msn de sizi engelliyeni görmek

dré@m

...uzaklarda...
Web sitesi
www.ihvan-forum.com
Bunu daha önce bir arkadaşla beraber denemiştim. Bilerek engellemişti beni ama göstermemişti. Oradan biliyorum. Ve bunu birkaç kişiden daha duydum. Şifre çalınma olayına gelince, benimki de çalınmadı :)

belki belli bir süre sonra engelleyenleri gösteriyor da olabilir..ee o zaman benim önceden beni engelledi diye sildiklerim beni engellememiş olabilirler mi...inanması zor...neyse artık &Ta-Ha& 'nın anlattığı yöntem daha güzel :shake2[1]:

S

Sadece benja

Guest
arkadaşlar bunun çok basit ve güvenli bir yolu var...

msni açıyoruz tepeden seçenekleri seçiyoruz sonra gizlilik bölümüne geliyoruz karşımıza msn'dekilerin listesi çıkıyor sonra engellendiğimizi düşündüğümüz kişinin üstüne sağ tıklıyoruz eğer bu kişi için sil seçeneği varsa bu demekki bu kişi sizi engellemiş veya silmiş....

ama bence yine de kimse bakmasın çünkü bazen insan sevdiklerini de kısa süreliğine engelleyebiliyor... ben hiç bakmıyorum....

Kardeşim senin anlattığın yöntem güzel ama sadece silenleri anlayabiliyorsun. Ve silenleri anlamak için en iyi yöntem diyebiliriz. Tekrar ediyorum, engelleyenleri öğrenemiyoruz şu anda. En azından bu programla =)

K

KeKe

Guest
walla ya yanlış bilgi veriyor ya kızarsak onlara yanlış anlayıp onlarda gercekten engeller sonra :))

***fare***

Üye
:huh[2]:
ALLAAAAH...bakın şimdi pişman olduum.ya şifremizi ögrenirlerse:eek:hmy[1]: :eek:hmy[1]:

Nur Cennet

Profesör

msni açıyoruz tepeden seçenekleri seçiyoruz sonra gizlilik bölümüne geliyoruz karşımıza msn'dekilerin listesi çıkıyor sonra engellendiğimizi düşündüğümüz kişinin üstüne sağ tıklıyoruz eğer bu kişi için sil seçeneği varsa bu demekki bu kişi sizi engellemiş veya silmiş....

ama bence yine de kimse bakmasın çünkü bazen insan sevdiklerini de kısa süreliğine engelleyebiliyor... ben hiç bakmıyorum....

Tşk Ederim Kardeşim...Gzl Bi Yol Ve Bazı İnsanların Gerçek Yüzünü Öğrendim..

ktapdar

Üye
gercegi yansıtmıyor bırde bır cok tuzak oluyor msn adresını sıfresnı boyle sıterlde yazmamanız tavsıye ederımm

gül

Doçent
neyse benim için sorun değil msnyle şim yok

LoNeLY

Kişisel Biri
size önerim msn discovery programı . programda sizi engelleyeni sileni , size pencere acanı pencere kapatanı vs. herseyi gorebiliyosunuz..

ya gerçekten yazdık şifreyide merak edip...2005 ten beri messenger kullanıyorum hiç silmedilerse en az 200 kişi silmiştir benim adresimi ama sadece 20 kişi gösteriyo..Bide daha dün online olan bi arkadaşıda beni silmiş gösteriyo :D

hafızım

Üye

ama orda sadece sileni gösteriyo engelleyeni göstermiyo....ve denedm bu programda kesinlikle yalnış sadece listesinde olmadıklarımı gösteriyo...

SeNoL

MUEYABYA
Bildiğim kadarıyla engelleyenleri gösteren bir eklenti yada başka birşey henüz yok :)

ceylan

Üye
benim bir sorunum var msn sildigim kisiler nasil oluyoo ben msn actigimda benim onlein oldugumu goruyorlar ama ben goremiyoruum

ÇiLe-i AşK

Asistan
benim bir sorunum var msn sildigim kisiler nasil oluyoo ben msn actigimda benim onlein oldugumu goruyorlar ama ben goremiyoruum

demekki sildiginiz kişileri silerken engellememişsiniz yada bir msn var silenleri görebiliyorsun adı AMSN onuda kullanıyor olabilirler ;)

H

hod-ray

Guest
Öyle bir program var ama nedense kimse bilmiyor.Benim bi arkadaşım biliyordu,o kadar ısrar etmeme rağmen söylemedi.Ama olduğuna eminim,çünkü ne zaman engellesem anlıyordu engellediğimi:O

SeNoL

MUEYABYA
Öyle bir program var ama nedense kimse bilmiyor.Benim bi arkadaşım biliyordu,o kadar ısrar etmeme rağmen söylemedi.Ama olduğuna eminim,çünkü ne zaman engellesem anlıyordu engellediğimi:O

bence sen bir sor.... varsa böyle bir program kamu yararına paylaşalım :O:O