Milli Görüş'e terör örgütü diyen Ozan Ceyhun'u AKP aday gösterdi!

DESIFRE

Yasaklı
sana bir iyilik gelirse Allah dandir

sana bir kötülük gelirse kendindendir

saadet partisi baraji gecemesse

bilki saadet partisine ettigin bedduadandir

Hayir kötülük de Allah tan dir zira o bizim imtihanimizdir !

Sen Hangi Dindensin kardeeees

KAFKAS

Kıdemli Üye
Adam almanyada milli görüş terör örgütü diyecek, bu adam ALMANYADA MİLLETVEKİLİ, AVRUPA PARLEMENTOSUNDA MİLLETVEKİLİ.

Müslümanları AVRUPAYA İHBAR EDECEK!

sonra akpye yanaşacak, türkiyede de vekil olmak için iki kelime edip DÖNDÜM diyecek ve siz tek kelime edemeyceeksiniz öyle mi azizim?

Vah ki vah!

Bütün DÖNMELERİ baştacı edin bakalım!

Ya emin olun siz varsa kılıçdaroğlu yarın ben de DÖNDÜM dese onu da alır baştacı edersiniz!

Hadi baştacı ediyorsunuz da bir kere olsun YANLIŞ SÖYLEMİŞ demek de mi işinize gelmiyor?

Korkmayın yahu, YANLIŞ YAPMIŞ deyin yahu.

Yazık yahu AZİZİM!

akpye yanaşacak:)hem de ne zaman!!!

14 ay önce :) !!!!!!!!!Hükümetin 17-25 aralık darbe sürecinin en civcivli zamanını yaşadığı bir sıra da, ne 30 mart seçimi ne de 10 ağustos seçimi yapılmış,iktidara kaçacağı delikler aranırken!!!!!!!!!!

Bir adam tövbe etse tövbe ettiği hali eleştirip adamın başına çivi gibi çakarım demekten farkı yok!

Yazık yahu AZİZİM!!!

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Adı üzerinde parti. Yararına düşündüğü her şeyi himayesine alır. Sana da sabretmek düşer..!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Adı üzerinde parti. Yararına düşündüğü her şeyi himayesine alır. Sana da sabretmek düşer..!

Vayyyyyyyyyyyy, müthiş bir söz.

Ama bu söz sadece akp için geçerli herhalde:)

malum saadet YARARINA DÜŞÜNDÜĞÜ BİR ŞEYİ HİMAYESİNE ALINCA paralelllllllllllllllllll, pensilvanyaaaaa diye ter ter tepinenler var:)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Hı hı...

İktidardan sonra 2. parti Saadet de biz gizliyoruz, zaten. Chp'nin gelme ihtimali sıfır. %5'i geçemez. Dehamıza hayran olma. Kalsın.

Akıla izana alaysın. Senin kripto haşhaşi olduğunu sanıyorum. Çünkü onlardaki kafadan bulaşmış sana. Nasıl olmuşsa.

DEHANA HAYRAN KALDIM demiştim, ZEKANA da hayran kaldım:) GÖZÜNE de hayran kaldım:)

Ben saadet ikinci vs. dedim mi ki bu saçma sapan sözleri yazıyorsun dehalı arkadaş?

Senin kripto haşhaşi olduğunu sanıyorum

Akpnin yalakası değilseniz haşhaşisiniz :)

KAFKAS

Kıdemli Üye
.........................
Yazık Yahu!!!

Bir adam tövbe etse tövbe ettiği hali eleştirip adamın başına çivi gibi çakarım demekten farkı yok!

Bak biraz daha kısalttım,farkındaysan büyükte yazıyor :)Burasını anlasan yeter:)

Ozan Ceyhun

Çocukluğumda sosyalist-kemalist (bir tür Baas) bir ortamda “başı örtülü olanın”, “namaz kılanın”, “dini inançları doğrultusunda yaşamak isteyenin tüm engellere direnmesinin” ve sonuçta “Türkiye’nin dindar insanlarının” Türkiye için “büyük tehlike olduğu” öğretildi bana.
Ramazan’da “oruç tutmamak” sanki “övülesi bir marifetmiş” gibi yerleştirildi kafama.
Üniversitelere “başını örten kızların girmesi” sanki “tüm özgürlüklerin sonuymuş” gibi anlatıldı.
Bunu yaşayan tek ben miydim? Elbette, hayır! Milyonlarca çocuk ve genç Türkiye’de onlarca yıl ülkeyi ellerinde tutan ve sırtını yeri geldiğinde tüm faşist baskıları uygulamaya hazır” militarizme dayamış “kemalist oligarşik azınlık” mensupları tarafından tam bir “beyin yıkama operasyonunu” “Atatürkçü ve laik eğitim” maskesi altında yaşadı ve yaşadık.
“12 Eylül Faşist Askeri Cuntası” nedeniyle ilk defa yurt dışına çıkıp Almanya’da yaşamaya başladığımda “dini konularda” bilgi sahibi olmaya başladım. İster inanın, ister inanmayın “Sunni-Alevi” konularına bile yabancıydım “20 yaşıma kadar”. Almanya’da “gözüm açıldı” bu konularda.
2002 yılında AK Parti iktidarı gündeme geldiğinde tüm o zamana kadarki yaşamımda “Milli Görüş kökenli politikacılardan endişe etmem” gerektiği kafama işlendiğinden Türkiye’nin geleceğinden kaygılıydım.
“Milli Görüş kökenli” insanların ve devlet adamlarının anlatıldığının aksine tüm Türkiye’yi kucaklayabilen ve Türkiye’yi demokratikleştirenler olduklarını pratikte yaşamam ve öğrenmem gerekti. “Sahte modern geçinenler” ve Türkiye’yi gerçekten “modernleştirenler” arasındaki farkı gördükçe “müslüman demokrat” kavramının değerinin farkına vardım.
İşte “Kabataş’ta müslüman bir kadına, genç bir anneye sadece ve sadece başı örtülü olduğu için yapılan saldırıyla” ilgili son günlerde yaşadığımız asıl “saldırıları” tüm bu deneyimlerimin ışığında onlarca yıl asıl endişelenmemiz gereken “tehlike” işte “bu ulusalcı kemalist-statükocu” “kafa yapısıymış” diye izlemekteyim.

DESIFRE

Yasaklı
sp, ateistler de öz de müslüman diyeni aday yapmis

ataistlerde özde Müslümandir ne demek aciklik getirirmisin ?

Simdi ben akplilerde özde Milli görüscü desem akepeliler Milli görüscü mü olmus oluyor ?

evet Türkiyede akape ve Fetullah birlikteliginde Merdiven alti Misyonerlige Gözyumulmasindan dolayi gerek Ataistler ve gerek Hiristiyanlar Müslüman idi onun icindir ki batida ki Hiristiyan ve ataistlerden farklidir yani umut var geri kazanmak Mümkün