Messenger Plus! Live Beta v.4.0.0.226 | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Messenger Plus! Live Beta v.4.0.0.226

mustafa

Profesör
İhvan Üyesi
Katılım
8 Haz 2006
Mesajlar
1,972
Puanları
0
Kullanım

Genel

Messenger

Konuşma Penceresi

Kişiselleştirme

Log Görüntüleyici

İndirme ve Kurulum

Programın halen beta olduğunu ve geliştirme aşamasında olduğunu unutmayın.Verilen beta sürüm dili sadece İngilizce.Kurulum sırasında sponsoru reddetmeyi unutmayın.

> > WLM Plus Live 4 00 226 < <


Kurulum Öncesi Yapılması Gerekenler :
Programın kurulum sırasında MsgPlus ana sunucusuyla iletişme geçmesini önlemek için "hosts" dosyanızı düzenlemeniz gerekiyor.Hosts dosyasının bulunduğu dizin aşağıdaki şekildedir - kullandığınız windowsa göre- :
Windows XP = C:\WINDOWS\SYSTEM32\DRIVERS\ETC\hosts
Windows 2K = C:\WINNT\SYSTEM32\DRIVERS\ETC\hosts
Win 98/ME = C:\WINDOWS\hosts
Dosyayı göremiyorsanız gizli ve sistem dosyalarını gösterme seçeneğini klasör seçeneklerinden onaylayın, daha sonra aratın.

Dosyayı herhangi bir metin düzenleyici ile (notepad , wordpad gibi) açın ve aşağıdaki satırı hosts dosyasında en alta ilave edin :

127.0.0.1 extern.msgplus.net
( 127.0.0.1 boşluk extern.msgplus.net )
ve dosyayı kaydedin.

Daha sonra messengerınız kapalıyken ( system tray'de de kalmamalı, aşağıda saatin yanında simgesi de kalmamalı) kurulumu başlatın.Önceki sürümlerden farklı olarak preferences-seçenekler butonu msnde oturum açmadan aktif hale gelmiyor.Kurulum sırasında sponsoru reddedin ve sponsor olmadan kurulmasını sağlayın.

Kurulum bitiminde oturum açtığınızda ilk düzenleyeceğiniz seçenek report error/bug ve güncelleştirmeleri kontrol et kutusunu boşaltmak olsun.

Bu işlemleri bitirdikten sonraprogram sorunsuz çalışacaktır.Eğer hosts dosyanızı eski haline getirmeniz gerekirse eklediğiniz satırı silin ( bunu yapmazsanız msgplus web sitesini görüntülemeniz mümkün olmayacaktır , az evvel yaptığımız işlemle msgplus sitesini blokladık çünkü)
Lütfen anlatılanlara uyun ve bunun bir beta sürüm olduğunu , programın hatalar içerebileceğini unutmayın.Linkler ve program tarafımdan test edilmiştir.
 

_MeCBuRi_

Asistan
İhvan Üyesi
Katılım
9 Tem 2006
Mesajlar
428
Puanları
0
ALLAH raz&#305; olsun.paylas&#305;m i&#231;in saolun kardes.

g&#246;klerden mahzene
qolop4444
 

Enes

Paylaşımcı Üye
İhvan Üyesi
Katılım
6 Haz 2006
Mesajlar
14,090
Puanları
113
Ben tavsiye etmiyorum &#351;ahsen...
 
Üst