Mehdi Bediüzzaman'mıdır?

talib

Kıdemli Üye
Seni ve ötekini bilmem. Ulemanın ve meşayihin ne dediğine bakarım. Biz de bir şey demiyoruz. Sadece olanı aktarıyoruz. Olanı aktarmakla, kendinden bir şey demenin farkını anlayabileceğinize inanıyorum ;)

hacifersat

Doçent
selam senin inandığını anlıyorum, beni anladığınıda anlıyorum, anlatmak istedikerinide anlıyorum, anladıklarımıda anlatabiliyorum, yani birde anlam karğaşası çıkaracakta değilim. ;) ben de konunun başlığına inanmıyorum :)

Talib de mehdi mehdi diye bir gün başına iş açacak ya hayırlısı.. Foruma sırf mehdi hatırına yazıyor.. Biz mehdi yi zaten size bıraktık endişe etmeyin bakın tek kelime etmiyoruz..

talib

Kıdemli Üye
Fakirden başka konular da arzu ediyorsanız, özel mesajla istek konu alıyorum :)

Bizinm Mehdi'miz yok kendimize göre, bu işin ticaretini yapanlara karşı duruyoruz. Ticaret yanlış da olsa bir ahlakı olsa yine ses etmeyeceğiz ama evliyaullaha iliştikleri için ses çıkartıyoruz.

İster anlaa, ister anlamaa...

siz sadece tartışma arıyorsunuz.. Bunun tek açıklaması bu.. Durduk yere mehdi ile ilgili konuları güncelliyor sonra da kenara çekilip sizden farklı düşünenleri tarikat münkiri olmakla suçluyorsunuz.. Siz ortaya laf atmasanız kimse bu konu ile ilgilenmeyecek ama niyetiniz ortada.. Fitne fesad çıkartıyorsunuz başka birşey değil..

talib

Kıdemli Üye
Konuya dışarıdan bakıyorsun. Kimin münkir olduklarını biz rahat ispat ederiz. Bunların kardeşliklerinin bir yere kadar olacağını sonra sizi satabileceklerini millete anlatabiliriz. Sizin şeyh efendilerinize karşı bunlar ne kadar çirkince konuşabilir, bunları millete anlatabilriz. Uyanık ol! diyor şimdiki nesil. Uyanıklığa davet ediyoruz. Siz bakmayın bu münkirlerin burada konuşamadıklarına... Çünkü burada konuşamazlar.

Neyse sizin konunuza da bakalım. Bir şeyler duymuşmuyuz..