Mehmet Bekaroğlu : "Milli Görüş'ün devamı AK Parti'dir"

Ahmet

Çöl Aslanı
Son yerel seçimlerde SP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olan Mehmet Bekaroğlu, Milli Görüş'ün devamının SP değil AK parti olduğunu savundu

resim129682_2.jpg

Milli Görüş'ün lideri Necmettin Erbakan'ın yerini Başbakan Tayyip Erdoğan'ın aldığını öne süren Bekaroğlu, “İslam Birliği'nden İsrail ile ilişkilere kadar Erbakan'ın bir zamanlar söyleyip de yapamadığı işlerin tamamını bugün Erdoğan yapıyor” dedi.

Bekaroğlu sözlerini şöyle sürdürdü: “Adının ille İslam Birliği olması gerekmiyor. Hoca, D-8'i yapmaya çalıştı. Belki yöntem yanlıştı. Erdoğan bunu daha sessiz ve rasyonel bir şekilde bunu yapıyor. Geçmişte Erbakan'ın sarfettiği siyonizm karşıtı söylemleri hatırlayın. Erdoğan'ın ‘One minute' sözü, Milli Görüş'ün zirvesidir. Zaten fiilen Erbakan da Numan Kurtulmuş'u değil, Erdoğan'ı desteklemiştir. Erbakan da, Erdoğan da serbest piyasayı uygular. ‘Milli Görüş gömleğini çıkardık' sözü de sadece retoriktir. Politikalar aynen devam ettiriliyor.”

Habervaktim

agbi

Yasaklı
Son yerel seçimlerde SP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olan Mehmet Bekaroğlu, Milli Görüş'ün devamının SP değil AK parti olduğunu savundu

resim129682_2.jpg

Milli Görüş'ün lideri Necmettin Erbakan'ın yerini Başbakan Tayyip Erdoğan'ın aldığını öne süren Bekaroğlu, “İslam Birliği'nden İsrail ile ilişkilere kadar Erbakan'ın bir zamanlar söyleyip de yapamadığı işlerin tamamını bugün Erdoğan yapıyor” dedi.

Bekaroğlu sözlerini şöyle sürdürdü: “Adının ille İslam Birliği olması gerekmiyor. Hoca, D-8'i yapmaya çalıştı. Belki yöntem yanlıştı. Erdoğan bunu daha sessiz ve rasyonel bir şekilde bunu yapıyor. Geçmişte Erbakan'ın sarfettiği siyonizm karşıtı söylemleri hatırlayın. Erdoğan'ın ‘One minute' sözü, Milli Görüş'ün zirvesidir. Zaten fiilen Erbakan da Numan Kurtulmuş'u değil, Erdoğan'ı desteklemiştir. Erbakan da, Erdoğan da serbest piyasayı uygular. ‘Milli Görüş gömleğini çıkardık' sözü de sadece retoriktir. Politikalar aynen devam ettiriliyor.”

Habervaktim

Bu adam da Sp belediye başkanı iken onu AYYUKA çıkaranlar şimdiise lanet okuyorlar.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
m.bekaroğlunu milli görüşçüler hiçbirzaman sevemediler ki?
o numan kurtulmuşun adamıydı ve milli görüşle hiçbir alakası yoktu!
agbi gelmiş yine milli görüşe çamur atmayı ihmal etmemiş.

Milli Görüşün devamı sadece Saadet Partisidir!
Bunun aksini iddia eden palyaçoya benzer diyordu rahmetli Erbakan hocamız.

maksut ibrahim

Kıdemli Üye

sana kocaman yuuuuuuh diyorum

erbakan kurtulmusu sp genel baskani yapmadimi?

erbakan bekaroglunu ist. bel. baskani adayi yapmadimi?

sana kocaman yuuuuuuh diyorum

kurtulmusu siyonistlermi sp nin basina getirdiler?

maksut ibrahim

Kıdemli Üye

yüksek den atan yüksek den düser

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Maksut, asla görüşlerimden vazgeçmedim ve Bekaroğlu'nun o saçma sapan görüşleri değişmediyse belediye başkan adayı olmasına karşıyım.
Aldınmı cevabını, biz yamulmayız ama içimizden nefsine yenik düşüp Özal, Erdoğan ve Kurtulmuş gibi siyasette yamulan kimseler davamızda barınamazlar. Bu dava yamukluğu kaldırmaz!
Bekaroğlu konusunda yamulan kimlerse elbette bu davada barınamaz!
Çünkü bu davanın yamulma lüksü yok daima dik durması Cihad şuurundan gelir!
44 yıldır Milli Görüşün yamulmadan yürüyüşüne devam etmesi en büyük kanıtımızdır!
Asla amerikaya, İsraile, avrupaya teslim olmadık hamd olsun bu uğurda %1,5 kaldık.

Cübbeli hocamızın duasıyla bitiriyorum; " Allah'ım bizi razı olduğun azınlıktan (Milli Görüş) eyle.amin"

hirahos

Kıdemli Üye
Maksut, asla görüşlerimden vazgeçmedim ve Bekaroğlu'nun o saçma sapan görüşleri değişmediyse belediye başkan adayı olmasına karşıyım.
Aldınmı cevabını, biz yamulmayız ama içimizden nefsine yenik düşüp Özal, Erdoğan ve Kurtulmuş gibi siyasette yamulan kimseler davamızda barınamazlar. Bu dava yamukluğu kaldırmaz!
44 yıldır Milli Görüşün yamulmadan yürüyüşüne devam etmesi en büyük kanıtımızdır!
Asla amerikaya, İsraile, avrupaya teslim olmadık hamd olsun bu uğurda %1,5 kaldık.

Cübbeli hocamızın duasıyla bitiriyorum; " Allah'ım bizi razı olduğun azınlıktan (Milli Görüş) eyle.amin"

Ordaki azınlık ifadesi: Hakkı ayakta tutan Ehli sünneti, bid'atsiz bir topluluğu kastediyor. Partiyle alakası yok. Çarpıtma Ercan abi. Din kardeşiyiz.

Ak Parti içinde de, Saadet içinde de, Bbp içinde de bid'at inançlı, bid'at amelli kişiler vardır. Hepsi toptan iyidir denmez.

Cemaatin "Rasulullah efendimiz bizimle, her işimiz onun emriyle" itikadıyla sizin "Allah Teala, bizden razı, az da olsan Hak biziz" itikadınız arasında fark yok. İkisi de tefrikadır. Tefrika da haramdır.

Sen bu partizanlıktan vaz geç. Güzel bir Müslümansın amma bu particilik tefrikası yüzünden başın belaya girecek. Ed dinu nasiha...

Ves'selam.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Ordaki azınlık ifadesi: Hakkı ayakta tutan Ehli sünneti, bid'atsiz bir topluluğu kastediyor. Partiyle alakası yok. Çarpıtma Ercan abi. Din kardeşiyiz.

Ak Parti içinde de, Saadet içinde de, Bbp içinde de bid'at inançlı, bid'at amelli kişiler vardır. Hepsi toptan iyidir denmez.

Cemaatin "Rasulullah efendimiz bizimle, her işimiz onun emriyle" itikadıyla sizin "Allah Teala, bizden razı, az da olsan Hak biziz" itikadınız arasında fark yok. İkisi de tefrikadır. Tefrika da haramdır.

Sen bu partizanlıktan vaz geç. Güzel bir Müslümansın amma bu particilik tefrikası yüzünden başın belaya girecek. Ed dinu nasiha...

Ves'selam.

Çarpıtmakmı partizanlıkmı haşa bizim öyle muzurluklarla işimiz olmz!

Senin yanlışın var ve su-i zan ediyorsun belkide farkında değilsin!
Cübbeli hocamızın iki ayrı videosunda siyasetle ilgili konuşurken bu duayı ediyordu!
Bilip bilmeden atlamış ve yanlış yorumda bulunmuşsun.

2. Video: http://www.youtube.com/watch?v=sCLhKH2j5io

Partizan tanımın yersiz olmuş üzüldüm çünkü bizi henüz tanımamışsın, biz siyaseti yalnızca Allah rızası için yaparız, Allah'ın rızası dışında farklı gayelerle siyaset yapana partizan denir!

hirahos

Kıdemli Üye
Cübbelinin kastı dediğin gibiyse:

Hadis-i Şerifi o da yanlış anlıyor demektir.

Cübbeli için de geçerli o sözlerimiz öyleyse. Partizanlık yapmayın.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Cübbelinin kastı dediğin gibiyse:

Hadis-i Şerifi o da yanlış anlıyor demektir.

Cübbeli için de geçerli o sözlerimiz öyleyse. Partizanlık yapmayın.

Partizan lafı çirkin bir ifade biz bu çirkinlikten uzağız eğer bu hakketmediğimiz lafı istinad etmeye devam edersen bu kul hakkına girer bilgin ola.

Hadisleri anlamakta Cübbeli hocadan daha alimsen ver elini öpelim.

Sen, Milli Görüşü henüz anlayamamışsın o sebeple sana kızmıyorum. Birgün bu davayı geniş vakitte detaylarıyla anlatırım.

Ben sana sevmediğin hitaplar da bulunmuyorum sende bulunma sünnete uy inşaAllah

Kaçak

Yeni
Kusura bakmayın da
Selametcilerden has partizan yoktur bu ülkede

dostluk

Kıdemli Üye
burda hadisi serif aciklamiuor cubbeli..

aciklama yaparkende diyorki tasavvufi lideriniz iste imami rabbani cs..vs..sonra devam eciyor siyasi lideriniz..yani kisCasi ahirette kimin ardinda olduysaniz onun sirasinda olacaksiniz diye..

tabiki bakis acisi ,tercih meselesi,sayin erbakan hocamizi tasavvuftada onder kabul edenler var,o zaman onlar ahirette sayin erbakan hocamizin sirasinda cennete gidecekler insalkah..

lakin bu demek degildirki herkez erbakan hocamizi onder lider kabul etsin..suleyman efendiyi,beduuzzamn hazretletini..abdulhakim arvasi hazretlerini, onder kabul edenlerde onlarin sirasinda cennete gideceklet insallah..

Çarpıtmakmı partizanlıkmı haşa bizim öyle muzurluklarla işimiz olmz!

Senin yanlışın var ve su-i zan ediyorsun belkide farkında değilsin!
Cübbeli hocamızın iki ayrı videosunda siyasetle ilgili konuşurken bu duayı ediyordu!
Bilip bilmeden atlamış ve yanlış yorumda bulunmuşsun.

2. Video: http://www.youtube.com/watch?v=sCLhKH2j5io

Partizan tanımın yersiz olmuş üzüldüm çünkü bizi henüz tanımamışsın, biz siyaseti yalnızca Allah rızası için yaparız, Allah'ın rızası dışında farklı gayelerle siyaset yapana partizan denir!

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
"Medine şehri demirci körüğü gibidir, temizini içinde saklar, pisini dışına atar." hadis-i şerif

Cübbeli hocaefendi bu hadisi okuyor ve yorım yaparak bu Milli Görüş davasında pislerin barınamayacağını ifade ediyor.
Çünkü Milli Görüş özüyle Türkiyemizde ve dünyada İslamın hakim olma mücadelesini yapan bir İslami davası olarak 1970'li yıllarda 7 şeyh ile kurulmuş olduğunu Cübbeli hocamız yakinen bilmektedir.
Haliyle Milli Görüş siyasi bir parti değildir bir davadır, tüm Müslümanlar Milli Görüşçüdür, çünkü Milli Görüş lugat anlamıylada "dini görüş" olmakla birlikte İslâmın hakimiyeti için cihad davasıdır. Bu cihadı ülkemizde Milli Görüşçüler siyasetle sürdürmemin önemini anladılar bu yüzden siyasi sahadada sürdürüyorlar Milli Görüş tüm Müslümanların öz davasıdır. Bu davaya öncülük edenler İslamîn hakim olmasının plan ve projelerini ortaya koymuşlardır sadece ehil yönetimler bunu uygularsa İslam hakim olacak bu sebeple Saadet Partisi var, partizanlık için değil İslamî hakim kılmak için!
Meselenin özü budur.

maksut ibrahim

Kıdemli Üye

ya bu deveyi güdersin yada bu diyardan gidersin

ücüncü yol yok

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

http://www.haberkita.com/siyaset/mehmet-bekaroglu-chpye-gecti-h228674.html

http://www.habervaktim.com/haber/384697/bekaroglu-resmen-chpde.html

DEĞERLENDİRMEM:

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından Parti Meclisi üyeliğine davet edilen Mehmet Bekaroğlu CHP’ye üye olmuş.

Kılıçdaroğlunun SAĞDAN MEDET UMMA olayı devam ediyor yani!

Ekmeleddin ihsanoğlundan bulamadılar, bakalım bekaroğlundan bulacaklar mı?

Bu arada ordan oraya, ordan oraya savrulan hiçbir siyasiye de PARTİYE de güven olmaz! Hele hele dün bulunduğu yerin bugün tam tersi bir yerdeyse, dün irticacı, yobaz vs. dediğin kişileri bugün partiye alıyorsan hiç güven olmaz!

Bence Yazık etti kendine mehmet bekaroğlu!

Bu arada:

CHP acaba diyorum ŞEVKİ YILMAZ'ı da çağırır mı?

:)

http://www.ihvanforum.org/showthrea...ekaroğlu-CHP-ye-geçti!!&p=1475163#post1475163

Havas

Kısıtlı Erişim
bu adamı tanırım..trabzonda pisikiatrist di..hiç bir zaman musluman ruhu görememiştim.
chp 'ye geçmesi hicde şaşırtmadı.
sanki bilinç altı chp diiyordu.,
membaına ulaşmış.

Dua Nur

Kıdemli Üye
Bekaroğlu Kılıçdaroğlu'na Çakma Gandi diyordu:)))))