Mutlaka oy kullanin...

Üniversite taban puanları?

• Yükselir

Oy: 8 47.1%
  • Düşer

Oy: 6 35.3%
  • Aynen kalır

Oy: 1 5.9%
  • Bir fikrim yok

Oy: 2 11.8%

• Kullanılan toplam oy
    17

M_i_r_a_y

Paylaşımcı
"" Bu mail bana forwad olarak geldi konu hakkında detaylı bir bilgim yok, bir sonuç çıkmasada en azından bir müslüman olarak tepkimizi ve bu olaylara duyarsız kalmayacağımızı gösterelim""

Bir avustralya gazetesi Peygamber Efendimiz (s.a.v )e hakaret içeren karikatürleri yayinlamayi planliyor. bunun için de bir anket hazirlamislar 1 milyon kisi " hayir " diyerek oylamaya katilirsa resimler yayinlanmayacak. lütfen asagidaki sayfayi tiklayiniz ve " NO " cevabina oy verip submit'e tiklayiniz.

http://news.ninemsn.com.au/vote.aspx?qid=2106

ozisler13

Üye
ALLAH razı olsun.ama sadece 1 defa kullanabiliyoruz aynı bilgisayardan:(
İNŞALLAH çöker site de böyle bir risk de kalmaz ortada.amin.

M_i_r_a_y

Paylaşımcı
ozisler13' Alıntı:
ALLAH razı olsun.ama sadece 1 defa kullanabiliyoruz aynı bilgisayardan:(
İNŞALLAH çöker site de böyle bir risk de kalmaz ortada.amin.

Ilgin icin ve oy kullandigin icin tesekkur ederim,fakat konu daha once acilmis kontrol ettim daha once acilmis mi diye ama gozden kacirmisim :)bu konuyu silerler diger taraftan oy kullanmaya devam edilsin lutfen.. Saygilar...

cevdet

Üye
Arkadaşlar müslüman insan uyanık olmalıdır. Lütfen düşünün bidefa bunu yapmak isteyen toplum-ülke yada grup, örgüt her neyse yapamazlar.
onu danimarkalılar bir defa yaptılar ve ordaki konsolosluk önünde olan eylemleri gördüler velhasıl Biz o sitede yes-no desek bile ne anlam kazanacak ki. Hem zaten böyle bir şey yapacakları zaman müslümana sorarlar mı hiç. Siz istiyormusunuz diye ? Erciyesprensi'ne katılıyorum her tık başına para kazanan bir site olabilme ihtimali çok yüksek...

ibrahimi

Has Uşak
Üniversite taban puanları???

Sizce taban puanları değişimi nasıl olur?

med-cezir

Profesör
kesin yükselir

çünkü üniversiteye girişi her yıl daha da zor hale getiriyorlar

ben 3 yıl önce aldığım puanı bu yıl alsaydım şimdiki bölümüme yerleşemezdim;)

ibrahimi

Has Uşak
Evet ihtimaller dahilinde.
Birinci bölümler artar gibime geliyor.Çünkü basitti deniyor.
Yine de Rabbim her şeyin en iyisini bilir.
Görelim Mevlam ne eyler ne eylerse güzel eyler :)

gulesevdali

Asistan
bencede düşer ikinci bölüm bayaa zormuş hemde bu sene sınava girenler için kötü oldu sınav sisteminin ilk kurbanları, yeni sınav sistesmi kötü oldu onlar için.inş herkes istediği yeri kazanır.

selematle...

D

DictatoR

Guest
Arkadaşlar bunu anlamak hiçte zor değil.

Ayretten bu işin bencesi, sencesi yok ki. Mal ortada zaten :)

Bu sene adam 350 almış. İlk 50 içerisine girmiş. Geçen sene 350 alan biri ilk 3000 lerdeydi sanırım.

Buradan anlayın artık. (Üstte yazdıkalrım ikinci bölüm için geçerlidir. Altta yazacaklarım birinci bölüm için geçerli olacaktır)

Birinci bölüm ise yükselecektir. Nedenine gelince. Millet ikinci bölümden döküldü. Bu yüzden çoğu kişi birinci bölümden tercih edecekler. Bu sebepten dolayı birinci bölüm puanları aşırı bir artış içine girecektir.

ibrahimi

Has Uşak
DictatoR' Alıntı:
Arkadaşlar bunu anlamak hiçte zor değil.

Ayretten bu işin bencesi, sencesi yok ki. Mal ortada zaten :)

Bu sene adam 350 almış. İlk 50 içerisine girmiş. Geçen sene 350 alan biri ilk 3000 lerdeydi sanırım.

Buradan anlayın artık. (Üstte yazdıkalrım ikinci bölüm için geçerlidir. Altta yazacaklarım birinci bölüm için geçerli olacaktır)

Birinci bölüm ise yükselecektir. Nedenine gelince. Millet ikinci bölümden döküldü. Bu yüzden çoğu kişi birinci bölümden tercih edecekler. Bu sebepten dolayı birinci bölüm puanları aşırı bir artış içine girecektir.

Zaten kıyas yapabilmek için elinizde en az iki tane veri olması gerekir.
İkinci bölüm bu sene ilk ben birinci bölüm için sormuştum.
İkinci bölümün değişiminin anketini de seneye sorarıs :O:O

Kaf-Nun

Asistan
Türkiye Lübnan'a asker yollamalı mı???

Mümkünse yorumlarınızdan faydalanmak isterim..

EGELI EFE

Doçent
Şartlara göre değişir..Eğer BM orada Hizbullahı sliahsızlandırmak amacı taşıyorsa Türkiye bunun bir parçası olmamalı..Ama Lübnana ihtiyacı olan güveni sağlamak ve yardım etmek için gidicekse o zaman sorun yok..

Ama yinede göndermemesi taraftarıyım..Amerika Irak'ı vuruyor ardından Nato giriyor..İsrail Lübnanı vuruyor ardından BM giriyor..Şımarık çocuklar kirletiyor temizlemesi bize düşüyor..Bakıcı durumuna düşmemeliyiz..

AdımcA

Akşam ... Yine Akşam ...
ne için gideceklerine bağlı.
eğer lübnan daki masum insanları korumak içinse, "gerektiğinde vurma" yetkisinin verilmesi lazım.
yok israil kendi bildiği gibi tutuklamalar yapacak ve şiddet uygulayacaksa, Türk askerinin orda bulunmasının hiçbir anlamı yok.

bence gitmeli... eğer yalnızca onlar giderse haçlı savaşı psikolojisine giriyorlar. bizim orada olmamız yeni cephelerin açılmaması açısından önemli. çünkü bu cephe giderek genişliyor ve anadoluya kadar gelmesi muhtemel gibi. dikkat edin anadolu ele geçerse ortadoğu(ingiliz tabiridir bize göre coğrafi konumu farklıdır) kafkaslar afrika arap yarımadası kısacası tüm müslüman bölgeler çözülmeye doğru gider. bunu büyüklenme olarak kabul edenler olabilir aranızda. Osmanlının yıkılma dönemi ve sonrasını iyi bilenler için farklı bir anlam taşımaya başlar.

Türk askeri afganistana da gitti. el kaide(her ne kadar güdümlü olsada) bittimi hayır, silah bıraktımı hayır. hizbullahta bitmez. bitmemeli. ki küçük ülkelerde hep uç karışıklıklar olmalı, bu sayede büyük devletler(askeri ve ekonomik) kurtarıcı gibi gözükürler.(ırak vb.)