msnden evinizin önünü izleyin

Zeynep Özmen

Kevok_84
S.a.

arkadaşlar günümüzde kamera güvenlik sistemlerinin ne kadar çok kullanıldığını hepimiz aç çok biliyoruz ama bu kamera güvenlik sistemlerinin
ne kadar çok pahalı olduğunuda biliyoruz arkadaşlar şimdi bizim yapacağımız yöntem çok basit elimizde olması gereken malzemeleri söylüyorum 2 adet msn adresini 1 adet web cam 1 adet pc vede adsl internet bağlantısı sanırım bunlardan hepinizde var
şimdi arkadaşlar web caminizdan nerenin görüntüsünü almak istiyorsanız oraya yerleştirebilirsiniz mesala dışarıya yada evin içine yerleştirebilirsiniz misal veriyorum web cami dışarıya kapının önüne yerleştirdiniz ondan sonra yapmanız gereken 1.msn adresinizin plus ayarlarını tıklıyorsunuz tercihler anlık iletiler istekleri varsayılan değerlerde otamatik kabul et seçeneğini işaretliyorsun ondan sonra tüm istekleri otomatik kabul ete getiriyorsunuz görüntüleri otomatik kimlere izlettirip izlettirmeyeceğini
kişileri filtrele seçeneğinden ayarlıyorsun sadece görüntüyü ben izleyecem diyorsan kişileri filtrele seçeneğinden sedece seçtiğim kişilerden gelen istekleri kabul et seçeneğini tıklıyorsun listedeki 2. msn adresini bulup onun üzerine bir kez tıklıyorsun tıkladıktan sonra ekle kutucuğunu tıklıyorsun tamama basıp ordan çıkıyorsun ondan sonra tamam uygulaya basıp komple çıkıyorsun
bunları yaptıktan sonra sedece görüntüyü sen otomatik açıp izleyebiliyorsun
bu ayarları yaptıktan sonra evinizdeki pc yi msn nizi internet bağlantınızı açık bırakıp internet kafeye gidiyorsunuz internetkafede 2.msn adresinizi açıp 1.
msn adresinize kişimin web camerasını göster seçeneğini tıklıyorsunuz evdeki kurmuş olduğunuz web caminiz otomatik olarak açılıyor bir örnek daha vereyim arkadaşlar evden çıktınız evde kimsede yok internet kafeyede belirli bir sebeplerden dolayı gidemiyorsunuz ama aklınız evde kaldı o zaman ne yapacaksınız evden çıkmadan önce msn deki samimi olduğunuz arkadaşlarınzında görüntüyü otomatik izlemeleri için onlarada kişileri filtrele seçeneğinden izin vereceksiniz (web cam evin içindeyse bu seçeneği size pek tavsiye etmem.Benim anlatıcaklarım bu kadar.
Umarım işinize yarar selametle

s.a bacım
bence sui zana sebep olacak bence. sizden ricam bu konuyu kaldırın. kişilerin yarumuna bağlı ama yine de bazı kardeşlerımın derdıne dert katacaktır bence. naçizane yorumumumdur. sizi kırmak niyetim değildir