Mahabad'ın cezası hakkında

bi husben

Kıdemli Üye
@Ahmet kardeş

mahabbata verilen 10 günlük cezanın yarısının bana verilmesini taleb ediyorum

cengizhan dolaylı yollardan burdakilere galiz küfürler ederek tahrik etmesi sonucu karşılık verilmesi sonucunda verilen ceza sadace mahabbata kesilmemeli bende cengizhana karşılık verdim

cezayı yarı yarıya paylaşmayı taleb ediyorum

lafons7275

Kıdemli Üye
mahabadın cezası ağır olmuştur. Yönetim cengizhan'ı cezalandırmada gecikmeseydi mahabad ona karşılık vermeyecekti. Türk milletine cahil diyen, İskilipli Atıf Hocayı vatan haini ilan eden cengizhana karşılık vererek Mahabad bizim haysiyetimizi korumuştur. Bu sebeple Mahabadın cezası kaldırılmalı.

bi husben

Kıdemli Üye
mahabadın cezası ağır olmuştur. Yönetim cengizhan'ı cezalandırmada gecikmeseydi mahabad ona karşılık vermeyecekti. Türk milletine cahil diyen, İskilipli Atıf Hocayı vatan haini ilan eden cengizhana karşılık vererek Mahabad bizim haysiyetimizi korumuştur. Bu sebeple Mahabadın cezası kaldırılmalı.

bunlardan başka laik olmayanları pi ç ilan etmiştir. ayrıca her iki kelimesinden biri sunnilere saldırı şeklinde olmuştur
arapları aşağlamış faşıstlık yapmıştır.kürtleri aşağılamış faşitlik yapmıştır. cengizhan denen zevat lozanı ihanet görenlere galiz küfürler etmiştir

salimabi

Kısıtlı Erişim
evetttttttttttttt çiçeklerimden ancak sıra geldi konuyu ben açacaktım, arkadaşlar erken davrandı, @Ahmet ve @Erdem kardeşlerim Cengizhanın gitmesi şerefine @Mahabad ın cezasının tamamını ben çekmek istiyorum hatta iki katına bile razıyım ve bunlada kalmam hepinize yemek bile ısmarlarım ha valla ha billa, zaten @Ebu Computer kardeşimle bir program yapıcam inşallah Eylül ayında ve buradan ilan edicem, her iki teklifimde çok ciddiyim..Beni bilirsiniz, yemine gerek varmı?

:flw Cengizhan ın gitmesini en çok isteyenlerin başında ben vardım ve aylardan beri de neredeyse yalvarıyordum, Mahabad ın mecbur kaldığı karşılığı aynen paylaşıyorum, bundan güzel mutluluk olurmu :flw

salimabi

Kısıtlı Erişim
ilk ten 13 kişi, uğurlu rakamdır 13 :D

lafons7275

Kıdemli Üye
Bu forumda hiç barındırılmaması gereken öyle çok üye var ki, bunları biz yönetici olmuş olsak daha ilk
2-3 yazısından sonra hemen tesbit eder sepetlerdik !
Bizim bugüne kadarki yasaklanmalarımızın hemen hepsi bizi tahrik ve merhum Ömer Efendiye
yapılan hakaretler sonucunda olmuştuır. İşin garip tarafına bakın ki, bizim yasaklanmamız için varını yoğunu ortaya koyan ve Ömer Efendiye her türlü hakaretleri yağdıran bir soytarı burada mahabad nick'li üyenin hamiliğine soyunmuş !
Mahabad adlı arkadaşımızın bu görüntüye aldanmayacağını ve burada hangi üyenin ne nane yediğini bilen ender üyelerden olduğunu biliyoruz. Eğer, 10 günlük yasak süresini bir başkası üstlenecekse bu sürenin tamamını biz hemen üstlenemeye hazırız.

Böyle bir başlığa bile salyalarını akıtabiliyorsun. Öngüt kendine iman edenlerden başka her önüne geleni kafir ilan etti mi? Mahmud efendi ve müridlerini, Süleymancıları..

Hatta geçen gün bir öngütçü damladı yine bu foruma, ona sordum, öngütün hatemi veli olduğunu kabul etmeyen kişinin imanı gider mi diye.

Adam utanmadan gider dedi.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Küfür eden hiç kimseye sahip çıkılmamalıdır.

Cezanın kaldırılmasına şiddetle karşıyım.

Küfür eden herkes istisnasız cezalandırılmalıdır.

fakiri

Kıdemli Üye
Böyle bir başlığa bile salyalarını akıtabiliyorsun. Öngüt kendine iman edenlerden başka her önüne geleni kafir ilan etti mi? Mahmud efendi ve müridlerini, Süleymancıları..
Hatta geçen gün bir öngütçü damladı yine bu foruma, ona sordum, öngütün hatemi veli olduğunu kabul etmeyen kişinin imanı gider mi diye.

İşte nasıl da hemen gocundun ve kendini faş ettin ! Oysa biz isim vermemiştik !
Evet,, bahsettiğim zındık-soytarı sensin ve bu forumda hiç uğratılmamsı lazım gelenlerin ilk sırasında bulunuyorsun !
CENGİZHAN senin yanında enfiyedir ve yıkanmıştır !

lafons7275

Kıdemli Üye

Eğer bir kimseye ve bir topluma ceza verecekseniz, onların sizi cezalandırdıkları gibi ve o miktar cezalandırın onları. Fakat kendinizi tutarsanız bilin ki, güçlüklere göğüs germesini bilenler için, bu tutum daha iyi ve daha hayırlıdır.

Mahabad kendini tutamamış ve kendisine yapılan hakarete misliyle karşılık vermiştir. Kendine izin verildiği kadarını yapmıştır. Eğer İslam'a göre olaya bakacaksak tabi...

bi husben

Kıdemli Üye

yahu sen nasıl bir insansın anlamadım

ya adam küfür edecek eyvallah mı diyelim sen nasıl mantık yürütuyorsun

fakiri

Kıdemli Üye
<<<<<<<<< lafons7275 Nickli Üyeden Alıntı Böyle bir başlığa bile salyalarını akıtabiliyorsun. Öngüt kendine iman edenlerden başka her önüne geleni kafir ilan etti mi? Mahmud efendi ve müridlerini, Süleymancıları..
Adam utanmadan gider dedi.>>>>>>

Şu karataşa bir bakın ya ! Gocunmaya kafası feraset olarak basıyor !
İşte nasıl da hemen gocundun ve kendini faş ettin ! Oysa biz isim vermemiştik !
Evet,, bahsettiğim zındık-soytarı sensin ve bu forumda hiç uğratılmamsı lazım gelenlerin ilk sırasında bulunuyorsun !
CENGİZHAN senin yanında enfiyedir ve yıkanmıştır !

lafons7275

Kıdemli Üye
lafons7275 Nickli Üyeden Alıntı

Öngüt kendine iman edenlerden başka her önüne geleni kafir ilan etti mi? Mahmud efendi ve müridlerini, Süleymancıları..

hirahos

Kıdemli Üye
Galiz sözlerle millete söven ilk cengizhan kafirinin lakabını seven şahısdı... Her ne kadar küfür ve hakarete karşıysam da Mahabad'ın ağzındaki baklayı çıkarmasını ben de destekledim. Ben de Mahabad'ım... Bana da ceza veriniz. Ya da Mahabad'ı affediniz.

fakiri

Kıdemli Üye
lafons7275 Nickli Üyeden Alıntı

Öngüt kendine iman edenlerden başka her önüne geleni kafir ilan etti mi? Mahmud efendi ve müridlerini, Süleymancıları..

Evet Ömer Öngüt Efendi sözleriyle ve davranışlarıylaküfrü iritkaâb edenlerin hepsini kafir ilân etti...
Buna dair de bir sürü kitap yazdı..Kitapları halâ piyasada serbestçe satılmaktadır. Kafir olmadıklarını
zannedenler neden bu kitapları "Biz kafir değiliz" diye dava edip toplattırmıyorlar acaba ?
Bu kafir olduklarını kabullenmek değil midir?
Meselâ, burada bizzat sen "Kuranın ve ayetlerin yumuşak karnı vardır!" dihye küfür bir söz ettin ve küfre girerek
kafir oldun! Biz de senin yüzüne karşı bunuı yazdık ve "zındık oldun" dedik ...
Senden bir rücu ve tevbe oldu mu ? Yok ! Şu anda zındık olarak hayatını sürdürüyorsun !
İşte CENGİZHAN senden neden daha yıkanmış anla !

hirahos

Kıdemli Üye
Şu forumun seviyesini düşüren bir cengizhan olarak kalsa iyiydi... Fakiri de seviyeyi süründüren üyelerden. Bir de havas var.

fakiri

Kıdemli Üye
Sonuç kendi kafir oldu. Mındar gitti.

Başkalarını ne yapacan sen! Sana burada bizzat sen "Kuranın ve ayetlerin yumuşak karnı vardır!" dihye küfür bir söz ettin ve küfre girerek
kafir oldun! Biz de senin yüzüne karşı bunuı yazdık ve "zındık oldun" dedik ...
Senden bir rücu ve tevbe oldu mu ? Yok ! Şu anda zındık olarak hayatını sürdürüyorsun !