• Reklamsız versiyon için ÜYE OL

"Mor Çatı, KADEM, KAGİDER gibi derneklerden uzak durun!"

Kaptan

Stajyer Moderatör
İhvan Üyesi
Katılım
9 Ocak 2012
Mesajlar
13,781
Beğeniler
421
Puanları
83
#1
"Mor Çatı, KADEM, KAGİDER gibi derneklerden uzak durun!"

Banu Avar: "Yurtdışından gelen felsefeleri kabul eden ve bunun için de yurtdışından bol miktarda hibe alan derneklerden Uçan Süpürge, Mor Çatı, KADEM, KAGİDER gibi derneklerden uzak durun. Bunlar zehirlidir ve zehri bala bulayıp bize vermektedirler."

FEMİNİZM DALGASINA KAPILMAYIN

Gazeteci-Yazar Banu Avar, Zonguldak'ta “Dünya Düzeni” başlıklı bir konferansa katıldı.

Milli Gazete'de yer alan habere göre, katıldığı konferansta çarpıcı değerlendirmelerde bulunan Avar, erkekleri düşman kabul eden bir kadın düşüncesi oluşturulduğunu söyledi. Söz konusu düşüncelerin feminist dalgayla yayıldığını kaydeden Avar, "Feminizm dalgasına kapılmayınız ey kadınlar. Erkekler düşman değildir. Kadın ve erkek olarak sınıfsal düşmanlarımız var. Yani Hillary Clinton kadındır ama benim düşmanımdır" ifadelerini kullandı.

BU DERNEKLERDEN UZAK DURUN

Gazeteci-Yazar Banu Avar, yapmış olduğu konuşmada Mor Çatı ve KADEM gibi oluşumlardan uzak durulması gerektiğini belirtti.

Avar konuya ilişkin olarak, "Yurtdışından gelen felsefeleri kabul eden ve bunun için de yurtdışından bol miktarda hibe alan derneklerden; Uçan Süpürge, Mor Çatı, KADEM, KAGİDER gibi uzak durun. Bunlar zehirlidir ve zehri bala bulayıp bize vermektedirler. Buna benzer herhangi bir derneğe, oluşuma yaklaşıyorsanız, dışarıdan para alıyor mu ilk sorunuz olsun. Bunu araştırmadan hiçbir yerin yanına yaklaşmayın” ifadelerini kullandı.

http://iktibasdergisi.com/2018/04/11/mor-cati-kadem-kagider-gibi-derneklerden-uzak-durun/
 

düşünür

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
21 Eyl 2007
Mesajlar
5,795
Beğeniler
679
Puanları
0
#2
Bazıları da iktibas degisinden uzak durun diyor. En iyisi dağ başı :)
 

düşünür

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
21 Eyl 2007
Mesajlar
5,795
Beğeniler
679
Puanları
0
#4
Sızıntı'ya aboneyken iyiydi :)

Ben bu dergiye aboneyim hocam. Valla yanlış birseylerini görmedim bu zaman kadar. Gel seni de abone yapalım.
Sızıntıyla kazıntıyla hiç işim olmadı. İktibası fotokopi olarak çıktığı zamanlarda okuyordum. Ercüment ÖZKAN da Allah rahmet eylesin gravatlı kaytan bıyıklı radikallerdendi. Çok istifade edemedim ama cesaretine hayrandım. Ondan sonrasını bilmiyorum. Uzun zamandır dergiyi de görmedim. Kaç tirajı var.
 

cahid

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
18 Ağu 2009
Mesajlar
5,083
Beğeniler
1,096
Puanları
0
#5
Ercüment Özkan deyince aklıma hep şu video geliyor.. Kendisini görmek tanımak pek nasip olmadı ama derginin yerini ziyaret etmişliğim oldu. Hatta çocuklarının yerinde senelerce çalıştım.. Bazı fikir ayrılıklarımız olsa da Allah (c.c.) rahmet eylesin kendisine.

 
Üst