Milli Gazete şimdi Fatih Erbakan’ın posterini dağıtsın!

Cümle Mühendisi

Ordinaryus
Web sitesi
muhammedesad.blogcu.com
Birinci Anons: Bundan sonraki iftarları matbaamızda daha iyi basmak için gazetemize abone olan kutsal okurlarımıza 50 kuponla çatal bıçak kaşık seti vereceğiz..

Abonelikle adil düzen!

İkinci Anons: Bitmediii bunun yanındaaa “ Hacı Brütüscükler” adlı cebe sığabilen ama kardeşliğe sığmayan hırs ilmihalleri dağıtacağız..

Üçüncü Anons: Son olarak da mücahitliği korsan basıp davayı rant eyleme psikolojisi üzerine milli konferanslar düzenleyip kırk gün kırk gece gönderdiğimiz adamların arkasından mangal ateşi yakıp duman paketleyeceğiz. Herkes ayağını denk alsınla başlayan muhtelif şarkılar yazıp yeşil listenin altında sinsice serenada dökeceğiz. Anlaşıldı mıı? Anlaşıldı mı diyoruz.. Dağılabilirsiniz.

Sizin sakal üzerine fiş konduran darbe koçlarından hiçbir farkınız yok, onlar fişler siz mimlersiniz. Onlar yaptığı etkinliklere derinlik vermek için ses sistemini bloke edip gizli gizli yürürler siz kameralar eşliğinde “ Babama ihanet edenin… “ diye başlar fanatiklerinizin ellerine ponpon geçirip yok olmuş bir davanın üzerine tepindirirsiniz.

Bugün din ve devlet ayrılığından doğan laikliğin amatör Kemalistler tarafından pigme kalkan olarak kullanıldığı gerçeği, kin ve nefret işlerini tek elden yürüttüğünüz öç aldığınız bütün siyasi tezgahların gerçeğiyle aynıdır.

Nerdeyse gazetenizin üç sayfasını Numancı, beş sayfasını Erbakancı ikisini de dalkavuklara saman sahası olarak rezerve edecektiniz ki onurlu olan kardeşleriniz, ki sizdeki kardeşlik anlayışının cazibesi kayyumda gizli, onurlu olan kardeşlerimiz gemiyi arkalarına bakmadan terk etti.

Siz ve sizin gibi bütün biatları basınçlı buğz sanatına dönüştürenler, buyrun meydan sizin! Her gün kutsayın, gelsin yeşil listenin sultanları padişahları, gitsin kuş tüyü eksik makamların bedevi tellalları, buyrun meydan sizin! Şimdi masal bitti desek siz kerevetine de çıkarken tekbir getirmeye kalkarsınız ! Tekrar ediyorum böyle giderse bırakın din kardeşliğini uzaktan akraba bile olamayacağız… Mübarek olsun..

Esra Elönü/ Haber 7

İstihya

Doçent
Savundukları neden her ne ise; gazete aboneliğini iptal etmişti bir kesim şimdi gitti ya necdet kutsal aboneliklerine devam diyorlardır...!

Nasıl bir Sistem..!

Esra nelerde yazdın sen böyle bugün:)

ummuhan

Kıdemli Üye
Çok gençlik ateşi kokmuş yazı :)

Cümle Mühendisi

Ordinaryus
Web sitesi
muhammedesad.blogcu.com
Milli Gazete, Numan Kurtulmuş yanlısı olduğu gerekçesiyle birçok "Erbakancı" aboneliklerini iptal etmişlerdi. Şimdi yeniden abone olmaya hazırlanıyorlar. Bakalım kendi nefislerinin esiri olan insanlar ne zaman büyük cihada başlayacaklar...

efruz

Kıdemli Üye
Kendi şahsi fikrim Saadet partisi Sayın kurtulmuş'un istifası ile bitmiştir.

Sadece fanatik erbakancılar kalacaktır ve destekleyeceklerdir.

bakış

Kıdemli Üye
Kendi şahsi fikrim Saadet partisi Sayın kurtulmuş'un istifası ile bitmiştir.

Sadece fanatik erbakancılar kalacaktır ve destekleyeceklerdir.

Saadet partisini 1,5 senede %4,2'den %5,2'ye çıkaran kurtulmuşa yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor ve yüce mahkemede randevu talep ediyorum.lakin benim de bu bir buçuk senede alınterim vardır.Eğer bu parti'nin oyu 5,2'den aşağı düşerse 2 milyon saadetli x alınteri bunu siz hesaplayın.Bunun hesabını sorar sizden.Böyle istifa ettim .Kolay kurtuluş yoktur bizde

Cümle Mühendisi

Ordinaryus
Web sitesi
muhammedesad.blogcu.com
Saadet partisini 1,5 senede %4,2'den %5,2'ye çıkaran kurtulmuşa yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor ve yüce mahkemede randevu talep ediyorum.lakin benim de bu bir buçuk senede alınterim vardır.Eğer bu parti'nin oyu 5,2'den aşağı düşerse 2 milyon saadetli x alınteri bunu siz hesaplayın.Bunun hesabını sorar sizden.Böyle istifa ettim .Kolay kurtuluş yoktur bizde

% 5,2 oy oranını rüyanızda bile göremezsiniz. Çok yazdım, yine yazıyorum: % 3 oy alırsa çok ama çok büyük bir başarıdır Saadet Partisi için...

ibrahimi

Has Uşak
Bakış onu bir geç bakalım.
Sen yönetimi bir adama vereceksin ama onun kendi istedikleriyle çalışmasına izin vermeyeceksin.Kendi ailenden birilerini yönetime monte etmek isteyeceksin.Daha sonra da kabul görmeyince yönetime el koyduracaksın.

Ve haktan hukuktan bahsedeceksin.
Birinci yenilikçi hareketi hatırlamam ama 2. yenilikçi hareketin sebebi saadet partisi yaşlı yönetimidir.Hadi birincisi hatalıydı da ikincisin de ne oldu.Her zaman olana tesadüf denir mi?

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Yahu sizin ne derdiniz var bu Milli Görüşle?
İşiniz gücünüz Erbakan hocayı kötülemek ve Milli Görüşe laf etmek. Siz bu dünyayı işgal etmiş sömürmüş zulmetmiş bir sistemi işleten siyonizmi buğz edip konuşacağınıza tam aksine siyonizme en büyük düşmanlığı yapmış bir davaya ve liderine her fırsatta tenkitler ve hakaretler etmeyi ne sanıyorsunuz hakmıdır bu şimdik=?
El-insaf. Halid Meşal bile Erbakan için ne diyor siz gelmişsiniz tenkit edecek hakaret edecek yer arıyorsunuz marazlık diz boyu olmuş!

Filistin Hamas Lideri Halid Meşal:

Erbakan, çağımızın Abdülhamid’idir
Türkiye halkı, tarihten günümüze her daim yanı başımızda oldu. Türkiye’deki tüm İslami hareketler bizim için çok kıymetlidir. Özellikle Üstad Erbakan, bizim için çok önemlidir. O, siyonizmi ümmet’e anlatan çağımızın Abdulhamit’idir. Muhterem bir insandır. Filistin davasına en çok o sahip çıktı. Dünya Müslümanları, Siyonizm’i ondan öğrendi. Türkiye halkı da gösterdikleri tavırlarla, gönderdikleri yardımlarla ve büyük gösterilerle her zaman bizim yanımızda oldu. Allah sizden razı olsun. Siz, Osmanlı’nın torunlarısınız ve ona yakışanı yapıyorsunuz.

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Erbakan oldugu müddetce Milli görüsde kavgalar bitmez.

Erbakani ilahlastiranlar oldugu müddetce bölünme devam eder.

Sunanda saadetin basina gececek adam bile yok.

Milli piyangodan bir adam cikar saadetin basina gecer.

Kavgalar yine baslar.

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
Bu kişi mi çağımızın Abdulhamid'i ????????

hoca-necmettin-erbakan-ve-baci-tansu-ciller.jpg

Emin...

Paylaşımcı
Bakış onu bir geç bakalım.
Sen yönetimi bir adama vereceksin ama onun kendi istedikleriyle çalışmasına izin vermeyeceksin.Kendi ailenden birilerini yönetime monte etmek isteyeceksin.Daha sonra da kabul görmeyince yönetime el koyduracaksın.

Ve haktan hukuktan bahsedeceksin.
Birinci yenilikçi hareketi hatırlamam ama 2. yenilikçi hareketin sebebi saadet partisi yaşlı yönetimidir.Hadi birincisi hatalıydı da ikincisin de ne oldu.Her zaman olana tesadüf denir mi?

Numan Kurtulmuş'un kendi çalışmak istediği tüm isimleri yanına aldı ve buna müdahale edende olmadı. Kongre öncesinde istişarelerde alınan kararlara kendisi uymamıştır. Belliki bazı planları vardı bunları gerçekleştirmek istedi. Yoksa niye yaz ortasında olağanüstü kongre yapsın.

Numan beyin hocanın ailesinden adam istememesinin nedeni neymiş? Vesayet izlenimimi uyandırıyordu? Her sorulduğunda Erbakan hocanın şuana kadar herhangi bir müdahalesi olmadığını söylmesine rağmen neyin nesiydi bu vesayet korkusu?

Tesadüflere inanmam. Yaşım itibarı ile birincileride hatırlamam. Fakat ikincileri hiç unutmayacağım.

Birde bana yazmamanıza rağmen bana yazılmış gibi cevap verdiğim için beni mazur görün. Tutamadım kendimi :)

_Nihade_

Gafleti eyLe Heba
Sadece bizim insanımızda mı bilmiyorum ama bu siyaset denen şey hastalık gibi bişey galiba, insanın kanına girince çıkmak bilmiyor, ancak son nefesle birlikte çıkıyor... Bülent Ecevit gibi...

Cümle Mühendisi

Ordinaryus
Web sitesi
muhammedesad.blogcu.com
Sadece bizim insanımızda mı bilmiyorum ama bu siyaset denen şey hastalık gibi bişey galiba, insanın kanına girince çıkmak bilmiyor, ancak son nefesle birlikte çıkıyor... Bülent Ecevit gibi...

Bülent Ecevit ile Erbakan Hocamı karşılaştırmak uygun olmaz, arada dağlar kadar fark var...

_Nihade_

Gafleti eyLe Heba
Arada ki farkı bizde biliyoruz kardeşim, ama sonuç itibariyle Sayın Erbakan siyaseti bırakmakta niyetli değil ve şu son olaylardan sonra kendisini ileriki zamanlarda çok farklı hatırlamak isterdim.

Cümle Mühendisi

Ordinaryus
Web sitesi
muhammedesad.blogcu.com
Arada ki farkı bizde biliyoruz kardeşim, ama sonuç itibariyle Sayın Erbakan siyaseti bırakmakta niyetli değil ve şu son olaylardan sonra kendisini ileriki zamanlarda çok farklı hatırlamak isterdim.

Hocamınkini sıradan bir siyasi hırs olarak görmemek gerekir. Nitekim kendisi ümmet için bir şeyler yapmaya çalışıyor. Hataları ve yanlışları var mıdır? Elbette...