müslümani rencide eden konulara neden yer veriliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BLueAngeL

Üye
SelamunAleykum, ben bu forma islami bi forum oldugu icin geliyorum fikir alis verisine karsi degilim fakat burda absurt sorularla insanlarin beynini kurcalamaya calisan insanlarin sorularina yer verilmesini istemiyorum hatta islamin emirlerini asla ve kata burda tartismaya acik bi sekilde yazilmasini istemiyorum kimin Haddine carsafi tesetturu elestirmek eger ben bu tarz elestiriler okuyup dinleyecek olsam gider zekeriya beyaz ve yasar nuri gibi sahsiyetsizleri dinlerdim Islami FORUMDA islamin emirlerini elestirme ve elestiriye acik sekilde soru sorani kiniyorum islami forumda bu tür yazilara yer verilmesin lütfen......

Selam ve Dua yaradana teslim olanlara olsun........

melde

helina_roje
haklısınız ama forumlarda tartışma eksik olmmıştır :(

yoldaş

Üye
aleykümselam.
size katılıyorum.önce eleştirilmek istenen bir konu bulunuyor.tabi bu konu din içerikli oluyor genelde.ve bilen bilmeyen herkes yorum yazabiliyor.herkes fetvakar kesilebiliyor.hem ortam geriliyor, hemde günaha girmiş oluyoruz.
ama bu tip şeylerin önüne nasıl geçilir bilemiyorum...

johncoffey07

Asistan
Ya bi kere neden karşısınız anlayamadım..Bence tek tip şeyler duymak istiyorsanız kendinize istediğiniz gibi bir site kurun derimm..
Bu arada tartışmanın nesi yanlış?? Bir şeyin doğrusunu araştırıp öğrenmek yerine yanlış şeylere mi inanmalıyız??
Düşünmenin nesi yanlış??Nesi hatalı??Eğer insansak ve Allah bize bu aklı verdiyse onu sonana dek kullanacağız..Bir şeye körü körüne inanmak yerine bilerek inanmanın hazzı hiçbirşeye değişilemezz..Kısıtlanamaz..
Size tavsiyem tabularınızdan kurtulun ve bir pencere açın..
SELAMETLE...

johncoffey07

Asistan
hatta islamin emirlerini asla ve kata burda tartismaya acik bi sekilde yazilmasini istemiyorum kimin Haddine carsafi tesetturu elestirmek eger ben bu tarz elestiriler okuyup dinleyecek olsam gider zekeriya beyaz ve yasar nuri gibi sahsiyetsizleri dinlerdim .....

HAYAT KEŞKE HEP BİZİM İSTEDİĞİMİZ GİBİ OLSA..HEP DUYMAK İSTEDİKLERİMİZ DUYSAK..GÖRMEK İSTEDİKLERİMİZİ GÖRSEK..FAKAT BU BİR ÜTOPYADIR KARDEŞİM KUSURA BAKMA..HAYATTA BİZİMLE BERABER DÜŞÜNENELERLE BERABER BİR O KADAR DA BİZE KARŞI İNSAN VAR...ÖNEMLİ OLAN ONLARI KINIYORUM DEYİP İŞİN İÇİNDEN ÇIKMAK DEĞİL...EĞER ÖYLE OLSAYDI BUNU İLK BAŞTA PEYGAMBER EFENDİMİZ(SAV) YAPARDI VE TÜM DÜNYAYI KINARDI...ÖNEMLİ OLAN ONUN GİBİ YAŞAMAK ONUN GİBİ DÜŞÜNMEK ONUN GİBİ GÖRMEK...ONUN GİBİ İNSANLARI İYİYE GÜZELE ÇAĞIRMAK..
SELAM HERKESİN ÜZERİNE OLSUN....

Yusuf Bahar

Profesör
Web sitesi
www.yusufbahar.org
Değerli kardeşim BLueAngeL:
Hiçbir forum sayfası yoktur ki tartışma olmasın. Mutlaka olur olması da gerekir ama kimseleri rencide etmiycek kimsenin gururuna dokunmuycak şekilde...

Bu konuyla yönetimdeki arkadaşlar olarak ilgileniyoruz. ama önüne gecilemiyor. mutlaka huzuru bozmak için birileri çıkıyor ve azda olsa huzursuzluk oluyor. bu konuda sizinde yardımlarınız gerekiyor. Uygun bulmadığınız mesajı mesajı yazan kişinin avatarı altındaki "moderatöre bildir" linkinden yetkili arkadaşımıza bilgi verebilirsiniz. bir çok konu varki henüz sizler görmeden forumdan kaldırılıyor. Zaten bu konular hakkında ki kurallarımız bellidir. (Forum Kuralları Madde 14) bunun için Forum Kurallarımızı okumalı ve okumaya teşvik etmeliyiz duyarlılığınız için teşekkürler hayırlı forumlar.

BLueAngeL

Üye
sanaLcan kardes duyarliliginiz ve ilginiz icin tesekkür ederim,

insanlarin islami bi forumda fikir basligi altinda islamin farzina ve emrine saldirmasini direkt yada indirekt olarak hosgörmüyorum ve bu konuda kimsenin fikri olacaginida sanmiyorum johncoffey07 ben zaten burasi islami bi forum diye geliyorum eger sen illada islama saldirmanin fikir oldugunu düsünüyorsan gidecegin yer belli........

Selam ve Dua sadece ALLAHA layikiyle kul olanlarin üzerine olsun

johncoffey07

Asistan
sanaLcan kardes duyarliliginiz ve ilginiz icin tesekkür ederim,

insanlarin islami bi forumda fikir basligi altinda islamin farzina ve emrine saldirmasini direkt yada indirekt olarak hosgörmüyorum ve bu konuda kimsenin fikri olacaginida sanmiyorum johncoffey07 ben zaten burasi islami bi forum diye geliyorum eger sen illada islama saldirmanin fikir oldugunu düsünüyorsan gidecegin yer belli........
Selam ve Dua sadece ALLAHA layikiyle kul olanlarin üzerine olsun

Gideceğim yerlere sen karar veremessin bu 1

2 eğer fikirlere kapalıysan bence senin gideceğin yer belli..Kendini bir hüCreye kapatmanı öneririrm..Böylece senden ayrı düşünen hiç kimseden haberdar olmazsın ve mutlu mesut yaşarsınn

SELAM HERKESİN ÜZERİNE OLSUN...ALLAH'IN TÜM YARATTIKLARINA..

ÇiLe-i AşK

Asistan
ve Aleyküm selam ama lütfen hemen gerilmeyin BlueAngel'ın yazdıgı kardeslik adına bir mesaj gercekten hepimiz heran patlamaya hazır bomba gibiyiz dikkat edelim insAllah
slm ve dua ile.

johncoffey07

Asistan
ve Aleyküm selam ama lütfen hemen gerilmeyin BlueAngel'ın yazdıgı kardeslik adına bir mesaj gercekten hepimiz heran patlamaya hazır bomba gibiyiz dikkat edelim insAllah
slm ve dua ile.

HAKLISIN KARDEŞİM BİZ BÖYLE BİRBİRİMİZİ YERKEN ATI ALAN ÜSKÜDARI GEÇİYOR ...

BLueAngeL

Üye
selamun aleykum,

johncoffey07 sizler müslümanlarin islama saldirilara engel olmasini insanlarin düsünce özgürlügü olarak nitelemeye devam ettikce daha cok kuyumuz kazilir ve ancak benim gibi islama saldiriyi kinayan birine saldirirsin gercekten senin gidecegin yer belli buna emin ol

johncoffey07 sizler herseyi cok hosgörü ve sevecenlikle karsilarsiniz fakat müslüman fikir bildirdigi zaman saldiriya ataga gecersiniz asla bu hosgörü müslümana gösterilmez elhamdülillah ki sizin hosgörü gösterdigin sahsiyetsizlerin katagorisine girmiyoruz bu gün türkiyede ve dünyada bunca ahlaki bi cöküs varsa iste bu herseyi hafife alma herkese söz hakki verme vede hertürlü edepsizligi hosgörme gibi bi sorundan kaynaklaniyor anlasilan gazete okumuyorsunuz olan biten ahlaksizliklardan haberiniz yok hosgörün bakalim sizler nereye kadar görebileceksiniz

BLueAngeL

Üye
sanalcan kardes saolasin ben muhabbeti noktaliyorum hani bi söz vardir ya anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az anlayan anlamistir bu konuyla ilgili baska cevap vermem sizin icin cünki buranin seviyesini korumamiz gerekiyor bunun bilincindeyim tartisma uzadikca seviye düsecektir bunuda asla istemem

Rabbim müminlerin yar ve yardimcisi olsun insaAllah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...