mesengerda 81000306 hatası...

missilo

Asistan
arkadaşlar herkese merhaba.mesengerda 81000306 diye bir problem çıkıyor.çözümünü bilen varsa lütfen cwp yazsın....:shake2[1]:

SeNoL

MUEYABYA
Hata 81000301 veya 81000306'yı nasıl düzeltebilirim(Bu şekilde mesaj hatası çıkabilir-Hizmetten veya Internet bağlantınızdan kaynaklanan bir sorun nedeniyle şu anda Messenger oturumunuzu açamıyoruz. Lütfen Internet'e bağlı olduğunuzdan emin olun-)

cevap

Internet'e bağlı olduğun emin ol MSN Messenger'ın en son sürümünün yüklü olduğundan emin ol İşletim sisteminiz için kullanılabilir olan en son güncelleştirmeleri yüklediğinden emin ol. Microsoft® Windows® işletim sistemleri için, Microsoft® Windows® Update web sitesine git Güvenlik duvarı kullanıyorsan, MSN Messenger'a güvenlik duvarı üzerinden tam erişim izni verildiğinden emin ol. Daha fazla bilgi için güvenlik duvarı belgelerine bak MSN Messenger için Gelişmiş Bağlantı ayarlarını doğrula

gfenerli

Üye
s.a benim msn adresimde bi anormallik var başka bilgisayarda açılıyo benim bilgisayarımda açılmıyo diyer adreslerim açılıyo açılmayan adresimdede bu hata kodu veriliyo 80004005 anlayan varsa ne yapmam gerek söylesin lütfen

Nur Cennet

Profesör
Msn Messenger 80004005 Hata Kodu ve Çözümü

Windows Live Messenger Oturumu Açılamıyor

Bu hatayı alıyorsanız, Windows Live Messenger ürününün 8.0.792 veya daha yeni sürümüne sahip olduğunuzu doğrulayın.

En son Windows Live Messenger sürümüne sahip olduğunuzu doğruladıktan sonra da bu hatayı almaya devam ederseniz:

Windows Gezgini ayarlarınızı değiştirin
Araç çubuğunda, Başlat'ı tıklatın ve sonra Araştır'ı seçin.
Araçlar'ı tıklatın ve sonra Klasör Seçenekleri'ni seçin.
Klasör Seçenekleri penceresinde Görünüm sekmesini tıklatın.
Gelişmiş Ayarlar listesinde, Gizli dosya ve klasörleri göster'i seçin, Bilinen dosya türleri için dosya uzantılarını gizle'nin seçili olmadığından emin olun ve sonra Tamam'ı tıklatın.
Windows Gezgini penceresinde, Görünüm'ü tıklatın, Gezgin Çubuğu'nu seçin ve Klasörler'in işaretli olduğunu doğrulayın.
Kişi Önbelleği klasörünüzü silin
Araç çubuğunda, Başlat'ı tıklatın ve sonra Araştır'ı seçin.
Sol bölmedeki klasör listesinde, C:\Documents and Settings\Windows oturum açma adınız\Contacts\Messenger e-posta adresiniz klasörüne gidin.
Sonra, Messenger e-posta adresiniz klasörü içindeki tüm dosyaları silin.
Sol bölmedeki klasör listesinde, C:\Documents and Settings\Windows oturum açma adınız\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts\Messenger e-posta adresiniz klasörüne gidin.
Sonra, Messenger e-posta adresiniz klasöründe real (gerçek) ve shadow (gölge) klasörlerini silin.
Windows Gezgini uygulamasını kapatın ve yeniden Messenger oturumu açmayı deneyin.

cabry

Üye
Valla arkadaşım bazen benimki de diyo aynı şeyi modemi açıp kapatıyorum düzeliyo :)