Milliyetçiler kafayı mı kırdı.

korakademik

Ordinaryus
feridun arkadaşımızın söylemleri üzerine internetten araştırma yapıp onların yani ülkücülerin referandum haberlerine bakayım dedim.

resmen doktorluk oldukları teşhisini koyuyorum.

referenduma evet diyen kim var kim yok bunların arasında kendi ülküdaşları da var.

küfür gırla gidiyor

yarın yüzümüze nasıl bakıp oyumuzu isticekler

hangi kafayla iktidar olmak istiyorlar
yüzde beş ile mi iktidar olucaklar.
pes yahu!
bana küfreden kişilere güvenip nasıl oy vericem
gidin işinize

efruz

Kıdemli Üye
Hepsi aynı fikirde değil.parti içi bölünmeler var.onların hakkını yemeyelim.

korakademik

Ordinaryus
gerçek ülkücüler için lafımız yok.

pkk ulusalcılarla ergonokoncularla ve chp lilerle işbirliğini makul gören zihniyete lafımız.

anayasa ya evet diyor ve hatalı olduğumuzu sanıyorlarsa bu küfrü mü gerektiyor.

korakademik

Ordinaryus
ana avrat küfürlerle mi ifade ediyorlar
hocam anayasa değişikliği için evet demesinden sonra hocamasaldırmaya başladılar düne kadar akılları nerdeydi.

AynAlı

Kıdemli Üye
ülkücüleri bu dönemde dikkate almamak en hayırlısıdır..

reis

Kıdemli Üye
Kafa mı, ne kafası. Kafa ne arar la ülkücülerde. :)

bakış

Kıdemli Üye
ana avrat küfürlerle mi ifade ediyorlar
hocam anayasa değişikliği için evet demesinden sonra hocamasaldırmaya başladılar düne kadar akılları nerdeydi.
kardeşm her ideolojide DELİLER vardır.DELİLERE göre yorum yapmayalım.

mesela burda biri fetullah gülenciyim dedi,gitti baykala ergenekoncu dedi.Sonrada sayın gülen"hasta yatağında bile olsam baykalı ziyaret ederim"dedi.ve bu kişi beğenmediği bir kişiye hemen ulusalcı yada ergenekoncu etiketlemesi yapıyor.ayni bu kişi küfür üretiyor.

bir görüşü eleştireceksek o görüşün fikir üreten insanlarına bakmak gerekir,küfür üretenlerine değil.

agbi

Yasaklı
kardeşm her ideolojide DELİLER vardır.DELİLERE göre yorum yapmayalım.

mesela burda biri fetullah gülenciyim dedi,gitti baykala ergenekoncu dedi.Sonrada sayın gülen"hasta yatağında bile olsam baykalı ziyaret ederim"dedi.ve bu kişi beğenmediği bir kişiye hemen ulusalcı yada ergenekoncu etiketlemesi yapıyor.ayni bu kişi küfür üretiyor.

bir görüşü eleştireceksek o görüşün fikir üreten insanlarına bakmak gerekir,küfür üretenlerine değil.

O zaman sizin mantığınızla

ERBAKAN DEMİREL için ne dedi DOSTUMdur dedi HABERAL için ne dedi BU ÜLKE İÇİN ÇOK ŞEYLER yaptı dedi aynı DEMİRELin haberala söylediği gibi.

İnan size karşı mesaj yazmak istemiyor iç dünyam ama öyle mesajlar yazıyorsunuz ki ?

ERBAKAN ecevit için de demiştiunuttum hatırlayınca yazarım.

agbi

Yasaklı
O zaman sizin mantığınızla

ERBAKAN DEMİREL için ne dedi DOSTUMdur dedi HABERAL için ne dedi BU ÜLKE İÇİN ÇOK ŞEYLER yaptı dedi aynı DEMİRELin haberala söylediği gibi.

İnan size karşı mesaj yazmak istemiyor iç dünyam ama öyle mesajlar yazıyorsunuz ki ?

ERBAKAN ecevit için de demiştiunuttum hatırlayınca yazarım.

YAPMA BAKIŞ

Mesela burda biri deme

Agbi de

Mesela sımı var

bakış hala sana öğretemedim anlıyamadın TENKİT EDERKEN Savunduğun kişi yiiyi tanı sonra karşındaki kişiye verirsin imkanı.

bakış

Kıdemli Üye
YAPMA BAKIŞ

Mesela burda biri deme

Agbi de

Mesela sımı var

bakış hala sana öğretemedim anlıyamadın TENKİT EDERKEN Savunduğun kişi yiiyi tanı sonra karşındaki kişiye verirsin imkanı.
yine bağlantıyı kuramadın.
ben ecevitide haberalıda,hocamın eleştirdiği kadar eleştiri yaptım.Hocamı geçmedim....Sen ise baykala ergenekoncu dedin,sonrada sn gülen baykala kucak açınca,oturdun yerine kaldın.
Aşırıya gitme.bak bugün baykalın tasviyesinin bile ergenekonun yaptığı söyleniyor.Buna ne diyorsun?

korakademik

Ordinaryus
hocam baykal a senin ima ettiğin şekilde kucak açmadı.

mü'minlerin ve özellikle Türklerin genel karakterik özelliğidir.
düşene kalkması için el uzatıldı. tutmak isterse tutar kalkar.
hocamın buna benzer yüzlerce örneğini bulabilirsin.

ergenekon'un baykal'ı tasviye edip etmediği ise kesinlik kazanmadı.
baykal'ın ergenkon'u desteklemesi siyasi uzantılarının yakınlarına belki de kendisine kadar uzanması sebebiyle

hata yapana tavrımız belli, hatasını anlayıp özür dileyen insana da tavrımız ona göre değişir. değişmek zorundadır. emir kesin.

ummuhan

Kıdemli Üye
Gerçek ülkücülere laf yok!

şimdilerdeki sallapatilere bu sıfatı kim yakıştırabilir ki?

Ebu'l-Feth

Doçent
eğer o ülkücüler rahmetli Muhsin başkan gibi ise yani dinine bağlı müslümanlar ise bencede laf yok... ama aksi halde ülkü, mülkü,türkü hiç tııııın değil....

korakademik

Ordinaryus
sitelerinde muhsin başkan için bile neler söyleniyor.
söylenenlerden ben utandım.
sağlıklı bir insanın söylemi öyle olamaz.

feridun41

Asistan
Web sitesi
www.turaneli.net
açılan konu ismim verilerel açılmış..
söz hakkım var..
ben ülkücüyüm evet; ama elhamdülillah namazlı oruçlu abdsestli ve bağlıyım. mhp li değilim..
muhsin başkanıma derin bağlılığım saygım var oylarım bşa gitti diye üzülmedim yıllarca onun partisine oy verdim.. ve belki 7 yıldır bu siteye takılırm... hakikatin, milli ve islami daha iyade islami olanın peşinde olmaya çabalarım...
agbi beni bilir... düşünen ve öyle yazan biriyim. akp dedi diye denşlene doğru diye sarılmam. mhp dedi diye, denilene doğru diye sarılmam.. sizlerden de bunu beklerim. böyle olmanızı isterim. tarafgir olmadan, akılcı eleştirel bakmanızı isterim, gerçekçi olun.
milliyetçiler kafayı falan kırmadı. onlar, ülkenin birlik ve beraberliğini dert edinmişler, bölünmesin isteğindeler. onlar 12 eylüle sizden fazla kızgın ve rahatsız, onlarda islami gruplarda yer alanlardan , hatta çoğu...
akp nin hazırladığı taslağa farklı kaygılarla hayır diyorlar.. ama anlamıyorsunuz, dinlemiyorsunuz, ve tv ler de de onların sözleri üstünkörü geçştiriliyor... kötüleniyorlar.
es

agbi

Yasaklı
açılan konu ismim verilerel açılmış..
söz hakkım var..
ben ülkücüyüm evet; ama elhamdülillah namazlı oruçlu abdsestli ve bağlıyım. mhp li değilim..
muhsin başkanıma derin bağlılığım saygım var oylarım bşa gitti diye üzülmedim yıllarca onun partisine oy verdim.. ve belki 7 yıldır bu siteye takılırm... hakikatin, milli ve islami daha iyade islami olanın peşinde olmaya çabalarım...
agbi beni bilir... düşünen ve öyle yazan biriyim. akp dedi diye denşlene doğru diye sarılmam. mhp dedi diye, denilene doğru diye sarılmam.. sizlerden de bunu beklerim. böyle olmanızı isterim. tarafgir olmadan, akılcı eleştirel bakmanızı isterim, gerçekçi olun.
milliyetçiler kafayı falan kırmadı. onlar, ülkenin birlik ve beraberliğini dert edinmişler, bölünmesin isteğindeler. onlar 12 eylüle sizden fazla kızgın ve rahatsız, onlarda islami gruplarda yer alanlardan , hatta çoğu...
akp nin hazırladığı taslağa farklı kaygılarla hayır diyorlar.. ama anlamıyorsunuz, dinlemiyorsunuz, ve tv ler de de onların sözleri üstünkörü geçştiriliyor... kötüleniyorlar.
es

Size bir sorumolacak

Mekanı cennet olsun Muhsin başkan sağ olsa idi size göre EVET mi derdi yoksa HAYIR mı derdi ?

Benim cevabım EVET derdi.

Sizin cevabınız ?

Konu MHP li HAYIR diyen MİLLİYETÇİLER İSTERSENİZ O KONUYU DA İSTİŞARE EDEBİLİRİZ

feridun41

Asistan
Web sitesi
www.turaneli.net
muhsin başkan,
bildiğim tanıdığım okuduyup öğrendiğim kadarı ile..
hayır diyeceği yerlerde var evet diyeceği yerlerde.. tamamı ile evetçi veya hayırcı olmazdı...
mhp ile akp nin ortasında dururdu.

agbi

Yasaklı
muhsin başkan,
bildiğim tanıdığım okuduyup öğrendiğim kadarı ile..
hayır diyeceği yerlerde var evet diyeceği yerlerde.. tamamı ile evetçi veya hayırcı olmazdı...
mhp ile akp nin ortasında dururdu.

O ZAMAN BUYUR İSTİŞAREYE

iLK sorum HANGİ NEDENLE REFAH YOL HÜKÜMETİNE EVET OYU VERDİ Büyük başkan

Bu soruma cevap verin yeter.

reis

Kıdemli Üye
Gerçek ülkücülere laf yok!

şimdilerdeki sallapatilere bu sıfatı kim yakıştırabilir ki?
Eskiden şöyle bir tekerleme vardı(r)..

-Ülkücüler var,
-Ülkücülerden geçinenler var,
-Ülkücülükten geçinenler var,

Şimdi buna bir yenisi eklendi...

"Laikçi Saltanat" despotizmine gönüllü kölelik ve tetikçilik yapan çakma bir MHP var...