MEB okullara dağıtılmak için Yavuz Bingöl'den 84 bin 290 bağlama satın alacak

Kaptan

Mecra Yazarı
Bu ne arkadaş, harbiden baydı artık.

kebîkec

İhvan Forum Üye
konunun devamında farklı şeyler söyledi :) hatta o gün bayağı bir tepki çekmişti üzerine bayan üyeler bile tepki göstermişti hadi biz öyle anladıkta diğer üyeler ?
Ekli dosyayı görüntüle 696

Allah'â cc Ahlak öğretenler(!)

9 da değil 30 da evlensin deyince 9 da evlensin dememiş mi oluyor? Siz eğitimci olduğunuza üniversite okuduğuna, okuduğunuzu anladığınıza emin misiniz?

Bir kavme olan kinin seni adaletsizliğe sevk etmesin. Yazının bütünü içinde müsteşriklerin ve ateistlerin saldırılarına atıflar var. Hakperestin 9 yaşında evliliği savunduğu yok. Yazılar yukarda. Sen adama kızmışsın hep aynı çemberde döndürüyorsun konuyu. Etme eyleme güzel adam.

adams77

Kanalizasyoncu
Bir kavme olan kinin seni adaletsizliğe sevk etmesin. Yazının bütünü içinde müsteşriklerin ve ateistlerin saldırılarına atıflar var. Hakperestin 9 yaşında evliliği savunduğu yok. Yazılar yukarda. Sen adama kızmışsın hep aynı çemberde döndürüyorsun konuyu. Etme eyleme güzel adam.
Yahu ben hackliye neden kızayım neden kin ve nefret duyayım ki. Bana istediği gibi davranır istediği sözü söyler bir tane şikayetin olmaz. Bahsi geçen konu tek mesajla sınırlı değil devamında söyledikleri sözlerde var, ne yani forumda yaşanmış bir olayı söylüyoruz. Adam gayet rahat savundu ben konuyu kişiselleştşrmiyorum kimseye ne kızarım nede saldırırım. Beni tanıyamamışsan dahada yavaş hocam yamyam değilik marslıyız bizim orda su yok:))

Hakperest

Kıdemli Üye
Yahu ben hackliye neden kızayım neden kin ve nefret duyayım ki. Bana istediği gibi davranır istediği sözü söyler bir tane şikayetin olmaz. Bahsi geçen konu tek mesajla sınırlı değil devamında söyledikleri sözlerde var, ne yani forumda yaşanmış bir olayı söylüyoruz. Adam gayet rahat savundu ben konuyu kişiselleştşrmiyorum kimseye ne kızarım nede saldırırım. Beni tanıyamamışsan dahada yavaş hocam yamyam değilik marslıyız bizim orda su yok:))
Yahu her konuyu sabote etmenize gerek yok ki
Sen ve ihvanistanbul açın ilgili konuyu
Bildiklerimi paylaşayım
Ne o öyle bir sene önceki konuyu cımbızlamalar
Ahmet hakanı geçtiniz yani
Bir konuda sıkışan müsteşrikler gibisiniz
Sıkışınca; kuran, kafirleri nerde bulursanız öldürün diyor, demeye başlıyorlar

Seviyeli olun aga, tartışacaksanız açın konuyu
Tartışmasam namerdim

adams77

Kanalizasyoncu
Seviyeli olun aga,

yahu hackli bunu senmi söylüyorsun bu little green martiana :) yahu her fırsatta kitabına bak diyen vs vs
daha öncede söyledim uzak dur de durayım.

Şunu diyebilirdin o gün beni yanlış anladınız ben öyle bir şey savunmadım yada yazdıklarım öyle anlaşıldı evlilik yaşı o kadar küçük olmaz THE END

ihvanistanbul

AkhenAton
konu Allaha ahlak ogretenler icerik evlilikte yas. Adamin ilk cumlesini kac kez kopyaladim hala oyle demedi diyorsun.

Kinim yok. Yaptigi birseyi soyleyince yapmadim iftira atma diyor belgeyi koyunca cimbizlama oluyor. O gun ne tartistigimizi iyi hatirliyorum. Adam gorusunden donduyse hayir artik bu fikirde degilim desin diye 3 kez yazdim. 9 yasinda ki kizdan gelin olmaz desin bi kere de duyalim yaw?!

“Çocuk 9 da değil 30 dan sonra evlensin
Neden
Çünkü ***** izlesin sektöre para lazım”
lafindan 9 yasinda evlensin anlami cikmiyor mu? Niye insanlari salak yerine koyuyorsunuz? Gercegi ortbas etmeye calismak karakter oldu sende muallim hoca. Allah askina birak bu huyunu. Sen boyle biri degildin.

Ayrica senin bu yaptiginin benzerini kaptan da yapti. Ergen efelenmesi yasiyorsun dedi ornegi kendi ailesinden verince kizdi kopurdu bana efelendi illa birseyin yanlis oldugunu anlamaniz icin sizin nefsinize mi dokunmali?

kebîkec

İhvan Forum Üye
O alıntı ihvandan ona hitaben yazmıştım. Senin alıntıya ne yazmışsam çıkmamış. :)

Hakperest

Kıdemli Üye
konu Allaha ahlak ogretenler icerik evlilikte yas. Adamin ilk cumlesini kac kez kopyaladim hala oyle demedi diyorsun.

Kinim yok. Yaptigi birseyi soyleyince yapmadim iftira atma diyor belgeyi koyunca cimbizlama oluyor. O gun ne tartistigimizi iyi hatirliyorum. Adam gorusunden donduyse hayir artik bu fikirde degilim desin diye 3 kez yazdim. 9 yasinda ki kizdan gelin olmaz desin bi kere de duyalim yaw?!

“Çocuk 9 da değil 30 dan sonra evlensin
Neden
Çünkü ***** izlesin sektöre para lazım”
lafindan 9 yasinda evlensin anlami cikmiyor mu? Niye insanlari salak yerine koyuyorsunuz? Gercegi ortbas etmeye calismak karakter oldu sende muallim hoca. Allah askina birak bu huyunu. Sen boyle biri degildin.

Ayrica senin bu yaptiginin benzerini kaptan da yapti. Ergen efelenmesi yasiyorsun dedi ornegi kendi ailesinden verince kizdi kopurdu bana efelendi illa birseyin yanlis oldugunu anlamaniz icin sizin nefsinize mi dokunmali?
Aç ilgili bir konu
Görüş ve bilgilerimi yazayım
Öyle heryerde konu katletmene gerek yok

Hakperest

Kıdemli Üye
yahu hackli bunu senmi söylüyorsun bu little green martiana :) yahu her fırsatta kitabına bak diyen vs vs

Şunu diyebilirdin o gün beni yanlış anladınız ben öyle bir şey savunmadım yada yazdıklarım öyle anlaşıldı evlilik yaşı o kadar küçük olmaz THE END

Yahu sen kendi marslı diyorsun
Hoşlanmıyorsan benimle artık muhatap olma
Bu sana son yazım olsun, bende senle muhatap olmam

adams77

Kanalizasyoncu
Yahu sen kendi marslı diyorsun
Hoşlanmıyorsan benimle artık muhatap olma
Bu sana son yazım olsun, bende senle muhatap olmam

Kardeşim sen herşeyi yanlış anlıyorsan burada benim suçum ne ? Ben senin gibi alınmıyorum gücenmiyorum. Kimse kimse ile zorla muhattap olmuyor ki. Burası forum ortamı yazılara cevap veriliryor.

Seninle bir alıp veremediğim yok dilersen muhattap alırsın dilersen almazsın