Mahmud Efendi Hazretleri Necmettin Erbakan hocaya'' gec Direksiyonun basina'' dedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gülzar-ı İrfan

..............
hadi oradan boşta gezenin boş kalfası, milleti enayi zannetme, hocafendi dedeiki erbakan iktidarmışta, bilmeme neymişte, ne iktidarı be adam konuşamıyor. milletin gözüne baka baka masal anlatıyorsun, o hocanışta bu hocaynışta yalan söylüyorsun hadi oaradn terbiyesiz cahil.

DUANUR demedi deme bak ablam,yasak yakındır haberin ola,hadi çık git forumdan şimdi usulca...:)

ALLAHA EMNAET OLUN

bakış

Kıdemli Üye
Selamunaleyküm Duanur! Lütfen forum kurallarına uyunuz

• [*]-Sinirli misin ? O zaman ' Allâhümme salli alâ Muhammedin ve alâ âli Muhammed '
    [*]-Müminler ancak kardeştir. unutma

saliha kalem

Profesör
hadi oradan boşta gezenin boş kalfası, milleti enayi zannetme, hocafendi dedeiki erbakan iktidarmışta, bilmeme neymişte, ne iktidarı be adam konuşamıyor. milletin gözüne baka baka masal anlatıyorsun, o hocanışta bu hocaynışta yalan söylüyorsun hadi oaradn terbiyesiz cahil.

Sizin bu seviyenize düşmeyeceğim Allahıma sığınırımda sizin bu hakaretli aşağılayıcı tavırlarınıza bulanmayacağım Allah sizi affetsin

Dua Nur

Kıdemli Üye
DUANUR demedi deme bak ablam,yasak yakındır haberin ola,hadi çık git forumdan şimdi usulca...:)

ALLAHA EMNAET OLUN

abla zaten pek uğrayamıyormda ne zamandır arasıra bakarım foruma,şu saliha dene cahil cüheylaya epeydir bir girip ağzının payını vermek istiyordum
fırsat varken şuna haddini bildireyim, millet enayi bu akıllı sanki. saçma sapan konuşup duruyor.

manifesto

Yasaklı
Necmeddin-i Sinobi Hazretleri Erbakan hoca,videoyu izlediyseniz orada ondan öyle bahsediyor.
Hoca sinoplu ya ona atıf var :)
Bir de bunların mübarek bulut olayı vardır.
Hoca Balkona çıktığında güneşe gölge etmek için bir mübarek bulut hocanın başının üstüne gelir herkes güneşten kavrulurken hoca gölgede kalır..
Eskiden bu tür şeyler dile getirilmezdi ama son dönemce çokça oldu..

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Forum yönetimi lütfen bu usluba müdahele ediniz.

Dua Nur

Kıdemli Üye
Sizin bu seviyenize düşmeyeceğim Allahıma sığınırımda sizin bu hakaretli aşağılayıcı tavırlarınıza bulanmayacağım Allah sizi affetsin

iyi olur, ha bu arada unutmadan millete bir takıp hocalardan haber getiriyor, kandırmaya çalışıyorsun bak;
Benim hocafendim erdoğan iktidar, milli görüş tehlikeli, şeytandan kaçar gibi kaçın diyor.
Benim hocafendimin dedği çıkıyor, seninki neden çıkmıyor.
O nasıl hocaefendiymiş yaşlı adamı tekerlekli sanfalyede, sırtında bir ton keneyle meydana sürmüş, hadi bire mücahid başbakan olacaksın demiş. Ya sen yalan söylüyorsun, yada hocaefendinde iş yokj.
artık milleti kandırmaya çalışma ipliğini pazara çıkarırım

Alper...

MarmaranınKralı
Web sitesi
cennetsarayi.blogcu.com
İsmine ters biriyle karşılaşıyorum.Seviyemi seviyenize indirmeyeceğim dua nur, çünkü ben seviye indirmeyi beceremem. sansınıza küsün... :) verin veriştirin sövün sövüştürün ama unutmayın ki men dakka dukka....

çamur at bulamadın kar topu at, bulamadın rüzgara karşı bevl et kardeşim...

forumun seviyesini düşürmek için elinden geleni yap...

Dua Nur

Kıdemli Üye
Necmeddin-i Sinobi Hazretleri Erbakan hoca,videoyu izlediyseniz orada ondan öyle bahsediyor.
Hoca Balkona çıktığında güneşe gölge etmek için bir mübarek bulut hocanın başının üstüne gelir herkes güneşten kavrulurken hoca gölgede kalır..

milleti enayi yerine koyamayacaklar, yaşlı adamın sırtından nemalanmaya alıştılar, kabul etmeyene hakaret yağdırıyorlar edepsizler. millet sanki onların saçma sapan , hallerinde yaşattığı ucuz hikayelere inamak zorunda.

saliha kalem

Profesör
Hoca sinoplu ya ona atıf var :)

Hayatınızda kaç defa Erbakan hocamızla birlikte oldunuz?
Hiç defamı=?
o zaman boş yazmayın.benim babam kaç tane Erbakan hocaylayken ilginç şaşırtıcı olaylar yaşadı.
Çok defa birlikte olanlar yaşıyorlar ama herşeyi yazmıyoruz yazsak anlayacak durumda değilsiniz.
bırakın artık bari Erbakanı sevmiyorsanız ona saygısızlık etmeyin.
Kim olursa olsun Tayyip Erdoğana saygısız edepsiz ifadeler kullanmadığımız gibi sizlerde bizim liderimize saygılı olun.ne zaman akpli kardeşlerimize mağaradan çıkmışlar,küflüler,kene gibiler gibi ağır sözleri söyledikmi? ayıp ya ayıp
Böyle mahalle kavgası gibi çirkinleşen tartışmalar doğru değil.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
birde o saçma kadının laflarına bir bak, her lafa maydanıoz olma defol

Girdim ilim meclisine eyledim talep,
Dediler ilim sonra, illa edep, illa edep.

cemofset_25_04.jpg

edep-ya-hu.jpg

saliha kalem

Profesör
iyi olur, ha bu arada unutmadan millete bir takıp hocalardan haber getiriyor, kandırmaya çalışıyorsun bak;
Benim hocafendim erdoğan iktidar, milli görüş tehlikeli, şeytandan kaçar gibi kaçın diyor.
Benim hocafendimin dedği çıkıyor, seninki neden çıkmıyor.
O nasıl hocaefendiymiş yaşlı adamı tekerlekli sanfalyede, sırtında bir ton keneyle meydana sürmüş, hadi bire mücahid başbakan olacaksın demiş. Ya sen yalan söylüyorsun, yada hocaefendinde iş yokj.
artık milleti kandırmaya çalışma ipliğini pazara çıkarırım

sizin hocanız kim ?

sizin gibi bu konularda fikirsiz ve bilgisiz olanların yapacakları fikir edinmek ve bilgi edinmek yerine hakaret etmeyi seçerlerse böyle durumlara düşersiniz.

ben birşey demiyorum ki hocalarımız diyor senin asıl derdin Mahmud efendiye olan saygısızlığındır.sizin hocalarımıza saygınız yok

agbi

Yasaklı
Hayatınızda kaç defa Erbakan hocamızla birlikte oldunuz?
Hiç defamı=?
o zaman boş yazmayın.benim babam kaç tane Erbakan hocaylayken ilginç şaşırtıcı olaylar yaşadı.
Çok defa birlikte olanlar yaşıyorlar ama herşeyi yazmıyoruz yazsak anlayacak durumda değilsiniz.
bırakın artık bari Erbakanı sevmiyorsanız ona saygısızlık etmeyin.
Kim olursa olsun Tayyip Erdoğana saygısız edepsiz ifadeler kullanmadığımız gibi sizlerde bizim liderimize saygılı olun.ne zaman akpli kardeşlerimize mağaradan çıkmışlar,küflüler,kene gibiler gibi ağır sözleri söyledikmi? ayıp ya ayıp
Böyle mahalle kavgası gibi çirkinleşen tartışmalar doğru değil.

Sizin babanız erbakan ın yanında olmuş.

Bendeniz ise ERBAKAN ın yanında olmak için Ünüversiye eğitimi yarıda bıraktım.

DEV GENÇ liler ayak dibime Kurşun sıktılar.

ERBAKAN 80 ihtilalinde İzmir menteş uzunada iken hizmet ettim.

BENİM ERBAKAN a itirazım daha doğrusu KIRILMA noktam REFAHYOL ile oldu.

Eğer Babanız gerçekten ERBAKAN ı çok ama çok yakından tanıyorsa ona sorun bakalım izmir de ERBAKAN a devamlı hizmet edenler kimlermiş ? Şimdi söyleyeceğim bir parola.......... Eğer babanız çok iyi erbakan ı tanıyorsa ve yakında ise bu ......... kelimeyi bilir BİLMİYORSA demekki yakınında değil oNUDA BIRAKIN İzmir e gelince onun geldiği özel döşenmiş EV hangi muhitte ?

Dua Nur

Kıdemli Üye
sizin hocanız kim ?

sizin gibi bu konularda fikirsiz ve bilgisiz olanların yapacakları fikir edinmek ve bilgi edinmek yerine hakaret etmeyi seçerlerse böyle durumlara düşersiniz.

ben birşey demiyorum ki hocalarımız diyor senin asıl derdin Mahmud efendiye olan saygısızlığındır.sizin hocalarımıza saygınız yok

Hocamız medyatik değil ama dünya ayğına gelir ve en tehlikeli olarakta milli güreşçileri görür. Şeytandan kaçar gibi kaçın diyore. Erdoğanaın hapisteyken başbakan olacağını bildi, kazanacağı seçimleri bildi.
Senin hocan nasıl bir hocaymış böyle cahil cüheyla kalmana neden olmuş. Benim hocamın dedği çıkyor, seninki neden çıkmıyor, o nasıl bir hoca sakat bir adamın sırtında bir ton keyele mücahidSİN başkana olacaksın diyor bu nasıl hoca?İNSAF YOKMU BUNLARDA VE NEDEN SEÇİM KLAZANAMIYOR MİLLİ GÜREŞÇİLER
O hocaların yetiştirdikleri buralarda ağzından hakaret düşmüyor. Cahilliklerine bakmıyorlarda biz fenafillahız diyorlar komsedi bunlar komedi dükkanı, şarlatan

saliha kalem

Profesör
Sizin babanız erbakan ın yanında olmuş.

Bendeniz ise ERBAKAN ın yanında olmak için Ünüversiye eğitimi yarıda bıraktım.

DEV GENÇ liler ayak dibime Kurşun sıktılar.

ERBAKAN 80 ihtilalinde İzmir menteş uzunada iken hizmet ettim.

BENİM ERBAKAN a itirazım daha doğrusu KIRILMA noktam REFAHYOL ile oldu.

Eğer Babanız gerçekten ERBAKAN ı çok ama çok yakından tanıyorsa ona sorun bakalım izmir de ERBAKAN a devamlı hizmet edenler kimlermiş ? Şimdi söyleyeceğim bir parola.......... Eğer babanız çok iyi erbakan ı tanıyorsa ve yakında ise bu ......... kelimeyi bilir BİLMİYORSA demekki yakınında değil oNUDA BIRAKIN İzmir e gelince onun geldiği özel döşenmiş EV hangi muhitte ?

sizden beklerdimki dua nura sakin olması gerektiğini söyleyin ve böyle edepsizlikleri kabul etmediğinizi söyleyin ama direk konuya girip edebe davet yerine muhalefetinize giriştiniz.yakışmıyor agbi bey kardeşlikten bahsetmeyin burada bizlere küflüler,keneler mağara insanları diye hakaret eden bir kişi var siz buna birtane bile edebe davet yapmıyorsunuz çünkü sizde o şahıs gibi düşünüyorsunuz değilmi çünkü sizi çok övdü değilmi?
sizin sabit fikirleriniz size kalsın size Erbakan hoca açık mucizeler gösterse bile inanmazsınız onun seçilmiş emirel müminin olduğuna size birşey anlatmamız için sabit fikirliliğinizden önce vazgeçin doğruya doğru yanlışa yanlış demeyi öğrenin.ondan sonra ne dilerseniz size yazarız.
şimdi sizi dua nur adlı edepsizlik yapan kişiye edebe davetinizi bekliyorum

Gülzar-ı İrfan

..............
abla zaten pek uğrayamıyormda ne zamandır arasıra bakarım foruma,şu saliha dene cahil cüheylaya epeydir bir girip ağzının payını vermek istiyordum
fırsat varken şuna haddini bildireyim, millet enayi bu akıllı sanki. saçma sapan konuşup duruyor.

Sebebin ne olursa olsun seviyen hiçte hoş değil DUANUR....
Herkesin birilerini sevmek için bir nedeni ve bu amaç uğruna mücadelesi vardır...
Karşı görüş bildirme hakkı da vardır herkesin ama EDEPlice......
Haddi aşmak en başta aşanın başına bela olur..
Keskin sirke en büyük zararı küpüne verir bilirsin değil mi...

ALLAHA EMANET OLUN

saliha kalem

Profesör
Hocamız medyatik değil ama dünya ayğına gelir ve en tehlikeli olarakta milli güreşçileri görür. Şeytandan kaçar gibi kaçın diyore. Erdoğanaın hapisteyken başbakan olacağını bildi, kazanacağı seçimleri bildi.
Senin hocan nasıl bir hocaymış böyle cahil cüheyla kalmana neden olmuş. Benim hocamın dedği çıkyor, seninki neden çıkmıyor, o nasıl bir hoca sakat bir adamın sırtında bir ton keyele mücahidSİN başkana olacaksın diyor bu nasıl hoca?İNSAF YOKMU BUNLARDA VE NEDEN SEÇİM KLAZANAMIYOR MİLLİ GÜREŞÇİLER
O hocaların yetiştirdikleri buralarda ağzından hakaret düşmüyor. Cahilliklerine bakmıyorlarda biz fenafillahız diyorlar komsedi bunlar komedi dükkanı, şarlatan
lafı dolandırmayın hocanız kim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...