Logolar avatarlarinizi ekleyin belki ilerde sizide :D hatirlarlar :P

Turkbeyi

Ordinaryus
kullanici resimlerini ekleyin belki ilerde sizide :D hatirlarlar :p

Kullandigimiz kullanici resimleri ekleyelim belki birdaki gelecek olan :D kullanicilara hatira olur :D olurya banlanirsak kullanici resimleri anarsiniz :D:O

Manidar kullanici resimleri cok bu arada forumda manalarini yazarsanizda degisik bir izlenim icerik olur

trenizleyenkitlelu8.jpg

kullandigim kullanici resimleri biride

turkbeyilogoce2.jpg

Leyl...

Profesör
Suanki Avatariniz bence cok ayip :p

umeyme

...'SessizLik'...
sayın TurkBeyi siz resmen avatarınıza bakan herkese hakaret ediyorsunuz.

bencede hiç hoş değil..değiştirmenizi öneririm..en azından bu foruma yakışmıyor!

Turkbeyi

Ordinaryus
sayın TurkBeyi siz resmen avatarınıza bakan herkese hakaret ediyorsunuz.

bencede hiç hoş değil..değiştirmenizi öneririm..en azından bu foruma yakışmıyor!
bu millete yillardir hakaret edenler ya bey oldular yada pasa ibrahim tatlises merinos hali reklaminda turkiyenin yarisi merinos derken herkes zevki sefa ile bakiyordu kimseden tepki yoktu
veyahut aziz nesin turkyienin yarisi koyun dedi gene kimseden laf soz ve tepki cikmadi bende diyorum ki turkiyede bir öküz kitlesi var islama, dine ve inanca saygisi olmayan bir okuz kitlesi onlar icin niyetim bu :) hakaretim var evet ama sizlere degil islam ve inanca saygisi olmayan yasak getiren oküzlere baska bir niyet yok ve bu öküzlere insan gibi davranmak duygu icinde degilim kusura bakmayin

saygilar

Turkbeyi

Ordinaryus
trenizleyenkitlekopiemt0.jpg

simdi kimse teessuf edemez :D edenlerinde yarasi vardir kesin yav

ahevrenah

Profesör
benim avartar tam solda................ hatırası var............... hani şu çöllügillerden olan var ya işte o (?) . :mad: