Mahmut Efendi odasında bastonla çeçenistan'da cihad ediyormus

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ihvanistanbul

AkhenAton
hah bak en azindan cesurca bir kabullenis
lafons gibi kurtarmaya ve kivirmaya calismiyor

"arkadasa ben inaniyorum sen inanma" bitti

ama yok yasaklayalim yok sümen alti edelim yok görmezden gelelim...cik cik cik olmaz
siz sümen alti etmek isteyebilirsiniz ama bizler yanlis bildigimizi her zaman ortaya koymaya devam edecegiz

kimsenin bir şeyi kıvırdığı yok. Herkesin tarafı açıkca belli. Biz bu lafları Sultana bağlanmadan öncede duyduk. Sizin inkar ettiğiniz kerametleri gözlerimizle görmekte nasip oldu, görenleri yaşayanları tanımakta.Hoş derdimiz keramette değil. Vallahi Efendi hazretlerine dair tek satır keramet rivayeti duymasam da bu benim Sultana olan sevgimden zerrece bir şey eksiltmez. Eğer bana bir iyilik yapmak istiyorsan dua et Allah Sultana olan muhabbetimi arttırsın. Mahşer ve Hesap günü için ümid ettiğim iki şeyim var birisi başta Sultanım olmak üzere büyüklere karşı nasip olan sevgim ikinci de bana kalsın.

ihvanistanbul

AkhenAton
@Kaptan Ashabı kehf hakkında bir soru sordum. Ne kadar uyudular yada uyudular mı ne dersin?

Eyvallah öbür konuda cevaplamışsın. Bu konuyu kirletmeyelim.

Kaptan

Mecra Yazarı
kimsenin bir şeyi kıvırdığı yok. Herkesin tarafı açıkca belli. Biz bu lafları Sultana bağlanmadan öncede duyduk. Sizin inkar ettiğiniz kerametleri gözlerimizle görmekte nasip oldu, görenleri yaşayanları tanımakta.Hoş derdimiz keramette değil. Vallahi Efendi hazretlerine dair tek satır keramet rivayeti duymasam da bu benim Sultana olan sevgimden zerrece bir şey eksiltmez. Eğer bana bir iyilik yapmak istiyorsan dua et Allah Sultana olan muhabbetimi arttırsın. Mahşer ve Hesap günü için ümid ettiğim iki şeyim var birisi başta Sultanım olmak üzere büyüklere karşı nasip olan sevgim ikinci de bana kalsın.
@redyellow ne dersin
bak murid ihvanistanbul inaniyorum diyor sen söylememistir diyorsun
kime inanalim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...