Meb'den proje temizliği

cemaliii

Kıdemli Üye
Milli Eğitim Bakanlığı çeşitli kurum ve kuruluşlarla yapılan protokoller çerçevesinde yürütmüş olduğu birçok projeyi uygulamaktan vazgeçti. Bakanlığın Temel Eğitim Genel Müdürlüğünden gönderilen 14/02/2012 tarih ve 2131 sayılı “Fesih Edilen Projeler” konulu yazısında; “Akıllı Çocuk Sofrası Projesi, Şimdi Oyun Zamanı Projesi, Şimdi Okullu Olduk Projesi, Okulda Hareket Var Projesi, Eko-Okullar Projesi, Yavru Tema Projesi, Minik Tema Projeleri ilgililik, etkinlik, verimlilik, etkililik kriterlerine göre değerlendirilerek uygulanmamasına karar verilmiştir” denildi. Yazıda ayrıca söz konusu projelere ilişkin tüm çalışmaların sonlandırılması istendi.

MEMURLAR.BİZ

şükür.:)
bakanlığın bu kararı çok olumlu.:gul
hatta yeterli değil,daha kalkması gereken o kadar çok proje varki, milli eğitim gereksiz proje çöplüğüne dönmüş durumda.
çünkü milli eğitim müdürleri,şube müdürleri,vs yükselmek,tebrik ve takdir almak,göze girmek için akıllarına ne gelirse,proje diye uygulamaya kalkıyorlardı. öğretmenler bu proelerden kafayı kaldırıp,derslerine bakmakta zorlanıyorlardı.

darısı diğer gereksiz projelere.

cemaliii

Kıdemli Üye
@talib @muallim08 @Hikem bildiğim öğretmenler bunlar.
lütfen görüşlerinizi alalım.

talib

Kıdemli Üye
Hükümet öğretmende konuşacak mecal mi bıraktı :)

talib

Kıdemli Üye
Buna göre hükümet ve bakan, öğretmene küfreder gibi konuşur, ona göre konumlandırırsa eğitimde hiçbir başarı beklemeyin :) Hiçbir iş tutmaz yani. teblet de dağıtsan, ancak birilerini zengin etmiş olursun.