Muhabbet Olsun

Enes

İhvan Forum Üye
Foruma uğradıkça hal hatır soracağım, diğer üyelerin de kullanabileceği bir serbest muhabbet konusu olsun diye açtım bunu.

Uzun süredir buralardan uzağım. Şahsi işlerim epey yoğun ve ülke ekonomisinin bilhassa ticaretle uğraşanları yorduğu da malum. Her ne kadar uğrayamasam da adres satırına her ihvan forum yazdığımda sitenin açılıyor olmasını görmek beni hep mutlu ediyor.

Nasılız arkadaşlar? Afiyettesinizdir inşallah. Bendeniz bir taraftan River Plate - Boca Juniors derbisini izliyor bir taraftan da buralarda takılıyorum.

kebîkec

İhvan Forum Üye
Çok şükür, batık esnafın ağrısını sızısını dinliyoruz ara bir de buraya giriyoruz yönetim tam takır üyeler kuru bakır bremen mızikacıları gibi dizilip Allah Allah nidalarıyla hükümete giydiriyorlar. Dışarda hava kapalı forumda görüşler kapalı. En iyi yaptıkları iş her olumsuzluktan hükümete pay çıkarmak. Tüm mihraklar plan kuruyor. Ruhlar kuyusundan nane ruhu çıkarmak için çaba sarf ediyorlar. Gök girsin kızıl çıksın, Tengri türke yar olsun. Atatürk ilah değil, Pyd ye verilen silah değil...

Normale dönersek Hamd olsun iyiyiz seni gördük daha iyi olduk. :) Ve maalesef yarın Pazartesi :)

Hakperest

Kıdemli Üye
Çok şükür, batık esnafın ağrısını sızısını dinliyoruz ara bir de buraya giriyoruz yönetim tam takır üyeler kuru bakır bremen mızikacıları gibi dizilip Allah Allah nidalarıyla hükümete giydiriyorlar. Dışarda hava kapalı forumda görüşler kapalı. En iyi yaptıkları iş her olumsuzluktan hükümete pay çıkarmak. Tüm mihraklar plan kuruyor. Ruhlar kuyusundan nane ruhu çıkarmak için çaba sarf ediyorlar. Gök girsin kızıl çıksın, Tengri türke yar olsun. Atatürk ilah değil, Pyd ye verilen silah değil...

Normale dönersek Hamd olsun iyiyiz seni gördük daha iyi olduk. :) Ve maalesef yarın Pazartesi :)
Bugün herkes bir hikmet deryası
Protestocu bacıdan mı kaptın ney
Adı ne bu bacının biri söylesin
Gıyabında teşekkür edelim

cemaliii

Kıdemli Üye
Bugün herkes bir hikmet deryası
Protestocu bacıdan mı kaptın ney
Adı ne bu bacının biri söylesin
Gıyabında teşekkür edelim

Şia bir vatandaş cuma namazına gidip sünniler yanlış yolda şia doğrusunu yapıyor desin, veya bir ateist boşa ibadet ediyorsunuz tanrı yok desin, bende onun adını soracağım gıyabında teşekkür etmek için. Saygı gösterdiğiniz kadar saygı görürsünüz.

Hakperest

Kıdemli Üye
Şia bir vatandaş cuma namazına gidip sünniler yanlış yolda şia doğrusunu yapıyor desin, veya bir ateist boşa ibadet ediyorsunuz tanrı yok desin, bende onun adını soracağım gıyabında teşekkür etmek için. Saygı gösterdiğiniz kadar saygı görürsünüz.
Yani Atatürk ilah mı addeliyor 10 kasım anmasında
Ve bir müslüman da kıyam durmak zorunda
Bunu mu diyorsun
Net konuş

cemaliii

Kıdemli Üye
Benim arkadaşım bina okur döner döner yine okur. Anlamayana davul zurna az. Men dakka dukka. Yeter mi?

Kaptan

Mecra Yazarı

Yanlışa saygı duymak kendi doğrularımiza saygısızlık olur. Ben yanlışa saygı duyamam, ancak tahammül etmeye çalışırım.

ihvanistanbul

AkhenAton
İstiklal mahkemeleri dakkasında
Kemalizm binlerce insan astı
Men dakka dukka dan gücümüz yettiğinde dukka yapalım
Ne dersin cemaliii

İstiklal mahkemelerinin bugünün mahkemelerinden daha adil olduğuna inanıyorum. Yanlışları muhakkak olmuştur fakat şimdi ki gibi fetö borsası benzeri borsalar dönmemiştir.

Gücünüzün yettiğine dukka yapıyorsunuz zaten, gücünüzün yetmediğinde de papazı salıverdiğiniz gibi salıp geri vites yapıyor mağduru oynuyorsunuz.