MessenPass & MSN Şifre Bulucular (Hack Değil)

mustafa

Profesör
MessenPass programı ile unuttuğunuz MSN Messenger, Windows Messenger, ICQ Lite 4.x/2003, AOL Instant Messenger, Trillian, Miranda, GAIM şifrelerinizi bulabilirsiniz.

mspass.gif

>> Download <<
>> Türkçe Dil Desteği <<

Dosyayı programın kurulduğu C:\Program Files\MessenPass klasörüne açınız.

Zeynep Özmen

Kevok_84
ben &#231;ekingen davran&#305;yorum acaba deneyeniniz varm&#305;?

HuBeyB

Asistan
ben de denedim cal&#305;s&#305;yo ve g&#252;zel paylas&#305;m i&#231;in tesekk&#252;rler

perfect

Üye
ya ben bundan hiç bişi anlamadım ama ya:(

emmargah

Profesör
iyide birilerinin izinsiz! şifresini alıyoruz neden hack olmuyor mustafa... msn çalınan kişiler bu yolla geri alabilirler diye mi??
peki msn şifrelerini nası koruyabiliriz:(buralar hacker kaynıyor malesef:(

Nur Cennet

Profesör
Yaw Ben De Şifremi Unuttum:( Çok Gzl Paylaşım...Bi De Şu Var Bence De Hack Olmaz..Şifreyi Değiştirmiyosun Ki...Sadece Aynen Alıyosun..
Acaba Boyutu Nedir

EFSUNNUR

Üye
ya anlamadım:( birisi azcık açıklasın.benim msn de kayıtlı adreslerin şifresini görebiliyorum sadece. oda hepsini değil bazılarını...başka birirnin şifresini nasıl görcem ben:(

Nur Cennet

Profesör
Türkçe Dil Desteği Linki Yok Açılmıyor?Yardımcı Olabilir Misiniz Lütfen..
Sadece Benimkini Veriyor Nasıl Başkasınınkini Bulucam?

SeNoL

MUEYABYA
Bu program sadece bilgisayarınızda msn açarken eğer parolamı hatırla kısmını seçerseniz parolaları gösteriyor..Eger parolamı hatırla seçeneğini seçmezseniz bir işe yaramıyor..

XaberDar

Profesör
Sanıyorum program aynı ağ üzerindeki msn lerin şifresini gösteriyor. Mesela internet cafelerdeki msnleri öğrenebiliyorsunuz. Yani 5 kişi aynı internet kafede bulunuyor ve chat yapıyor msn ile, işte bunların şifrelerini görebiliyorsunuz.

(Emin olmamak şartıyla böyle düşünüyorum).

Selametle!...

Nur Cennet

Profesör
Ya Bizim Şifremizi Çıkarıyo Sadece...Silip Başka Bi Msn Adresi Yazmayı Denedim Ama Olmuyo?

SeNoL

MUEYABYA
Ne kadar denedimse parolamı anımsa kısmını işaretlemeden hiçbir şifreyi göstermiyorr

vuslatgeceleri

Asistan
Web sitesi
vuslatgeceleri.spaces.live.com
Arkadaşlar konuya açıklık getirelim bu program başkalarının şifresini görmek için değil kendi şifresini unutanların şifrelerini bulması için kullanılan bir program.
Ayrıca başkalarının sizin şifrenizi ele geçirmesini istemiyeceğiniz gibi siz de başkalarının şifresini kırmayı denemeyin Kul hakkına girer mazallah

vuslatgeceleri

Asistan
Web sitesi
vuslatgeceleri.spaces.live.com
Bir de şu konu var msn den size selam veren bir arkadaşınızın selamının ardından bir link adresi yollanıyor siz de bunu arkadaşınızın yolladığını sanıp tüm iyi niyetinizle tıklıyosunuz.Fakat size bunu yollayanların kötü niyetli olduğunu bilmiyosunuz ve virüs kapmış pc ler kervanına siz de katılıyosunuz.Ardından sizin msn de kayıtlı adreslerinize yine sizin mesajınız sayesinde diğer pc lere sıçrıyor.Onun için siz siz olun bu gibi linklere arkadaşınızın onayını almadan tıklamayın...