"Milli görüşçü kardeşlerimizi uyarıyoruz" | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

"Milli görüşçü kardeşlerimizi uyarıyoruz"

levent48

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
12 Şub 2012
Mesajlar
3,518
Puanları
0


Basın açıklamasına davet:Milli görüşçü kardeşlerimizi uyarıyoruz.

Bu katliama ortak olmayın. Suriye'de yaşanan katliamların sorumlusu sadece Esed değildir. En az Esed kadar İran ve Hizbullah da bu katliamlardan sorumludur. İran ve Hizbullah'ın; Filistin davasına destek veriyor olması; Suriye'de kana bulaşan ellerini temize çıkarmaz. Milli görüş liderlerinin hangi hesapları yaparak bu katilleri davet etmelerine veya görüşmelerine bir anlam verilememektedir.

Türkiye'deki İslamcı bazı siyasiler ve STK'lar Suriye konusunda adeta 3 maymunları oynamaktadır. Onların bu iki yüzlü tavırları her geçen gün daha net anlaşılmaktadır. Dünyanın neresinde olursa olsun yapılan zulümlere her zaman karşı çıkan ve Müslümanlara destek olan Milli görüşçü kardeşlerimizi; liderlerinin bu yanlış tutumlarına uymamayı öneriyoruz.

Allah Kuran'ı Kerim'de Hud Suresi'nin 113. ayetinde şöyle buyuruyor: "Zulmedenlere meyletmeyin; sonra size ateş dokunur (cehennemde yanarsınız). Sizin Allah'tan başka dostlarınız yoktur. Sonra (O'ndan da) yardım göremezsiniz!" Son olarak Milli görüş camiasının akil insanlarının; Suriyeli Müslümanların sesini duyurmak için Bursa ve İstanbul'da dayak yiyen gençlerden ve Suriyeli Müslümanlardan özür dilemesini bekliyoruz.

twitter hashtag: #Hud113

Tarih: 3 Mart 2015 Saat: 15.00

Yer: Erbakan Vakfı önü (Fevzipaşa Caddesi, Kınalızaade Sokak No:11 D:1 Fatih/İstanbul)
Uluslararası Adalet Platformu

http://www.islahhaber.net/basin-aciklamasina-davet---milli-goruscu-kardeslerimizi-uyariyoruz--43836.html
 
Üst