KURTULMUŞ Hakkında böyle düşünenlerden ALLAH cc bu toplumu korusun.TEVBE EDİN

agbi

Yasaklı
KURTULMUŞ Hakkında böyle düşünenlerden ALLAH cc bu toplumu korusun.TEVBE EDİN

Bu ne demek

KURTULMUŞ ERBAKAN ın DÜŞMANIMI da ERBAKAN düşmanları KURTULMUŞ u desteklesin ?

Bakışın hem sizin hemde Bakış ın daha önce KURTULMUŞ için yazdığınız fikirleri pozitiv olarak MESAJ larınızı getirirm UTANIRSINIZ.

Ne demek anlıyamadım ŞİMDİ G.BAŞKANLIK seçiminde KURTULMUŞ a oy verenlerde mi ERBAKAN düşmanı ?

Buna avam deyimle SAÇMALIYORSUNUZ derler.

Bana göre de aklınızı kiraya vermişsiniz dir.

KURTULMUŞ için söyledikleriniz RİYA mı idi Partide de söylenenlere YALAKALIK DALKAVUKLUK denir.

Söze bakın yaa

KURTULMUŞ u destekleyenler ERBAKAN düşmanımış ? Bu durumda KURTULMUŞ ta ERBAKAN düşmanı

Bu kadar ÇİRKİN SİYASET ANLAYIŞI olamaz ALLAH cc neden iktidar yapmadığı belli oluyor avam düşüncesi ile.

Bedüüzaman ın işaret ettiği SİYASET SİYASETÇİLER SİZ ve SİZİN GİBİLER olmalı.

Nedir bu siyasi hırsınız ?

Alıp veremediğiniz nedir.

ERBAKAN a diklenmek veya karşı düşünce öne sürmek veya SP oy vermemek vb. yapanlar SİZİN GÖZÜNÜZDE İSLAM dan uzaklaşan , VATAN a ve İSLAM alemine HİZMET ten uzaklaşanlar.

BU KADARI olmaz yaaa

http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=87629&p=832582&viewfull=1#post832582

TIKLAYIN Tıklayıpta çıkmadımı

Bakın mesajda ne yazıyor

anlımıycak birşey yok bakış kardeş
bütün Erbaksan düşmanları Kurtulmuşu destekliyor

Ne diyeyim Allah cc AKIL nimetine şükür eda etmesini sağlasın.

bakış

Kıdemli Üye
sn agbi forumu kirletiyorsun.Diğer yerden devam edilebilir.Şu nefsine bi gem vur arkadaş...öbür konuyuda sen açmışsın bunuda sen açtın.
genelde sıkışınca böyle yapıyorsun ben biliyorum

ummuhan

Kıdemli Üye
Yönetim uyuyor mu aynı minval üzere konular havada uçuşuyor :)

agbi

Yasaklı
sn agbi forumu kirletiyorsun.Diğer yerden devam edilebilir.Şu nefsine bi gem vur arkadaş...öbür konuyuda sen açmışsın bunuda sen açtın.
genelde sıkışınca böyle yapıyorsun ben biliyorum

Bu konuyu açma sebebinide sen çok iyi biliyorsun ayrıca konu ile ilgili varsa görüşün buyur galiba tokki KİRLETME sözünün arkasında gizleniyorsun.

Yönetim uyuyor mu aynı minval üzere konular havada uçuşuyor :)

Uyuyormu diyen galiba Alice nin tuttuğu denetleme elamanı.

Bak şimdi benim açtığım konulara önce muhalefet edip aylar sonra açtığın konuları getiririm.

Sayoın Kontrölr ve denetleyici.

agbi

Yasaklı
aklı sıra tartışma ortamı oluşturacak

Hanfendi

Aşağıdaki mesaj sizin değilmi

http://www.ihvanforum.org/showthread...l=1#post832582

Bakın mesajda ne yazıyor

Bu sözleri söyleyen sizsiniz YANİ KURTULMUŞU DESTEKLEYENLER YANİ SP ne oy verenlerde ERBAKANIN düşmanı

Sonra bana kalkmış AKLI SIRA TARTIŞMA ORTAMI YARATACAK Önce şunu belirteyim YARATMAK ALLAH cc mahsustur siz aklınızca BİRŞEYLER yazıyorsunuz sonra eleştirilincede KAÇIYORSUNUZ

bakış

Kıdemli Üye
Azimli ablanın dediği doğru bütün erbakan düşmanları numan kurtulmuşu destekliyor.Neden destekliyorlar erbakan vesayetinden çıksın diye..
mesela sn agbi erbakanı sevmez ama numan kurtulmuşu sever,neden sever!..partide ayrılık çıksın diye.mesela oktay ekşide aynıdır numanı sever erbakanı sevmez.
Agbi ve oktay ekşi aynı kafadalar.

agbi

Yasaklı
Azimli ablanın dediği doğru bütün erbakan düşmanları numan kurtulmuşu destekliyor.Neden destekliyorlar erbakan vesayetinden çıksın diye..
mesela sn agbi erbakanı sevmez ama numan kurtulmuşu sever,neden sever!..partide ayrılık çıksın diye.mesela oktay ekşide aynıdır numanı sever erbakanı sevmez.
Agbi ve oktay ekşi aynı kafadalar.

İYİCE SAÇMALADIĞINIZIN farkındamısınız ?

Önce siz cevap verin bakalımKONGREDE NUMAN Bey e oy vermiş kişiler ERBAKAN ın DÜŞMANIMI ?

KAÇMA CEVAP VER

Aşağıdaki olay ı okuyunca UTANDIMacaba sizde içindemiydiniz o gurubun ? Bu Gurubun HELE HELE İFTAR ZAMANINDA YAPTIKLARI

TÜM TÜRKİYE ye razil ettiler MİLLİ GÖRÜŞ ü

Saadet'de tekme-yumruklu iftar yemeği

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı iftar yemeğinde Numan Kurtulmuş'u protesto eden bir grup ile protestoya tepki gösterenler arasında kavga çıktı. Gazeteciler darp edildi, Kurtulmuş yemeği terketti.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, partisinin İstanbul İl Başkanlığınca düzenlenen iftar programından, protestocu bir grubun yol açtığı olaylar nedeniyle ayrıldı.

İftarın düzenleneceği WOW Otelin girişinde toplanan protestocu grup, ''İstifa'' yazılı pankartlar açarak, Kurtulmuş aleyhine sloganlar attı. Düdük çalan gruptakiler, ellerindeki kırmızı kartları da havaya kaldırdı.

Gruptakiler ayrıca, otele giriş yapan araçlara, Necmettin Erbakan'ın Ankara'daki il başkanları iftarında yaptığı konuşmanın bir bölümünü içeren metni dağıttı.

Otele gelen Numan Kurtulmuş'un içeriye girişi sırasında protestocu grup ile protestoya tepki gösteren partililer arasında tartışma çıktı.

Protestocu grubun, iftar yemeğinin verildiği salonda Kur'an-ı Kerim okunduğu sırada karşı grupla tartışmasını sürdürmesi üzerine arbede yaşandı.

Olayı görüntülemek isteyen basın mensupları iki grubun arasında kalarak darp edildi. Polisin de müdahalesiyle protestocu grup dışarıya çıkarıldı.

Yaşananların ardından darp edilen gazeteciler, olaya tepki göstererek salonu terk etti.

Bunun üzerine Genel Başkan Kurtulmuş, içeride kalan basın mensuplarının yanına geldi. Gazetecilerinden özür dileyen Kurtulmuş, dışarıya çıkan basın mensuplarının tekrar salona dönmesini istedi.

Partililerin ikna çabalarına rağmen dışarıdaki gazeteciler, toplu olarak programı izlememe kararı aldı.

İftar yemeği sırasında da salonda sloganlar atarak protestoyu sürdüren grup, içerideki masa ve sandalyeleri devirdi.

Grubun kendisine doğru yönelmesi üzerine Numan Kurtulmuş, iftar yemeğinin verildiği salondan ayrıldı.

Polis olayı yatıştırmaya çalışırken, protestocu grup ise sloganlar eşliğinde eylemini sürdürüyor.

Öte yandan, protestoyu gerçekleştiren gruptakiler Saadet Partisi İl Gençlik Kolları üyesi olduklarını söylediler.

İl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Akyüzlü ise böyle bir tepkiyi tasvip etmenin mümkün olmadığını belirterek, ''Kimse bunu teşkilat adına lanse edemez'' dedi.

AA

Azimli

Ordinaryus
Hanfendi

Aşağıdaki mesaj sizin değilmi

http://www.ihvanforum.org/showthread...l=1#post832582

Bakın mesajda ne yazıyor

Bu sözleri söyleyen sizsiniz YANİ KURTULMUŞU DESTEKLEYENLER YANİ SP ne oy verenlerde ERBAKANIN düşmanı

Sonra bana kalkmış AKLI SIRA TARTIŞMA ORTAMI YARATACAK Önce şunu belirteyim YARATMAK ALLAH cc mahsustur siz aklınızca BİRŞEYLER yazıyorsunuz sonra eleştirilincede KAÇIYORSUNUZ
okumuş olmak için okumasanız yaratma kelimesini kullanmadığımı görürdünüz
kendinizi polamik oluşturmaya öyle adapte etmişsinizki aklınızdan geçeni varmış gibi görüyorsunuz

agbi

Yasaklı
okumuş olmak için okumasanız yaratma kelimesini kullanmadığımı görürdünüz
kendinizi polamik oluşturmaya öyle adapte etmişsinizki aklınızdan geçeni varmış gibi görüyorsunuz

Bir yerde haklısınız YARATMA kelimesini kullandığınız cümle de o anlamda değilözür.

YALNIZ ilgimiçekti artık iyibir starejiile yazmaya başlamışsınız.

Konu ile alakalı olmuyan kelimeler üzerinde oynuyorsunuz.

Esas mesajımdaki ana fikir.

KONGREDE KURTULMUŞ un listesine oy verenler ERBAKAN DÜŞMANIMI ?

Ayrıca

İFTAR yemeğinde rezalet çıkaran TÜM DÜNYA ya MİLLİ GÖRÜŞ ü rezil etmek isteyenler in protesto ettikleri DAVETLİLER demi ERBAKAN düşmanı.

Dört sene önce de bu Forum da demiştim ALLAH razı olsun Erbakan dan Kotku Hz lerin yol göstermesi ile TÜRK SİYASİ TARİHİNDE BİR KAPI açtı ve Gürül Gürül talebeleri geliyor ARTIK KENARA ÇEKİLSİN talebelerine yol versin ONURSAL BAŞKAN OLARAK kalsın ama görülüyorki zamanında Jubilesini yapmayan bir sporcu gibi bir SON la bitecek SİYASİ HAYATI.

agbi

Yasaklı
Bir yerde haklısınız YARATMA kelimesini kullandığınız cümle de o anlamda değilözür.

YALNIZ ilgimiçekti artık iyibir starejiile yazmaya başlamışsınız.

Konu ile alakalı olmuyan kelimeler üzerinde oynuyorsunuz.

Esas mesajımdaki ana fikir.

KONGREDE KURTULMUŞ un listesine oy verenler ERBAKAN DÜŞMANIMI ?

Ayrıca

İFTAR yemeğinde rezalet çıkaran TÜM DÜNYA ya MİLLİ GÖRÜŞ ü rezil etmek isteyenler in protesto ettikleri DAVETLİLER demi ERBAKAN düşmanı.

Dört sene önce de bu Forum da demiştim ALLAH razı olsun Erbakan dan Kotku Hz lerin yol göstermesi ile TÜRK SİYASİ TARİHİNDE BİR KAPI açtı ve Gürül Gürül talebeleri geliyor ARTIK KENARA ÇEKİLSİN talebelerine yol versin ONURSAL BAŞKAN OLARAK kalsın ama görülüyorki zamanında Jubilesini yapmayan bir sporcu gibi bir SON la bitecek SİYASİ HAYATI.

Kurtulmuş: Sanırım sabrımızı deniyorlar
Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, iftar programında çıkan olaylara birkaç kişinin provokasyonunun neden olduğunu söyledi. Kurtulmuş, "Sabrımızı deniyorlar, kararlı tutumumuzu sürdüreceğiz." dedi.

İLGİLİ HABER:

SAADET'TE OLAYLI İFTAR

SP İstanbul İl Başkanlığı tarafından verilen iftar programında çıkan olayların ardından Genel Başkan Kurtulmuş, açıklama yaptı.

Kurtulmuş, olayların büyük kongrede başlayan gerginliğin devamı olduğunu belirtti. "Sanırım sabrımızı deniyorlar." diyen Kurtulmuş, "Kararlı tutumumuzu sürdüreceğiz. Üslubumuzun dışına çıkmayacağız Yaşanan tatsız olaydan dolayı misafirlerden özür diliyorum."

Kurtulmuş, olaylara birkaç kişinin provokasyonunun neden olduğunu sözlerine ekledi.

Öte yandan, otel önünde toplanan Erbakan taraftarı bir grup, düdük çalıp kırmızı kartlarlarla Numan Kurtulmuş'un istifasını istedi. Erbakan taraftarları iftar programından çıkan davetlilerin bulunduğu bir minibüsü yumrukladı. Olayların daha da büyümemesi için Çevik Kuvvet polisi geniş güvenlik önlemi aldı.

Polisin ve çeşitli sivil toplum örgütlerinin uyarılarıyla grup dağıldı.

(cihan)

agbi

Yasaklı
21 Ağustos 2010 19:05

Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, kendisine yönelik ölüm tehditleri yapıldığına dair iddialara cevap verdi. Kurtulmuş, 'Hiçbir çekince içinde değiliz' dedi ve ekledi... SP Lideri Numan Kurtulmuş, 'Ölüm Tehdidi' iddialarına cevap verdi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, Güçlü Türkiye Partisi Genel Başkanı Tuna Bekleviç ve beraberindeki heyeti İstanbul İl Başkanlığında kabulü sırasında gazetecilerin sorularını cevapladı.

SP Lideri Numan Kurtulmuş'tan 'Ölüm Tehdidi' iddialarına cevabı şöyle oldu;

"Bu süreçte de maalesef bazı internet ortamlarında maksadını aşan sözler söyleyen kişiler oldu. Zannediyorum buna yönelik olarak Emniyetin ilave tedbirleri olabilir. Ama biz bütün süreçlere ve bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. Hiçbir çekince içinde değiliz"

" Allah korur hiç merak etmeyin"

" Benim herkese tavsiyem hiç kimse maksadını aşan sözlerin ve işlerin içinde olmasın"

Kurtulmuş, Saadet Partisi liderliğini bırakması için ölüm tehdidi aldığı ve yakın koruma talep ettiği iddialarına ilişkin bir soruyu yanıtladı.

"Biz her şeyden evvel Allah'tan başka hiçbir şeyden korkmayız" diyen Kurtulmuş, "Bu süreçte de maalesef bazı internet ortamlarında maksadını aşan sözler söyleyen kişiler oldu. Zannediyorum buna yönelik olarak Emniyetin ilave tedbirleri olabilir. Ama biz bütün süreçlere ve bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. Hiçbir çekince içinde değiliz. Zaten Milli Görüş camiasında Milli Görüşçü olduğunu iddia eden herkes de makul bir üslup içerisinde ne söyleyecekse onu söyler "dedi.

" Siz bir tehdit alıyor musunuz ? "sorusuna ise, "Yok biz yolumuza devam ederiz. Televizyonlarda maksadını aşan sözler söyleyenler oldu. Kim ne söylerse söylesin benden en ufak bir cevap gelmedi. Bunu da sonuna kadar sürdüreceğim. Benim herkese tavsiyem hiç kimse maksadını aşan sözlerin ve işlerin içinde olmasın. Bunun kimseye bir faydası yoktur. İnşallah bu süreçler birkaç ay sonra unutulur herkes yoluna devam eder. Hep birlikte yolumuza devam ederiz . Bu maksadını aşan sözleri ve işleri yapanlar yaptıklarından utanırlar. Kimse de utanacağı işlerin içerisine girmesin "diye konuştu.

Yakın koruma talepleri olmadığını söyleyen Kurtulmuş," Emniyet zannediyorum gerekli tedbirleri alıyor. Normal rutin tedbirleri her gittiğimiz yerde alıyor. Allah korur hiç merak etmeyin" ifadesini kullandı.