msn'de nasıl çevrimdışı halde konuşurum

DiLeMMa

Üye
windows live messenger sayesinde cevrimdışı ileti yazılabiliorsun.. ama cevrimdısı görünen kişinin ilk iletiyi göndermesi lazım sana.. ancak bu sekilde konusabilirsin :)

&Ta-Ha&

Doçent
Web sitesi
hayattanizler.spaces.live.com
dostum çevrimdışı görünüp, online olanlarla nasıl konuşucam onu soruyorum:)...anlaşılmadı sanırım...

DiLeMMa

Üye
""arkadaşlar bazı kişiler çevrimdışı oldukları halde konuşuyorlar... nasıl olduğunu bilen var mı? "" ben tam olarak bu sorunun cvbını verdim... soru şekli apaçık bence... cevrimdısı görünüp online olanlarla nasıl konusacağını sormuorsun yukarıda... dediğim gibi onların önce sana pencere acmaları gerekio konusabilmen için.. yoksa sen konusamazsın.. kusura bakma anlayışım kıttır(!)

leyli

Paylaşımcı
arkdşlar.msn 8 böyle birşey war,durumu çevrim dışı yapıp yazabiliyorsunuz sadece konuşmak istediğiniz kişiyle konuşmuş oluyorsunuz kimsede size beni neden engelledin demiyor.
weselam:p

H

hod-ray

Guest
&Ta-Ha&' Alıntı:
dostum çevrimdışı görünüp, online olanlarla nasıl konuşucam onu soruyorum:)...anlaşılmadı sanırım...

Şimdi şöyle yapıyorsun Ta&Ha kardeş...Windows live messenger i yüklüyorsun...Sonra durumunu çevrimdışı göster olarak ayarlıyorsun...Sonrasındaysa online olan ve konuşmak istediğin arkadaşının isminin üzerine tıklıyorsun ve yazmak istediğini yazıyorsun:):):)yeterince açıklayıcı olmuştur inşaAllah...

&Ta-Ha&

Doçent
Web sitesi
hayattanizler.spaces.live.com
hod-ray' Alıntı:
Şimdi şöyle yapıyorsun Ta&Ha kardeş...Windows live messenger i yüklüyorsun...Sonra durumunu çevrimdışı göster olarak ayarlıyorsun...Sonrasındaysa online olan ve konuşmak istediğin arkadaşının isminin üzerine tıklıyorsun ve yazmak istediğini yazıyorsun:):):)yeterince açıklayıcı olmuştur inşaAllah...

:) yeterince açık oldu sağolasın

selametle kardeşim:wave[1]: