Kusura bakmayın yine cüppeli +18

çelebiler

Kıdemli Üye
Insan,insan gibi kadın olsun erkek olsun aralarınds bir fark yoktur.

Günah ta işler insan bu da normal.

Normal olmayan günah işleme ihtimaline karşı insana,insanlık dışı tavır sergilemektir.

PUTKIRAN

Kıdemli Üye
10421457_383236045176791_702263755468624835_n.jpg

Bu Mecüsi kılıklı,şarlatan'ın Kur'an'a yaptığı muameleyi zulmü görün.!!!

Hala bu adamın peşinden gidenlere ne demeli....

hirahos

Kıdemli Üye
Bakara, 223'ün tefsirlerine bakınız. Cübbeli hocanın ifadesi gibi hatta ondan daha ayıp bulup kınayacağınız nice rivayetler (Rasulullah efendimiz ve Sahabesinin sözlerini) okuyacaksınız.

İlim bahsinde, bu tarz ifadeler geçebilir. Bundan maksat nefisleri batıl yoldan tatmin değil bilakis nefisleri Hakka davet ve terbiyedir.

Sanki Cübbeli hoca ana avrat galiza sövmüş gibi tepki vermişsiniz!

Cübbeli hata yapmaz değil. Cübbeli üslub hatası da yapmaz değil, ama olmadık yerden Cübbeliye vurmaya çalışmak da doğru değil.

Ves'selam.

adams77

Kanalizasyoncu
Gazete den okumuyorum kitaptan okuyorum diyor. Merak ettim hangi kitap?

fakiri

Kıdemli Üye
Bu tür bilgilerin kitaplaştırılarak yayılmasını doğru bulmuyoruz. Ancak, özel olarak sorulduğunda bunlar açıklanmalıdır. Vaktiyle Ali Rıza Demircan Efendi de “İslamda Cinsel Hayat” diye bir kitap çıkarmıştı ve bu kitap satışıyla köşe olmuştu ! Dini bütün birçok ulema bu bilgilerin bu şeklde yayılmasını daba mugayir bularak doğru bulmamıştı. Şimdi, A.R. Demircanın bıraktığı yerden Cübbeli devam ediyor ! Demek ki, amaç cep doldurmak ! Adab-ı muaşeret bunlar için sonradan geliyor !

kebîkec

İhvan Forum Üye
10421457_383236045176791_702263755468624835_n.jpg

Bu Mecüsi kılıklı,şarlatan'ın Kur'an'a yaptığı muameleyi zulmü görün.!!!

Hala bu adamın peşinden gidenlere ne demeli....

Videoya bir şey diyemem çünkü yalancı peygamberi anlatıyor ama bu kısım tam komedi dünyası olmuş.

Muminaga

Yeni
Cubbeliyi dinlerken veya konuşmalarını okurken insan ya kıkırdıyor ya da utanıyor. (burdaki utanmaktan kasıt hayadır, tabi haya etmeyi bilenler açısından)
Cubbeliyi dinledikten sonra düşünen insan yoktur herhalde.
Cubbelinin vaazları maneviyata tamirden çok tahribat yapıyor.

abdullah birisi

Kıdemli Üye
dinlemeyin ve okumayın...zorlamı dinletiriyorlar veya okutturuyorlar.... baksanıza, bektaşilikten bayağı şeyi bulaştırmışsınız kendinize.....lazım olduğu vakit kullanırsanız ve hala utanmanız kalmışsa, Cübbeli ye dua edersiniz...

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Videoya bir diyemem çünkü yalancı peygamberi anlatıyor ama bu kısım tam komedi dünyası olmuş.

vucudunuzun en önemli organı değilmi...... kullanamadığınız vakit psikolojiniz bozulmazmı dersiniz......illa konuşturacaksınız,,, sonra niye bu konuları konuşuyor diyorsunuz...

fakiri

Kıdemli Üye
dinlemeyin ve okumayın...zorlamı dinletiriyorlar veya okutturuyorlar.... baksanıza, bektaşilikten bayağı şeyi bulaştırmışsınız kendinize.....lazım olduğu vakit kullanırsanız ve hala utanmanız kalmışsa, Cübbeli ye dua edersiniz...

Hem İsmailağacılarla bir ilgim yok diyorsun, hem de onların fahri avukatlığını da kimseye bırakmıyorsun! Konu, Cübbeliyi bizim dinlemememiz-izlemememiz değil, bu şahsın bilir-bilmez çok konuşmasından dolayı kırdığı bardakların ve devirdiği çamların haddi hesabı yok ! Hem İslâma zarar veriyor, hem de kendisi günâh işliyor ! İsmailağacıların içinde aklı başında biri çıksa da ona “çok konuşmanın ve dilin afetlerini” bir anlatsa diyoruz !

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Hem İsmailağacılarla bir ilgim yok diyorsun, hem de onların fahri avukatlığını da kimseye bırakmıyorsun! Konu, Cübbeliyi bizim dinlemememiz-izlemememiz değil, bu şahsın bilir-bilmez çok konuşmasından dolayı kırdığı bardakların ve devirdiği çamların haddi hesabı yok ! Hem İslâma zarar veriyor, hem de kendisi günâh işliyor ! İsmailağacıların içinde akklı başında bi,ri çıksa da ona “çok konuşmanın ve dilin afetlerini” bir anlatsa diyoruz !

Bir müslümanı gıyabında savunma emri ile ilgili Hadisi şerifleri okumanı tavsiye ederim...

sonrasında ise birincisi, benim cemaat ayrımım yok... ehli sünnet bütün cemaatler abilerim veya kardeşlerimdir,,,şeyhleride benim şeyhimdir... genelde ahmet hocaya yüklenildiği için savunuyorum...

İslama zarar veriyor diyorsun, bende Allah tan kork diyorum...nice insan ahmet hocanın sebebi ile hidayete kavuştu...sen görmüyor olabilirsin....Uslubunu beğenmiyor olabilirsin... Ehli sünnet bir hocaya, taassubundan dolayı düşmanlığı sen normal görüyorsan, sana söylecek sözümün bitmiştir...

fakiri

Kıdemli Üye
Bir müslümanı gıyabında savunma emri ile ilgili Hadisi şerifleri okumanı tavsiye ederim...
sonrasında ise birincisi, benim cemaat ayrımım yok... ehli sünnet bütün cemaatler abilerim veya kardeşlerimdir,,,şeyhleride benim şeyhimdir... genelde ahmet hocaya yüklenildiği için savunuyorum...

İslama zarar veriyor diyorsun, bende Allah tan kork diyorum...nice insan ahmet hocanın sebebi ile hidayete kavuştu...sen görmüyor olabilirsin....Uslubunu beğenmiyor olabilirsin... Ehli sünnet bir hocaya, taassubundan dolayı düşmanlığı sen normal görüyorsan, sana söylecek sözümün bitmiştir...

Bir defa şunu kafanıza iyice sokunuz ki, bir insanın hidayeti takdir edilmişse, buna vesile olanların kendilerine bir pay çıkarmaya hiç bir hakları yoktur. Çünkü, Rabbimiz hidayete erdireceği kimseleri dilerse bir sivrisineği bile vesile ederek bu işi yapabilir… Bu sebeple kimsenin bu konuda müftehir olma hakkı yoktur. Kaldı ki, sana göre bir çok insan hidayete ermiş görünebilir, bir başkasına göre bu şahsın patavatsızlığı ve hataları yüzünden İslâmdan soğuyan çok kişi vardır ve yaptığı tahribat çok daha fazladır!

Muminaga

Yeni
vucudunuzun en önemli organı değilmi...... kullanamadığınız vakit psikolojiniz bozulmazmı dersiniz......illa konuşturacaksınız,,, sonra niye bu konuları konuşuyor diyorsunuz...
kullanamadığınız vakit :D
eğil dua et oku püf tüh kullanılır hale gelsin öyle mi?
banyoda iken melekler hazır diye düşünerek, mecburi çıplak halinden bile haya edenleri Müslüman ad ederim.

uzva oku üfle diyenleri de budist hintli rahiplerden veya afrikalı ilkel kabile hokkabazlarından farklı bulmuyorum

kebîkec

İhvan Forum Üye

Önem kişiye göre değişir. En önemli organınızın keyfine ayetleri sulandırıp üzerine serperseniz dininiz ne hale gelir ?

Psikolojisi bozulmuş adamın zaten yoksa niye su serpsin durup dururken.

ömerusta

Kıdemli Üye
yakında oktara dönecek merak etmeyin bekleyin

DADAS

Yeni
Maşallah Cübbeli Hoca'ya gerçekleri ne pahasına olursa olsun anlatıyor. Herkeste kafasında yerleştirmiş olduğu saplantılardan olaya bakıyor. Sizi gidiler sizi...

ömerusta

Kıdemli Üye
anlaşıldı cübeliyi zina halinde görseniz bizi eytiyor diyeceksiniz