Latif Erdoğan saldırıya uğradı

ummuhan

Kıdemli Üye
Katılım
1 Eyl 2007
Mesajlar
12,943
Tepkime puanı
1,042
Puanları
0
Konum
Arz
Latif Erdoğan saldırıya uğradıParalel Yapı'nın kirli yüzünü bir bir ortaya çıkaran Latif Erdoğan'a çirkin bir saldırı yapıldı.
latif_erdogan_saldiriya_ugradi_1432160215_5532.jpg


A Haber ekranlarında yayına çıkmadan önce iki kişinin yanına fotoğraf çektirmek için geldiğini ve birden saldırıya uğradığını söyleyen Latif Erdoğan saldırı anını açıkladı.

İşte o açıklamalar:

''2 genç yanıma geldi, 'fotoğraf çektirebilir miyiz' dedi, siz kimsiniz diyemeden üzerime hucüm ettiler. Ben kendime geldiğimde saldırganlar kaçtılar. Fakat bunlar bizim beklemediğimiz şeyler değil, biz bu ülke için canımızı, başımızı koymuş insanız. Onlarda yiğitlik var ise silahla öldürselerdi beni, ben böyle derim. Hiç önemsemeye de gerek yok diyorum. Ama böyle haince, alçakca saldırılar kalleşce saldırılar erkeklik değildir bunu da bilsinler. Devlet bana dedi yanına mutlaka koruma verelim, benimde bana canını verecek çok arkadaşım var,istesem onlarla da gelirim böyle yerlere. Ben mertçe, erkekçe tek başıma geliyorum, bir sürü adamla bana hücum etmek erkeklik sayılmaz. Varsa fikirleri, düşünceleri onları konuşsunlar. Ben kimseye bugüne kadar bir sineğe bile vurupta öldürmedim ki benle o şekilde bir mukavelede bulunsunlar, ben sözle, konuşmayla anlatıyorum anlatmak istediğimi, meseleyi o tarafa çekmek istediklerini ben biliyorum ama biz sabırlı insanlarız, 7 Haziran'a kadar asayiş nasıl temin edilecekse beni sevenlerden de zerre kadar kimseye mukavele etmeden öyle davranmalarını bekliyorum ve istiyorum da. Bu hain saldırılar sadece bize yapılan şeyler değil, herkese yapılabilir o açıdan da devlet, millet el ele baştan beri yapılan bu hain saldırı sözlü, laflı hatta fiziki bunlara mukavele etmenin günü geldiğini çok iyi anlamamız lazım. Kişisel bir mesele olarakta bakmamak lazım...''

ÇİRKİN SALDIRI SOSYAL MEDYADA TEPKİ TOPLADI

Latif Erdoğan'a yapılan çirkin saldırı sosyal medyada büyük yankı buldu. Latif Erdoğan'ın açıklamalarından sonra Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı'nın kasetçi başkanı Mustafa YeşilABD'de Fetullah Gülen'in yanına kaçmıştı.

Twitter'dan itiraf gibi açıklamalar yaparak AK Parti iktidarına tehditler savuran Mustafa Yeşil ve Fetullahçı Terör örgütü'nün sosyal medyadaki tetikçileri Latif Erdoğan'ı hedef göstermişti. İftira kasetini yayan Mustafa Yeşil ortada iken Latif Erdoğan'ın paralel tetikçilerin saldırısına uğraması sosyal medyada büyük yankı buldu.
Yıllardır yüzlerce insanı kasetlerle mağdur eden Fetullahçı Suç Örgütü'nün Latif Erdoğan'a saldırıda bulunması sert şekilde kınandı. Saldırıyı düzenleyenlerin ve arkasındaki isimlerin yakalanması için polis geniş bir soruşturma başlattı.
 

Dua Nur

Kıdemli Üye
Katılım
29 Nis 2007
Mesajlar
37,459
Tepkime puanı
247
Puanları
0
Kamera görüntüsü ister şimdi paralel çapulcular.
 
Üst