M-H-P erimeye ve dağılmaya devam ediyor....

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
Bahçeli'ye rağmen 'evet' diyecek!

Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesine bağlı Alemdar kasabasının Milliyetçi Hareket Partili (MHP) Belediye Başkanı Mesut Kılıç, 12 Eylül'de yapılacak referandumda 'Evet' oyu kullanacaklarını açıkladı. Kılıç, partisinden herhangi bir tepki geldiğinde istifa edeceğini belirtti.

29 Mart yerel seçimlerinde MHP'den belediye başkanlığına seçilen Mesut Kılıç,12 Eylülde yapılacak referandumda 'Evet' oyu kullanacak. 'Gençlerimizin geleceği ve ülkenin demokrasileşmesi için Evet oyu kullanacağım' diyen Alemdar Belediye Başkanı Mesut Kılıç, şöyle konuştu: "12 Eylül'de yapılacak referandumda, kasaba halkının desteği ile 'Evet' oyu kullanacağız. Çocuklarımızın geleceği için, ülkenin daha demokrasileşmesi için 'Evet' diyeceğiz. Bilindiği gibi geçmişte bazı sıkıntılar yaşandı. 12 Eylül'de adaletsizlik, demokrasisizlik yaşandı. Bundan dolayı 'Evet' diyeceğiz. Partimden şu ana kadar istifa etmedim. Eğer partim, ilbaşkanım, milletvekilim partimden istifa etmemi isterse istifa ederim. Halkımın desteğini alarak bu kararı verdim. Şu ana kadar herhangi bir siyasi partiye de geçmek için müracaat etmedim."

Referandumu ülkenin demokratikleşmesi için çok önemli gördüklerini; ancak partilerinin bu konuyla ilgili tutumunun doğru olmadığını ifade eden Alemdar Belediye Başkanı Mesut Kılıç, "Bu anayasa 12 Eylül darbecilerinin hazırladığı, sıkıyönetimin hazırladığı bir anayasadır. Bu giydirilen gömlek artık Türkiye'ye dar geliyor. Bundan dolayı ülkemizin demokratikleşmesi, çocuklarımızın geleceğinin daha aydın ve müreffeh olması için biz bu anayasa değişikliğine ben ve alemdar halkı olarak evet diyoruz. Bu anayasa değişikliklerinin de desteklenmesini tüm arkadaşlarımızdan, hem ülkücü tabandan hem de diğer insanlarımızdan istiyorum ve temenni ediyorum." dedi.

08.09.2010 22:20:34

feridun41

Asistan
Web sitesi
www.turaneli.net
bahçeli çoook yanlış yaptı. mhp nerede ise bölünmenin eşiğine geldi.. eski çilekeş ülkücüler çok eleştirildi... yazık oldu. mhp bence kaybedecek bu şekilde.. bir çok ülkücü mhp li ama bahçelici değil. bu manidar. mhp evetçi olsa idi hem kendi hem millet kazanacktı.

fakiri

Kıdemli Üye
bahçeli çoook yanlış yaptı. mhp nerede ise bölünmenin eşiğine geldi.. eski çilekeş ülkücüler çok eleştirildi... yazık oldu. mhp bence kaybedecek bu şekilde.. bir çok ülkücü mhp li ama bahçelici değil. bu manidar. mhp evetçi olsa idi hem kendi hem millet kazanacktı.

İlahi dostum ! Sen niye mhp'yi o kadar düşünüyorsun ve eleştiriyorsun ki ?_
Bizatihi siz kendiniz "hayır" cı değilmiydiniz ? Şu linkteki başlığı açan ve atan siz değil misiniz ? Bu CHP ile ortak harket olmuyor mu ? :confused1:

http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=87712&page=1

feridun41

Asistan
Web sitesi
www.turaneli.net
biz hayırcı ididk mhp li değildik...
hayırcılar olarak özeleştiri yaptık. bu arada mhp yi eleştiridk. sevinmen lazım değilmi... yoksa hayır oyu oranı fazla çıktı da yazacağını mı şaştın birader...
biz zöeleştiri yapıyoruz. sizde partizanca davranmayında neden evet oyları % 70 lerde çıkmadı onu sorgulayın bakalım...

agbi

Yasaklı

fakiri

Kıdemli Üye
biz hayırcı ididk mhp li değildik...
hayırcılar olarak özeleştiri yaptık. bu arada mhp yi eleştiridk. sevinmen lazım değilmi... yoksa hayır oyu oranı fazla çıktı da yazacağını mı şaştın birader...
biz zöeleştiri yapıyoruz. sizde partizanca davranmayında neden evet oyları % 70 lerde çıkmadı onu sorgulayın bakalım...

feridun ,
Sen hakkaten laf olsun torba dolsun diye yazı asıyorsun buraya ! yazdıklarının arkasında da durmuyorsun, sürekli görüş değiştiriyorsun gibi bir halin var !
Bnece sen en iyisi Gandi Kemale git yaman !

agbi

Yasaklı
e bizde diyoruz ya biz adam gibi ülkücüyüz, alperenlik yolundayız... mhp li değiliz yahu

ALPERENLİK yolundasın ama çok değil kısa zaman öncesine kadar zig zag lar çiziyordun.

Hatırlarmısın sana iddiada bulunmuştum.

Mekanı cennet olsun Büyük başkan Muhsin Bey RUHU İLE BU REFERANDUM a EVET derdi ama siz HAYIR diyorsunuz.Hatırladınmı ?