Mahabad'ın cezası hakkında

Muminaga

Yeni
@Mahabad tekrar geçmiş olsun.Bende bobrek taşları ver seni çok iyi anlıyorum bi ara kırdırma yontemiyle operasyon geçirdim ertesi gün onları cıkarana kadar anam ağladı olmaz boyle bır agrı
Hoş geldin kardeş, Allah hayrlı şifalar versin, aldığın ceza nedeniyle de geçmiş olsun diyorum.

Taşı bağrımıza değil böbreğimize basanlardan olduk :)

ya sahi böbrek sancısı deniliyor da bende neden böbrek sancısı olmuyor?

Daha evvel hep taş düşürürken birden ve ani kesilince şüphelendim ve evin zorlaması ile doktora gittim.
Ben iyiyim derken hayır sen iyi değilsin, taşlar damarı tıkamıştır dediler ve aynen öyle çıktı.
Bi daha benim aldığım-alacağım cezalara ortak olma hulyasına girişme :D
tamam mı kardeşim

ummuhan

Kıdemli Üye
Allah razı olsun. İyiyim Allah'a şükür. Bu konu içinde geçmiş olsun dileklerini ileten ve Allah'tan şifa dileyen kardeşlere cevap vermek için alıntıları biriktirirken forumdan düşmüşüm. Gecikme bu sebepten kaynaklanıyor.

Sol böbrekten taşlar alındı, 15 gün sonra sağ böbrek içinde aynı operasyon yapılacak inşaAllah. Sağlık güvencem olduğu halde 10 yıldır hiç doktora gitmediğime inanır mısınız?
bunun cezasını çekiyorum biraz da..
Büşra Betül kardeşin dediği gibi günahlarımın kefaretini ödedim.

Her amelimizin hesabını vereceğimizi mümkün olan her vakitte, akılda tutmaya çalışıyorum. Sağlıkta hastalığı unuttuğumuz oluyor.
Allah celle celalehu Rahim ve Rahman'dır. Rahmeti bol bağışlayıcıdır. Allah unuttuğumuz ama hemen sonra nimetlerine şükürle yanıt verdiğimiz vakitler için ihmalimizden dolayı bizleri affetsin.

Cümleten Allah razı olsun.
Herkese teşekkür ediyorum.
Allah hayra doğru sağlık sihhat dolu bir ömür nasip etsin cümlemize.

Geçmiş olsun inşaallah..

Enes

İhvan Forum Üye
Geçmiş olsun abi.

Sen ki mahabad devleti kuracak adamsın :)

böbrek taşı sana vız gelir.

Muminaga

Yeni
Geçmiş olsun abi.

Sen ki mahabad devleti kuracak adamsın :)

böbrek taşı sana vız gelir.
Değil mi yani :)
geçen ay yine Mahabad ismim üzerinden izmir üzerinden bana doğru bi fitne esti de..
arada bi haşhaşistan askerlerini denize döküp sonra denizden topluyorsunuz.
sizin işlere aklım ermedi.

yahu, evet adama ( @manifesto ) hakaret ettim dedim ki "terbiyesiz ukala"
uyarı cezası verdiniz baş göz üstüne
peki adam 20 milyon insana cahil, eğitimsiz beyinsiz dedi

20 milyon insana yönelik hakaret ile bir kişiye yönelik hakarete aynı ceza?
iki kelime ile bi izah ediver kardeş,

Enes

İhvan Forum Üye
Değil mi yani :)
geçen ay yine Mahabad ismim üzerinden izmir üzerinden bana doğru bi fitne esti de..
arada bi haşhaşistan askerlerini denize döküp sonra denizden topluyorsunuz.
sizin işlere aklım ermedi.

yahu, evet adama ( @manifesto ) hakaret ettim dedim ki "terbiyesiz ukala"
uyarı cezası verdiniz baş göz üstüne
peki adam 20 milyon insana cahil, eğitimsiz beyinsiz dedi

20 milyon insana yönelik hakaret ile bir kişiye yönelik hakarete aynı ceza?
iki kelime ile bi izah ediver kardeş,

işlemi yapan arkadaş daha iyi izah eder -ki zaten bu konu iadei itibar içeriyor.

eski defterleri kapatalım en iyisi. şöyleydi şöyle oldu vs.

20 milyona hakaret eden arkadaş çok değil geçen yıl da aynı gruba dahildi. beyaz türkler onu da kastederek böyle tanımlar yapıyordu. bu acizliğin ve kibrin göstergesi. vız gelirken yolda yakıtı biter

ummuhan

Kıdemli Üye

işlemi yapan arkadaş daha iyi izah eder -ki zaten bu konu iadei itibar içeriyor.

20 milyona hakaret eden arkadaş çok değil geçen yıl da aynı gruba dahildi. beyaz türkler onu da kastederek böyle tanımlar yapıyordu. bu acizliğin ve kibrin göstergesi. vız gelirken yolda yakıtı biter

İade-i İtibar demişken bakın burada ilk sıradayım :)

bi husben

Kıdemli Üye

@Enes t.c başbakanına ve bakanlarına hakaret ve tehdit serbest mi banını açtığınız @manifesto bunları fazlasıyla yaptı ve yapmaya devam ediyor

T.C. Başbakanına şu an bile seçilmiş cumhur başkanına hırsız demekten geri kalmıyor

evet hepimizin hataları var günahları var ama biz zamanı geldimi hep beraber kenetlenebiliyoruz vatan din soz konusu oldumu şuculuk buculuk ortadan kalkıyor

ama bunların amacını biz yıllardır biliyoruz ve dile getiriyorduk hatta ihvan forumdan bu yüzden defalarca atıldık muhterem din alımı fethullah beye hakaret etmekten kaç defa şutlandık

şimdi bunların maskeleri düştü niyetleri belli oldu vatana ihanet ettiler bu açık devletin gizliliğini yabancı ajanlara peşkeş çektiler onlarla iş birliği yapıp devletin başındakileri bertaraf etmeye çalıştılar abd israil ab liğin razı olacağı şekilde yapılanmaları devleti ele geçirip bu doğrultuda türkiyeyi onlara altın tepside sunmaya çalıştılar .Ama başaramadılar hala manifesto gibi ajanlar ajitasyon yapabiliyor

neymiş turkiye ab liğinden demokrasiden uzaklaşmış demokrasileride ab liğide yerin dibine batsın

@manifesto ve onun gibiler ülke başbakanına hakaret etme cüretini nerden buluyorlar bu forumda buna izin vermemelisiniz