Mel Gibson Müslüman Oldu

saliha kalem

Profesör
Mel Gibson Müslüman Oldu
Ünlü aktör Mel Gibson bugun Beverly Hills Musluman Merkezi (The 90210 Center For Islam) onunde yaptigi basin aciklamasinda bir sure once musluman oldugunu acikladi. "'Isa'nin Aski' filminden sonra Hiristiyanlarin tepkisini cekmek istemedigim icin musluman oldugumu aciklamadim. Ama artik icimdeki Islam askini gizli tutmam mumkun degil." seklinde konustu. Bir sure Islami bilgisini cesitli ulkelerdeki medreselerde gelistirdikten sonra sinema kariyerine devam edecegini aciklayan 50 yasindaki aktor, su anda yonetmenligini yapacagi ve basrolunu oynayacagi ve Hamza'nin hayatinin konu edilecegi "Allah'in Kilici" isimli filmin senaryosu ustunde calismakta oldugunu belirtti. "Dimension Films, ve Sony Pictures ile filmin finansmani konusunda gorusuyoruz. Insallah 1-2 sene icinde cekimlere baslariz." dedi.

Bir film setinde uzaktan kulagina gelen ezan sesinin etkisi ile Islam'i arastirmaya basladigini belirten Gibson, Islam'in tevhidi evren anlayisinin kendisini etkiledigini belirtti. Daha sonra ogle namazi icin gazetecileri Beverly Hills Musluman Merkezi Camii'ne davet eden Gibson, kamet getirirken poz verdi.

[URL="http://img143.imageshack.us/img143/9139/gibson0wmjd0.jpg"] [/URL]

saliha kalem

Profesör
bu haberi buldum internette doğrumu acaba?

agbi

Yasaklı
Bu güzel haberleri görünce hep aklıma gelir.

YUSUF İSLAM dan

İSLAMİYETİ kabul etmeden önce Kuran ı Peygamberimiz sav iyice araştırdım analiz ettim sonra kabul ettim.Eğer önce MÜSLÜMANLARI tanısa idim kabul etmeyebilirdim.

Buda benim Özel bir anım

KENYA dan Kenyalı bir gurup gelecekti lkarşıladık Bir Ay kadar Türkiyede kaldılar giderken Bilal ismindeki genç şunu dedi

"Ağbi Türkiyede ilk gelince gözüme çarpan kişilerin elindeki tespihlerdi Çünkü bizim için Türkiye İslam bakımından Lider bir Ülke ne güzel kişiler sojkata hatta sohbet ederken bile tespih çekerek ZİKİR yapıyorlar " dedi ve ilave etti " Tanıdıkça bu düşüncemden uzaklaştım "

ŞİMDİ TÜM FORUM a soruyorum.

İhvan Forum gibi İSLAMİ TEMELLİ Forum lara İslamı daha iyi tanımak için gelenler NE DÜŞÜNÜR ?

veya

Yusuf İSLAM Bu Forumları görse ne düşünür ?

ANLIYANA ben Utanmaktan öte TÖVBE ETTİM.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Doğru olup olmadığını bilemiyorum, doğru ise hoşgeldin kardeşimiz derim. Allah hayırlı etsin.

Doğru değil ise en kısa zamanda doğru olmasını dilerim:)

Kimya

İhvan Forum Üye
hoşgelmiş aramıza
temennim müslüman gözüken ama içi müslümanlıkdan bir haber olanlarla karşılaşıp müslümanlığı yanlış anlamasınlar
Rabbim bu konuda yardımcımız olsun inş...

AynAlı

Kıdemli Üye
helal olsun çok sevindim gerçekten.kardeşimiz oldu artık.ismi nece olacak acaba?

Okyanus

Profesör
Güneş belki batıdan doğacak.Allah yeni müslüman olan kardeşimizi sıratı müstakim üzre eylesin.

TakVa

Ordinaryus
bu haberi buldum internette doğrumu acaba?

İki sene önce müslüman olmuştu ve bu yüzden Hollywood'un ileri gelenleri tarafından dışlanıyordu. Malum bu çevrelerde siyonist gruplar ve onların etkisindeki ünlüler.

Alper...

MarmaranınKralı
Web sitesi
cennetsarayi.blogcu.com
Kişi İslamla Müşerref Olduktan Sonra,Geçmiş Günahları Silinir.Anasından Doğduğu günki gibi tertemiz ,yepyeni bir sayfa açılır...
Elhamdulillah, bir kul daha hidayete erdi ve cehennemin ateşinden ebediyyen kurtuldu...

efruz

Kıdemli Üye
Mel Gıbson 2 sene önce bir film galasında yahudiler için ettiği sözler için yahudileri karşısına almış idi.demek ki o zamanlardan beri içinde birşeyler var.

Rabbim bizleri ve bu kardeşimizide islam dini üzerine sabit kılsın.

K

Kaçak

Guest
Temkinli yaklaşıyorum bu tür müslümanlık hikayelerine ...
Maykıl amca içinde yıllarca dendi söylendi ...
Kalpleri Allah bilir , şahitliğim haberlere değil , Yusuf İslam gibilerin eylemlerine olacaktır ...

hirahos

Kıdemli Üye
Allah Teala, hidayet etmiş demek ki. İnşallah doğru bir haberdir.

Allah Teala, bütün kullarına hidayet eyleye.

TakVa

Ordinaryus
Darısı Brad Pitt'in başına.

girdap

Ordinaryus
Sanırım internette dolaşan yalanlardan birisi..
Yukarıda gazete süsü verilen "the daily herald of pasadena" ismini aradığınızda neredeyse hiç birşey yok nette.. Sadece "Mel Gibson müslüman oldu mu" sorusunun cevabını arayan meraklıların sorusu çıkıyor, o da Türk forumlarına referans vererek.. :)

ogamest

Üye
Şok Şok! MEL GIBSON müslüman olmuş!

Mel Gibson Müslüman Oldu
Şok MEL GIBSON müslüman oldu

Ünlü aktör Mel Gibson bugun Beverly Hills Musluman Merkezi (The 90210 Center For Islam) onunde yaptigi basin aciklamasinda bir sure once musluman oldugunu acikladi "'Isa'nin Aski' filminden sonra Hiristiyanlarin tepkisini cekmek istemedigim icin musluman oldugumu aciklamadim Ama artik icimdeki Islam askini gizli tutmam mumkun degil seklinde konustu Bir sure Islami bilgisini cesitli ulkelerdeki medreselerde gelistirdikten sonra sinema kariyerine devam edecegini aciklayan 50 yasindaki aktor, su anda yonetmenligini yapacagi ve basrolunu oynayacagi ve Hamza'nin hayatinin konu edilecegi "Allah'in Kilici" isimli filmin senaryosu ustunde calismakta oldugunu belirtti "Dimension Films, ve Sony Pictures ile filmin finansmani konusunda gorusuyoruz Insallah 1-2 sene icinde cekimlere baslariz dedi

gibson0wmjd0.jpg

Bir film setinde uzaktan kulagina gelen ezan sesinin etkisi ile Islam'i arastirmaya basladigini belirten Gibson, Islam'in tevhidi evren anlayisinin kendisini etkiledigini belirtti Daha sonra ogle namazi icin gazetecileri Beverly Hills Musluman Merkezi Camii'ne davet eden Gibson, kamet getirirken poz verdi

HaZiRuN

Revizyonda
konu da düzenleme gerek sanırım:)