

anigma

Üye
Nihat genci adam yerine koyan kim . Ne idüğü belirsiz bir adam her yere laf sokmak kolaydır iş yapmak her zamn zordur . yaptığı iş futbol seyreerken hakeme ve oyunculara çatıp oturduğu yerden ahkam vermekten başka bir şey değildir.

umud

Üye
boş verin bunları düşmanları bırakıp dostlara mı yöneldik.

buharaA

Paylaşımcı
duygudan mahrum bir kemik ve et yigini baska birsey degil

arkadaşdar Nhat genci tanımayan varsa onu tanısın önemli aydınlarımızdan