lütfen bu testi doldurun

_Berceste_

bir tutam delilik...
sacmaysa bosuna girmeyeyim ben :)

cicek demeti

Sükut
hepinizden ozur dilerim sacmaysa can kardeslerim....rica ettim sacmaysa silin diye ...saygilarimla

|SEÇKiN|

Profesör
yav sonunda biraz uğraştırdı diye bir reaksiyon göstermiştim, o yüzden öyle yazdım. özür dilerim çiçek demeti, hakkını helal et ablam, kastim sizi incitmek değildi. hatta konuya da bişey dediğim yoktu. nihayetinde bu bir mizahi paylaşım, olması gerektiği gibi...

bu arada,
yüzlerce güzel şeyler paylaşmışsın sevgili kardeşim, bunlara teşekkür edilmiş...
bazen, ben de, siz de başkası da "saçma" olabilecek şeyler yazma, getirme hakkı, durumu vardır, olabilir...
birileri buna böyle yazabilir, -benim gibi düşünmeden kabalık edebilir!-
hemen küsmemek lazım!
hadi gel barışalım ablacım!:gul.

cicek demeti

Sükut
yav sonunda biraz uğraştırdı diye bir reaksiyon göstermiştim, o yüzden öyle yazdım. özür dilerim çiçek demeti, hakkını helal et ablam, kastim sizi incitmek değildi. hatta konuya da bişey dediğim yoktu. nihayetinde bu bir mizahi paylaşım, olması gerektiği gibi...

bu arada,
yüzlerce güzel şeyler paylaşmışsın sevgili kardeşim, bunlara teşekkür edilmiş...
bazen, ben de, siz de başkası da "saçma" olabilecek şeyler yazma, getirme hakkı, durumu vardır, olabilir...
birileri buna böyle yazabilir, -benim gibi düşünmeden kabalık edebilir!-
hemen küsmemek lazım!
hadi gel barışalım ablacım!:gul.

estagfirullah degerli kardesim kusmek ne kelime ben hayatim boyunca kimseye daha kusmedim...cocuklarim yemek yiyeceklerdi o yuzden ayrildim...kus degilimki barisalim...zaten barisigim ben herkesle...:)tabi dusunceler farkli olabilir insanlarin bakis acilari farkli olabilir,ve o an sinirli olunup sinirli cevap yazilabilir haklisiniz ben elestirilerede hazirim...zannettimki ben o konu gercekten sacma olabilir o yuzden silinsin dedim...cunku kardeslerimin degerli vakitlerini almak istemem bos seylerle...sizler can kardeslerimsiniz..rabbim sizi sevsin ve sizinle olsun inseallah..:flw:flw:flw saygi ve selamlarimla