Marifet Derneği üyesi AKP aday adayı oldu | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Marifet Derneği üyesi AKP aday adayı oldu

redyellow

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
20 Nis 2010
Mesajlar
2,168
Puanları
0
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Marifet Derneği üyesi AKP adayı oldu


AKP ile kavgalı olan Marifet Derneği’nden AKP’ye milletvekili adayı oldu. Marifet Dernekler Federasyonu ve Marifet Derneği Yönetim Kurulu üyesi Ali Osman Çite AKP İstanbul 1. bölge aday adayı oldu.


İsmailağa cemaati içinde hükümete yaptığı muhalefetle adını duyuran AKP’nin yayın organlarında “Paralelci” ilan edilen Marifet Derneği’nin Yönetim Kurulu üyesi Ali Osman Çite, AKP’den milletvekili aday adayı oldu.


İsmailağa Cemaat lideri Mahmut Ustaosmanoğlu’nun bacanağı Muhammed Keskin’in başkanlığını yaptığı Marifet Derneği bu sefer hükümet karşıtlığı ile değil AKP adaylığı ile gündeme geldi.


Geçtiğimiz günlerde Marifet Derneği, AKP’nin yayın organı Yeni Şafak tarafından hedef alınarak “Paralel Yapı'nın son Marifet'i” başlığıyla Muhammed Keskin’i “paralelci” ilan etmişti.


Tüm bunlar yaşanırken Marifet Dernekler Federasyonu ve Marifet Derneği Yönetim Kurulu üyesi Ali Osman Çite AKP İstanbul 1. bölge aday adayı oldu.


AKP’den aday adayı olan Ali Osman Çite’nin "Mahmud Efendi Hazretlerimizin duası ve izniyle" diyerek aday olduğu öğrenildi. Dikkat çeken bir diğer konu ise, yolsuzluk operasyonu sonrasında bakanlıktan istifa eden Egemen Bağış, Mahmut Ustaosmanoğlu'nu ziyarete geldiğinde Ali Osman Çite ev sahipliği yapmıştı.


Kaynak
 
Üst